0 oy
79 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Calpol şurubunun  üzerine.  İburamin    içirdi ....  Hem de iki ölçek   kızdım ... Yok sen bilmiyon böyle olacak dedi bi de......

Eczane de adam özellikle uyardı  ağrı kesicinin üzerinden bi saat filan geçsin sonra ver dedi ardarda verme dedi....     Dedim  bak böyle dedi. Yook diyo sen bilmiyon böyle olacak....    Kafayı yiyecem   resmen ....  Böyle bir durum da nolur kızlar ya. Hem ard arda. Dayadi   ilaçları hem de  iki ölçek  verdi.... 2 yaşında kızım bu arada bi şey olur mu olmaz mı....
 Hemen linç  minç   işinize gelmiyo sa okuyun  geçin....   zaten   berbat bi durumda. Kafam. 
 Bilgisi olanlar a. Sadece. Sorum 

3 Cevaplar

0 oy
(2,040 puan) tarafından
Zaten iburamin ateş düşürücü özelliği de var içinde cnm korkma bişi olmaz ama bida yapmasın kim yaptıysa
-Reklam-
0 oy
tarafından
İburamin zaten ağrı kesici ateş düşürücü etken maddesi ibuprofen olması lazım. Calpolün arkasından mecbur kalırsanız 1 saat sonra 1 ölçek verebilirsiniz ama aynı anda ateş düşürücüyle kullanılmaz. Sağlık ocağını yada eczaneyi arayıp sorun 3 ölçek ağrı kesici almış yavrucak nolur nolmaz
tarafından
Kız başka şehirdeyim  tanımıyom etmiyom kimse yi de sokakları vs de. Bilmiyom.  Ev den dışarıya da çıkamıyom henüz......
0 oy
(356 puan) tarafından
İburaminde ağrı kesici ateş düşürücü ikisini aynı anda vermeyin canım ilaçlar zaten çok mahsum değil birde iki ölçek çok gelir kim verdi ilacı 
(356 puan) tarafından
Kız görümcene ne senin çocuğundan valla iyi benim gibi birine denk gelmemiş valla restini çek bu ne böyle
tarafından
Ahhhh bi de ben azcık senin gibi olabilsem hiç sevmiyom bu huyumu    gıkım çıkmaz. Kimseye  azcık diş gösteremiyom  ya
(356 puan) tarafından
Zamanla o hale getiriyolar inan bende önceden öyleydim
tarafından
Darısı bana inşallah yizünü bile görmek istemediğim o kadar çok insan la.  Yan yana gelmek zorunda kalıyorum    artık beni de çok yoruyo
(356 puan) tarafından
Tepkini koymak zorundasın yoksa bunlar git gide tepeme biner

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 85 göst.
11 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Muhammed Ensar (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
10 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Senajhkl (930 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 208 göst.
10 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 973 göst.
27 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,223 puan) tarafından soruldu

382,964 soru

11,463,606 cevap

35,057 kullanıcı

...