0 oy
254 göst.
Aile kategorisinde (734 puan) tarafından
Arkadaşlar bebeğim var bebekli olunca iş güç yemek bulaşık zor ve tempo kendine bile vakit geçirmek bile zor oluyor benim kız kardeşim benden büyük ablam bana mesaj attı kızım için uyandı mi diye bende malum bebekten dolayı geç yazdim yazmaya kalmadan şimdi mi gördün dedi bu saatte kadar mı yazmaya vakit mi kaldı diye yazıp beni wapstan beni engelledi ve benle lahusa zamanında hep bnle kırıcı konuştu ben de mi sorun anlayamdm bende abla dedim bende Bebek durmuyor şimdi yazdım musat olamıyorum dedim 

8 Cevaplar

0 oy
(2,366 puan) tarafından
Ay Allahim ne kadar düşüncesiz insanlar var ya 
-Reklam-
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Ayy bırak be senin halinden anlamiyor ustelik bide engelliyor gönlünü alana kadar konuş ma bile
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Hayatımda bu kadar saçma kardeş kavgası görmedim ablan bahane aramış küsmeye
0 oy
tarafından
Ablamın birinin yapmadığı kalmadı. Görüşmuyoruz artık çıkardım hayatından. Bazen insanları salivermek lazim
(734 puan) tarafından
El yapsa tam boşver ama kardeş olunca insanın gücüne gidiyor niye böyleler anlamis değilim bende üzüldüm senin adina bende Allah'ın dan bulsun diyorum
tarafından
Öyle maalesef. Bende çok üzüldüm sütüm kesildi ama geçti atlattım
(734 puan) tarafından
Çok üzüldüm terbiyesiz geldiğinde bana yarmdici oldu bana da ama bu tarz da yapıyor dengesizlik teyzem de piskolojisi bozuk bozuksa git doktora banane
tarafından
Valla ben artık bana evlatlarıma aileme kimden zarar geliyorsa çıkardım hayatımdan .mis gibi ne kadar az insan o kadar az dert
0 oy
(587 puan) tarafından
Ablan azıcık büyüsün bence ergen gibi Trip atmak nedir bilmez mi çocuklu insanın halı ne olur nasıl davranır ne degsiik. aynı büyüğüm ablam var, bebeğimi görmek için msj atar müsait msn bebiş uyuyor mu der ne zmn olursa ozmn dönerim yani bu böyledir olması gereken
0 oy
(48,481 puan) tarafından
iki gün sonra kendisi yazar merak etme ☺️ bazi insanlar kendiaj kusuyo kendisi barisiyo
0 oy
(7,367 puan) tarafından
Kiskandigi noktalari var seni bence buda bir bahanesi msj atip yazana kadar gelseymiste 2 bulasigina yardim etseymis ayyyy bende de var ya bundan cok sinirlendim aklima geldi şuanda

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 399 göst.
24 Ekim 2022 Aile kategorisinde Ege'nin annesi❤️ (2,503 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,235 göst.
+2 oy
14 cevap 347 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Antikor (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 457 göst.
17 Aralık 2023 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu

378,079 soru

11,316,131 cevap

34,758 kullanıcı

...