0 oy
262 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (309 puan) tarafından
Kizlar ya aşırı kilo aldım irademede hiç hakim deilim kendimi kaybetmis gibi yiyorum hamileyken bile böyle deildim doğum sonrası aşırı kilo vermiştim sonra fazlasıyla aldım .Panik bozukluk için ilaç kullanıyorum o yapıyormuş hem birazda umursamazlik yapıyor . biliyorum bahane değil bu ama birtek  yiyince temizlik yapınca deşarj oluyorum sanki.bilmiuorum uzun zamandır saçma sapan bir psikoloji içindeyim. hergun diyete başlıyorum sonra aman boşver diyorum hiç birşey motive etmiyor benihızlı kilo vermek için önerilerinizi bekliyorum (bide öyle sabirsizim hani"hızlı kilo"daha gram veremiyorum)

7 Cevaplar

0 oy
(565 puan) tarafından
O ılacın ısmını soyler mısın canım nolırrr
(309 puan) tarafından
Yani her bünyede aynı etkisi yokmuş ama kilo alan çok
(565 puan) tarafından
Bende kılo almak istiyorum da canım o yuzden bırde gece mı gunduz hapımı bırde bebek emzırırken kullanılıyor mu
(309 puan) tarafından
Ya öyle kafana göre kullanamazsin ki bunu bn kurtulmak için neler verirdim malesef panik atagim çok ileri .emzirirkn kullanılmıyor başka yöntemler bulmani tavsiye ederim
(565 puan) tarafından
Ben antı deprasan kullanıyorken gebe kaldım bıraktım dogum yaptım 3ay sonra tekrar gebe kaldım onuda dogurdum kafayı. Yemej uzereyım ılaclarımı kullanmadıgım ıcın
(309 puan) tarafından
Cipralex diye bir ilaç var oda panik bozukluk için emzirirken kullanıyor ben kullanmıştım istersen bir doktora danis kilo alirmisin bilmem ama rahatlarsın en azından
-Reklam-
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Eğer kilo vermek istiyorsan güzel vicutlu kadınlara bak çünkü ben ne zaman baksam sinirim bozuluyor ve zayıflamak istiyorum ** asuan hamileyim tabi
(309 puan) tarafından
Hahaha cidden iyi bir motive ama su sıralar öyle vurdumduymaz olmusumki hemen aklımdan çıkar ancak surekli açıp bakayım:))))
(2,366 puan) tarafından
Vala bana inanılmaz etki ediyor jsksks
(309 puan) tarafından
Darısı bana inşallah:)()))
(2,366 puan) tarafından
İnşallah canimm ama ben iki doğum yaptım sezaryen 65 kiloydum sabah erkn kalktım önce bir finca acı Türk kahvesi içtim sonra yürüyüş yaptım bir saat adım sayar indirdim eve geldim Bi kase yulaf içine bir tatlı kaşığı bal koyarak sonr acocukalr yatarsa bnd yatım 11 12 ye kadar ogeln salat belki yine yulfa sonra çorba 5 den sonra bısey yok yuruyustede karın bölgemde termal korse saridm deli gibi terliyorum 1 gund ebiek inanılmaz etki etti
(309 puan) tarafından
Aslına bakarsan bende ne uyku düzeni var ne birşey çocuğumun uyku düzeni sıfır yemesi içmesi sıkıntı hayatımda bir düzen yok öyle olunca ne yürüyüş ne bişey hic birşey yapamıyorum .Kahveyi herkes söylüyor ama kahveden nefret ediyorum içemiyorum hiç .en azından akşam yemesem bir saatten sonra iyi olurmuş
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Canim kesinlikle bahane degil o ilaclar kilo yapiyor yani insani gamsiz yapıyor o yüzden insan fazlaca yiyiyor. Tek caren iradeni korumak 
(309 puan) tarafından
Biliyorum ama irademide kontrol edemez oldum
(3,950 puan) tarafından
Ben 1 seneye yakın  kullandim. Evw tarti aldim o sekilde dikkqt ediyorum. Bide bi hedef koyman lazim o zamn güzel veriyor insna
(309 puan) tarafından
Evet haklısın inşallah bnde veirrim
0 oy
(261 puan) tarafından
Diyetisyen ile diyete basla cok etkili oluyor. Bende son cagre diyetisyene basvurdum
(309 puan) tarafından
Evet öylesi gerçekten etkili ama küçük çocuğumla ona uyacağımi sanmıyorum yok onu ye bunu ye pişirip yemeye vaktim bile olmaz
(261 puan) tarafından
Benimde bir yasinda kizim var birde emziriyorum. Diyetisyene göre degisiyo. Bende derdim yapamam yetistiremem ama gayette gzl ilerliyo. Verdigi listeler cok basit ve bilindik seyler
(309 puan) tarafından
Allah bağışlasın kuzunu .Yani sanki benimde başka çarem yok gibi en azından bir düzenim olur
(261 puan) tarafından
Allah razi olsun, Diyetisyen Fatma Zehra Yilmazi tavsiye ederim. 2. haftamin basindayim suan ilk hafta yaklasik 2 kilo verdim
0 oy
(124 puan) tarafından
Gel seninle bir birimize motife edip söz verip diyet yapalım istediğimiz kiloya varana kadar çok istiyorum bende tek daha kötü oluyor diyet nedersin varmısin benimle
(309 puan) tarafından
Yani deneyebiliriz ama kendimden hiç umutku değilim:))
(124 puan) tarafından
Oooo  sen böyle konuşursan zaten canım azla veremezsin yapıcam diyip dur zayıf insanlara bak kocanın gözü dışarda kalmasın capala biz kadınlar istersek herşeyi yapa biliriz yeter ki isteyelim
0 oy
(408 puan) tarafından
Başlıkta kendimi gördüm :) benim bahanem daha büyük 5 yıl sonra hamile kaldım çünkü, ilaçlar illa ki kilo yapıyor bi doktora danışsan belki başka bir şey verir.
(309 puan) tarafından
O bahanede iyiymiş :) evet yaa yani ilacın etkisi var ondan eminim fırsat bulup gidebilirsem daniscam inşallah
0 oy
(7,118 puan) tarafından
O kadar ilaç kullandım ama hiç kilo yapanına denk gelmedim. Bahaneleri bir kenara bırakıp icraat vakti. Bugün baslarsan 6 ay sonra sen de iyi ki diyeceksin :D

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 395 göst.
13 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,793 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 332 göst.
7 Ekim 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hanifearas (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 229 göst.
0 oy
17 cevap 788 göst.
12 Eylül 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,163 puan) tarafından soruldu

374,638 soru

11,205,266 cevap

34,507 kullanıcı

...