0 oy
704 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
Kızlar eşinizin telefon şifresini biliyor musunuz ben daha önceden biliyordum bir kaç kere arkadaşlarıyla  iddia, loto hakkında mesajlaşmalarını görüp o oyunlardan oynadığını öğrenmiştim kıyameti kopardım sonra değiştirdi şifresini artık vermiyor oynamıyorum diye yemin de ediyor, güvenmeyi öğren diyor telefonu hep açıktır, interneti açıktır,telefonun sesi açıktır, ama yine öyle iddia falan oynadığından şüpheleniyorum taktım kafaya ya telefon şifresini falan kırmak istiyorum yok mu aranızda hacker falan 

76 Cevaplar

0 oy
(11,217 puan) tarafından
yoo.oda benimkini bilmez. herseyimizi bilmek zorunda gormuorim. ikimizinde ozeli var
tarafından
Aynen öyle valla hoc istemem benim telefonu alıp kulamasini
(252 puan) tarafından
Karı kocanın ayrı özelimi olur aynı yatağa giriyorsunuz ;))
tarafından
Bence olur ya ben mesela ailem hakkında herşeyi anlatmam  kardeşlerimle konuştuğumda onları eşim okusun istemiyorum   ondan dolayı bence olmali
tarafından
Tabiki özeli olur. Mesela tuvalete birlikte mi giriyorsunuz. Hayır. Bazı şeyler bunun gibidir. Evleniyoruz diye kendi bireyliğimizi bir kenara atmıyoruz ki. Hatta ayrı özeli olmalı ki evlilik vıcık vıcık bir hal almasın
(11,217 puan) tarafından
aisem . ben ailemle arkdslarimla kinustugumu dgl esim kimse bilsin girsun istemem. ha esim zaten bakmaz ama benim 5 yasinda kizim var teli elune aldiginda ilk zmnlar uygusnsz seyler bile paylasmieti instada wp ta bu yuzden telim hep sifrelidr. ha ayni sekilde esimde ailesoyle konusmalarini benim gormemi istemez.bu aldatma syphesi uyandrmio ikimzdede
-Reklam-
0 oy
(572 puan) tarafından
Ikimizde de şifre yok tanistigimiz gunden beri telefon ortalıkta geziyo arada oglan oynuyo benimkiyle ben esimin telefonunda takıliyorum gizli sakli yok yani
0 oy
tarafından
Ya çok kolay ya da onun için çok önemli ama senin aklına gelmeyecek bir şeydir. 
0 oy
tarafından
Çokta tinnnnnnnnnn 
0 oy
tarafından
Ever biliyorum çünkü ikimizinde aynı evlendigimiz günden beri 
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Onun şifresi yok bnm  var ama oda bilir zaten ama kurcalama huyu yokrur
0 oy
tarafından
Ne münasebet tabiiki biliyorum
0 oy
tarafından
İkimiz de biliriz ama birbirimizin telefonunu almayız ne gerek var.ne ben kurcalarim nede onu böyle bisey yaparken gördüm 
0 oy
tarafından
İkimiz de biliriz ikimizin de teli ortada olur 
0 oy
(2,303 puan) tarafından
İkimizde biliyoruz 
0 oy
tarafından
Evet biliyorum gizlimiz yok
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Bizim sifre yok canım . Sifre nasıl kırılır hic bilmem ama tekrar teni şifre  ister ki o. Sn en iyisi sifreyi ogrenmeye bak tekefonu alttan bakinca sefre deseni cikiyor eger ki desen se sayiysa zor çözersin 
0 oy
tarafından
Cnm mesela ben senin yaptigini yapsam bnm esimde sifresini degstirir ama yapmiyorum guzel dille uyariyorum geri yaparsa kendi bilir sonucu kotu olursa zaten kendi pisman olur ve biliyorum yillardr oda bnmkini bilir ama hic kurcalamaz bnm cnm skılır kendi telefonumda brsey bulamam bakck oyle bakarm alip
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Biliyorum tabii ki de 
0 oy
(6,151 puan) tarafından
Ben onunkini bilirim o da benimkini ama telefonları karıştırmayiz biz hiç hoşlanmayiz hemde
0 oy
(3,832 puan) tarafından
İkimizin şifreside aynı ben çok unutkanım o yüzden aynı yapıyoruz unutmayım diye
0 oy
(48,392 puan) tarafından
ikimizdede sifre yok bizde eger sifresi olup vermeseydi cok bozulurdum
0 oy
(7,224 puan) tarafından
Ben bilirim ama bazen alirim bazen almam o benimkini bazen alir 
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Eşimle tanıstıktan sonra bana telefon vermişti şifresini onunkiyle aynı yaptım hala da ikimizin ki de aynı :) Ben onunkini kurcalarım arada bos bırakmamak lazım :) :) :) ama o benimkine elini surmez. 
0 oy
(3,376 puan) tarafından
Evet biliorm

İlgili sorular

0 oy
68 cevap 625 göst.
17 Mart 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 409 göst.
17 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 778 göst.