0 oy
276 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,837 puan) tarafından
Hanımlar ablamın Kasım'da düğünü olacak. Ve benim acilen zayıflamam lazım. Eşime bisiklet aldırmayı düşünüyorum. Her akşam düzenli olarak 1-2 saat dışarıda bisiklet sürsem 5 ayda kilo verir miyim sizce ya 

7 Cevaplar

0 oy
(784 puan) tarafından
Düzenli beslenmek buna dahil olursa tabiki

Yoksa sadece. Bisiklet ile olmaz 
(1,837 puan) tarafından
Tabiki de bisikletle beraber diyette olacak
-Reklam-
0 oy
(7,837 puan) tarafından
Düğüne zayiflamak isdeyenide ne bilem şimdik .d
(1,837 puan) tarafından
Aşağıda biri daha yazmış benzer bir şeyi. Yanlış bir şey mi sizce düğün için zayıflamak. Yani bir yanım kafaya takma diyor diğer yanım zayıfla diyor
(7,837 puan) tarafından
Yok canim ben o anlamda demedim ki yani takma o kadar zorlama anlaminda dedim korse kullanirsin vs tabiki sagligin icinde dusunmelisin ne kadar ki kilon bilmiyorum ama tabiki spor yaomak saglikli beslenerek etkiler yani zayiflarsin dirayet isdior
(1,837 puan) tarafından
Sadece diyet yapıyorum olmuyor gitmiyor bir türlü yanına bisiklet de sürmeyi düşünüyorum şimdi. 1.54 boy 85 kilo canım çok şişman duruyorum boy kısa olunca
(7,837 puan) tarafından
Aynen spor herzaman ise yarar hareketli olmak
(1,837 puan) tarafından
İnşallah işe yarar
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Diyet önemli bisiklet şart değil sabah yürüyüş yaparsan daha iyi 
(1,837 puan) tarafından
Evimin onu yürüyüş için müsait değil canım parka gidip bisiklet sürmek daha mantıklı hızlıca kilo vermem lazim
0 oy
tarafından
Evde kendin de spor yapabilirsin ama sen bilirsin bence boşa para ya 
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Benim var 2 bebe ile sürüyordum ama astım var nefes nefese kalıyorum.. Şimdi bebe 3 oldu bisiklet kaldı. :D hiç kilo veremedim. Hızlı yürümek daha etkili. 
0 oy
tarafından
Onun yerine mekik çeksen kelebek hareketi ve skuat yapsan daha iyi canım hem spor yapmak için yüklü para vermemiş de olursun
0 oy
tarafından
Bisiklet sürmek en iyi kardiyolardan biridir. Tavsiye ederim, yürüyüşten daha fazla kalori harcatır ama bahsettiğin gibi 1 2 saat sürmek kolay değil nefesin gücün yetmeyebilir hemen. daha önce spor yapmayan biriysen yarım saatle başlayıp arttıra arttıra gitmen gerek. Tabiki diyet yapman şart bunun yanında. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 166 göst.
16 Mart 2024 Aile kategorisinde hanimeli (482 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 345 göst.
6 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 394 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Simsek21 (1,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 32 göst.