0 oy
335 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Benim kayınbaba usta yan dairede ki komşu benim evi çok begeniyordu eşimi arayıp bizim ev tadilat yapılacak baban yapar mı demişler dün eşimin ailesi bizdeydi zaten sonra yan komşuya gitti kayınbaba anlaşmışlar yarın tadilata baslayacaklarmış 2 adım komşuyla benim kapı görümce kaynana da bize geleceklermis ayvayı yedim tadilat bitene kadar artık kayınbaba kaynana sürekli burda olurlar :angry:hamileyim 13 haftalık bide 2 yaşında kızım var çok canım sıkıldı :(

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ya ne kadar gönlünüz dar çok üzülüyorum tamam senin annen  baban kardeşin gelse böyle mi diyeceksin gelip kalacakları 20 gün gel git yaparlar sonra yine ev senin evin bazen çok fazla abartilmasina üzülüyorum 
tarafından
Kuzum inan öyle değil ben altlı üstlü oturdum yapmadıklarını bırakmadılar evleri dolmuş mesafesinde kayinbabayla bakma yine gelirse yemek yer çay hazirlarim ama onların ne işi var dün de burdalardi bide
tarafından
İllaki kötülükleri vardır ama gel git yapmalari zaten taş çatlasın 30 gün sürer  ben yanıma gelip 2 ay kalsınlar diye sürekli arayıp konuşuyorum ama ekin ekildiği için sulama falan gelmiyorlar onlarda insan sen kendin için yap karşılık için yapma hakkımj yedikleri zman yüzlerine oturup konuşarak söylüyorum ama asla ben şunu yaptım sizden rahatsız oluyorum demem ne bilim ya ben çok hassasim normalde yemek yapmayı seven biri değilim ama kalabalık olunca yapmakta yemekte çok güzel oluyor ... Bende çok badireler atlattık kısır bile dediler ahhahahah ama benim yaptığım kaldı hepsine anladılar değerimk ... Onlar bilmese Allah bilsin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah canim niye kaynana ile gorumcen geliyor 
(13,852 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun ozaman
tarafından
Kılını kıpirdatmazlar ki canım inşallah sandığım gibi olmaz diycem az çok tanıyorum ama Allah'ım sabır versin bana teşekkür ederim canım gunani amin
(13,852 puan) tarafından
Hamilesin gorumcen en azindan yardimci olur sana
tarafından
İnşallah canım en son geldiklerinde balkonda sigara keyfi yapıyordu ben bulaşık yıkarken
(13,852 puan) tarafından
Bu defa oyle olmaz ins ya insanlar biraz anlayisli olsa keske
0 oy
(4,988 puan) tarafından

Tadilat işini ailecekmi yapıyorlar 

:angel:

tarafından
Onlar yemeye içmeye geliyorlar bence kuzum
0 oy
(571 puan) tarafından
Kaynanayla oturan ben 
tarafından
Kuzum bende altlı üstlü oturuyorduk boşanma derecesine geldik onlar yüzünden öyle başka eve gectik
(571 puan) tarafından
Yani hepsi mi sorunlu olur keşke bende ayrılsam
tarafından
İnşallah sanada nasip olur kuzum ayrılmak vallaha ne kadar iyi olursa olsun birlik olunca insan deliriyor ben etkisinden yeni yeni kurtuluyorum derken bu çıktı ondan moralim bu kadar bozuldu
(571 puan) tarafından
Aynen öyle çok doğru dışardan iyiler ama içini bana sorsunlar
tarafından
Aynen kuzum Allah sabır versin
0 oy
(7,768 puan) tarafından

Sürekli ah vah et kusuyo gibi yap gtm başım ağrıyo de yat onlardan yemek iste direk kaçarlar:D

tarafından
:D ay sağol kuzum pek acimiyorlar bana ama deniycem
(7,768 puan) tarafından
Kız acısınlar diye değil işler bize kalacak diyip kaçsınlar diye :))
0 oy
(119,856 puan) tarafından
gazan mubarek ola
tarafından
Sağol canım
0 oy
(649 puan) tarafından
6 senedir hepsiyle birim gel birde beni düşün 
tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum bizde altı üstluyduk boşanma derecesine geldik onlar yüzünden öyle ayırdık evi
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Oufff valla geçmiş olsun bide yemeğe gelir kayinbaba iki de bir
0 oy
tarafından
Zaten yorgunum çocukla zor ilgileniyorum , gerekirse kaynpedere yemek götürürüm sizin gelmenize gerek yok de kestirip at. Onlar ne alaka geliyorlar çok saçma.
tarafından
Diyemedim valla kuzum eşime söyledim oda bir gün idare et yine gelirlerse ben konuşurum dedi

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 733 göst.
19 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Vidividi (1,539 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 629 göst.
24 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 459 göst.
30 Haziran 2020 Diğer kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,604 puan) tarafından soruldu

383,420 soru

11,474,538 cevap

35,079 kullanıcı

...