0 oy
730 göst.
Diğer kategorisinde (1,538 puan) tarafından
3 gündür karşı binama biri taşındı daha önce hiç görmedim çünkü aramızda bi metre mesafe yok benim sürekli kullandığım yatak odamın camı onun balkon hizasında çok yakın ve orayı kullanmak zorundayım çünkü silkeleme işlemi ordan yapılıyor az öncede açtım yatağı düzeltiyorum çarşafı silkeleyecektim adam telefonla konuşarak çıktı yüzü bana dönüktü ve bakıyordu hissediyordum hemen silkeledim girdim içeri perdeyi çekip sonra perdenin arasından baktım yoktu geri kalanları silkelemek için tekrar açtım yine çıktı sigara yaktı bakmayın demeyin bakmamak mümkün değil çünkü çok yakın hatta birazdan resim atarım girsin içeri şuna ordamı onuda bilmiyorum ama sıkıntı bu bana işlerimi rahat rahat yapamam her şeyim o camda 

22 Cevaplar

0 oy
(2,905 puan) tarafından
Yani yapacak pek bisey yok önce kontrol edersin biri yoksa işini yaparsın 
(1,538 puan) tarafından
Erkek milleti ***** kendi kendine hallenir diyede korkuyorum zaten bakıyorum yoksa çıkıyorum peşine çıkıyor oda galiba yansıma yapıyor onun camından
(2,905 puan) tarafından
CNim belki de denk geldi öyle bikac defa daha aynisi olursa ozaman farklı durum var demektir
(1,538 puan) tarafından
Üstüne düşmek istemiyorum ama rahatsız oldum bana öyle gelen onada gelmiş olabilir dediğin gibi
-Reklam-
0 oy
tarafından
çok edepsiz biri. Ne münasebet kadını görünce ne diye çıkıyor edepsiz erif
(1,538 puan) tarafından
Geçen gün balkonu yıkıyordu öyle kontrol edeyim kimse yoksa  sonra çıkayım dedim işi bitene kadar çıkmadım iki saatte yıkadı balkonu
tarafından
dikkatli ol kuzu
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Saygıda kalmamış vallahi 
(1,538 puan) tarafından
Valla bilmiyorum ama çok rahatsız edici
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Eşini çağır yanında dursun 
(1,538 puan) tarafından
Eşim vardiyalı çalışıyor canım bugünde full söylersem tartışır adamla bide
(13,036 puan) tarafından
Eşine soyleme mesela ben çatıları silkelerkennesim duruyor silkeldigimi veriyorum ona
0 oy
(509 puan) tarafından
Bzimde öyle cnm ama çapraz adam yatak odasını izlşyo hemen perdeyi çekiyorum açıksa 
(1,538 puan) tarafından
Röntgen yapıyor heralde bu bekar galiba canım çünkü geçen günde balkonu yıkıyordu iki saatte yıkadı onun işi bitene kadar çıkamadım kötü oldu benim için bu durum bekliyorum şimdi içeri girsin işlerimi yapıyım :(
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Yapacak bişey yok ya aynı şekilde adam yokken işlerini yapacaksın yada o evden taşınacaksın
(1,538 puan) tarafından
Kız adam evdemi değilmi nerden bileyim ben çıkıyorum pat diye oda çıkıyor
(1,610 puan) tarafından
Bugün pazar günü evde olabilir adam. Sonuçta adam a kendi balkonuna çıkma diyemezsin ki adam döner sana der benim balkonun sanane diye
0 oy
tarafından
Belki o da acaba bu kadın bana neden bakıyor diyip çıkıyordur ... Yakın olma çok zor bişey haklısın ama belki bugün pazar olduğu için wvdedir sende pazar günleri yapmazsın rahatsız olursan balim
(1,538 puan) tarafından
Ya olabilir biliyormuşum kendi kendine halleniyor salaklar öyle yapıcam artık canım Pazar günleri iş yapmayacağım
0 oy
tarafından
******** ya !! 
0 oy
(48,695 puan) tarafından
gozlerini dikip bakiyosa sıkıntı
0 oy
tarafından
Bacım artık o camla irtibatını keseceksin mecbur! Yoksa sana musallat olur başka pencereye geç 
0 oy
(4 puan) tarafından
Utanmaz addam
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Valla sıkıntı ne diyeyim bilemedm
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Canım dikkat etcen öyle cikcan mecbur napcan el mahkum
0 oy
(17,811 puan) tarafından
Bizim binalarda çok yakın ama edepli insanlara denk gelmişiz bayan çıkınca onlar direk içeri gider
0 oy
tarafından
Burnunun dibinde de olsa sen bakma sen baktığın için o da bakıyor 
0 oy
tarafından
Göz temasi kurmamaya çalış. 
0 oy
tarafından
Ayy pislik edepsiz adam 

Esim sokakta yürürken bile basini önünden kaldırmaz hatta bazen dalga geçiyorum sokaktaki direğe toslican diye
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Adam tabii ki balkonuna çıkabilir ama karşıda bir kadın görüyorsa arkasını dönmeli bu edeptendir 

Demek ki adam e******
0 oy
tarafından
Sağımız solumuz şeref.sizz dolu
0 oy
(863 puan) tarafından
Bence kullanma o tarafı çok acil birseyse çık silkele gir hiç bakma yada biraj akşam esin bir kerede silkelesin ne varsa 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 335 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 206 göst.
7 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 021821 (1,411 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 368 göst.
0 oy
18 cevap 509 göst.
19 Ağustos 2021 Moda kategorisinde Yeni.bir.anne (1,072 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...