0 oy
58 göst.
Diğer kategorisinde (217 puan) tarafından
11+2 haftalık hamileyim bel ve kasık ağrım çok var normal mi, kanama vs. Yok sadece sarı bı akıntım var , cuma günü gidecem en son 9+2 de gittim herşey yolundaydı 

2 Cevaplar

0 oy
(242 puan) tarafından
Yani benimde oluyodu yerleşme ağrısıdır canım.  Bu şikayetle gittiğimde Progestan fitil vermisti önlemek amaçlı 
(217 puan) tarafından
Daha önce bu haftalarda kalp atışı yok diye kürtaj oldum ve korkuyorum, ama bn enfeksiyon olduğunu düşünüyorum ama bu kadar ağrı yaparmı enfeksiyon
(242 puan) tarafından
Tabikide yapar. Sağlık ocağında baktırsan değerlerine enfeksiyon varsa ona göre antibiyotik verirdi. Bisey olmaz canım bikere oldu bidaha mi olacak korktuğun için öyle düşünüyorsun.  Bide bu haftada ikili test oluyor yaptirmaycakmisin o zaman söylerdin doktora
(217 puan) tarafından
Yok boşa strese gerek yok ne gelirse Rabbimden gelir. Cuma günü randevum var gidince bakar doktor ama yine bebek için korkuttum
-Reklam-
0 oy
(3,660 puan) tarafından
Korkma canim normaldir boyle agri sizilar. Sonra da agrim yok acaba bişey mi oldu diyeceksin çünkü yavas yavas azalacagi haftalara gelmişsin. Enfeksiyon demissin bol bol su iç ben uc uc bucuk lt filan iciyodum. Bide yat dinlen ayağının altina yastik koy . Fazla da stres yapmamaya calis olur mu
(217 puan) tarafından
Şubat ayında tamda bu haftalardaydı Kalp Atışı yoktu kürtaj oldum ve korkuyorum cuma günü gidecem inşallah

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 109 göst.
0 oy
8 cevap 213 göst.
13 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Anne adayiiii (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 248 göst.
7 Mart 2023 Diğer kategorisinde Hatmi (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 125 göst.
4 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Tekcocuk (1,209 puan) tarafından soruldu