0 oy
142 göst.
Aile kategorisinde (34 puan) tarafından
Kizlar bugun doğum yapali 20 gun oldu ve gogus ucum sanki bebek emdigi yerde kopacak gibi oluyo cok agriyo etrafi da soyulmuş gibi yara olmus lansinoh kullanıyorum gecmedi sizin var mi baska önerileriniz 

8 Cevaplar

0 oy
(7,745 puan) tarafından
Ayva çekirdeği yağı etkili. Bir de açık durabilirse biraz daha çabuk iyileşir
tarafından
Diyorsun
(7,745 puan) tarafından
Sen kimsin kız, burada isimler nasıl değişti ya?
tarafından
2 saatliğe yakın açıldı dün
(7,745 puan) tarafından
Ayy Esma ya. Diyorum kim bu bir de yıldızlı bende
tarafından
Beni yıldızlarının askoo
-Reklam-
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Emzirmeden önce sütünle çevresini ıslat o kremok birşey etki etmiyor alıştıkça düzelecek ama biraz çekiyorsun işte böyle bide sdece ucu değil siyah yeri vermeye çalış ağzına 
0 oy
tarafından
Benimde çok kòtûydû krem kullanmadım sütûmû sıkar sùrerdim etrafına ama sık sık yapardım 1 2 güne etki etti  yavaş yavaş geçti
(34 puan) tarafından
Tşk ederim canım
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Benim de 1 ay oldu canım bebiş 

Ben uc taktım o şekilde biraz daha hafifledi acılar yara çabuk iyileşti
(34 puan) tarafından
Uc taktigim zaman emmiyo
0 oy
(2,160 puan) tarafından
Kantaron yağı iyi gelmişşti bana canım sürüp sitreç koyuyodum bebek emeceği zaman siliyodum hemen iyileşiyo bendeki kırmızı kantarondu
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Ben iki kizimida emzirirken temiz poset koydum ilk günden  yara olmadi bi 20 gun bi sekilde alistik 3 bebegimde hic kullanmadim tavsiye ederim bi 20 gun kullan ama her seferinde temizle memeyi
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Canim benim daha yeni iliyesti burdan bi arkadas fito krem al iyi geliyor dedi bana iyi geldi fiyati uygun bisey bilsem basgan lansinoha o kadar para vermezdim. Göğüs pedi kullaniyorsan sakın islamdiktn sonra kullanma oda yara yapiyor
0 oy
(421 puan) tarafından
Zeytinyağı sürüyorum her emzirmeden sonra ayva çekirdeğini bende duydum çekirdekleri bir gün dolapta bekletiyorsun kıvam alıyor onu da göğüs uçlarına sürüyorsun 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 76 göst.
22 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Siyah. Beyaz (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 105 göst.
10 Mart 2024 Diğer kategorisinde kubra38 (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 20 göst.
2 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ferzey (247 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 28 göst.

380,311 soru

11,386,981 cevap

34,887 kullanıcı

...