0 oy
211 göst.
Diğer kategorisinde (281 puan) tarafından
Merhaba kızlar eşimin doğum günü yaklaşıyor güzel bir sürpriz yapmak istiyorum nasıl birşeyler yapabilirim lütfen fikir verir misiniz.. 7 aylık bir kızım da var 5 aylık da hamileyim 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hem hamilesin hemde bebeğin var bence güzel bi pasta ile kutla ve hediyeni alirsjn
-Reklam-
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Tam benim durumumdasin bende kizim 8 aylik falandi yeni hamileydim ikinciye güzel bi yemek masası hazırladım giyindim kızımla pastasını masanın ortasına koydum işten geldi bizi öyle görünce sevindi sandı dışarı cikcaz falan sonra içeri götürdük masayı gördü falan öyle önce yemek yedik sonra pastasını üfledi hediyesini falan verdim xok mutlu oldu
(281 puan) tarafından
Bende öyle Bir şey düşünüyorum ama karar veremedim bide haftasonuna denk geliyor çalışmıyor hafta sonu
(5,240 puan) tarafından
Yemegi hazırla o evdeyken pastayida al dolapta gizle onuda yarim saatliğine markete gönder eksik var diye o gelene kadar yaparsin
0 oy
(7,835 puan) tarafından
Valla iyi cesaret sizinki 7 aylık bebek 5 aylık hamilelik:)
(281 puan) tarafından
Cesaret mi delilik mi bilemiyorum artık :))
(7,835 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun şimdiden ;)
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Ben hediye olarak ne yapacağınızı değil de iki bebeğe nasıl bakacağınızı düşündüm çok zor. Rabbim yardımcınız olsun. İnşaallah çok uslu olurlar. 
(281 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ama şimdiden çok zorlanıyorum kızım çok huysuz 7 aylık sürekli kucağımda kimsem de yok yanımda hamileliğim de sıkıntılı geçiyor
(2,537 puan) tarafından
Tahmin edebiliyorum Rabbim yar ve yardımcınız olsun
0 oy
tarafından
Canım eşine de ki,sana hediye aldım doğum gününe tahmin et ne.Hani en çok sevdiğin şey.Geçende bi kaç kez ağzından kaçırmışdın. Ya demiştin işte bu aralar en çok istediğin şeyi onu aldım de.Bak nasıl dökülür hemen
(281 puan) tarafından
Hediye almasam da olur bebeğimle dışarı çıkmak zor oluyor evde bisiler hazırlamak istiyorum
tarafından
o zaman maharatlarını göster kızz
0 oy
(119,058 puan) tarafından
aboo dogumdab hemen snr gebemi kaldin 
(281 puan) tarafından
Öyle valla 40 im çıktıktan hemen sonra hamile kaldım adet bile olmadım
(119,058 puan) tarafından
gazan mubarek ola

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 662 göst.