0 oy
510 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
1 yıl 2 aylık evliyim çocuğumuz olmuyor hastaneye gittim problem yok dedi doktor ama ister istemez endişeleniyorum yardımcı olabilir misiniz aileler üzülmesin diye onlara da söylemiyoruz anneler birilerine götürür tabiri caizse koca karı yöntemleri derler ya ya da onun gibi tavsiyesi olan varsa çok memnun olurum 

22 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Cocuk olsun diye dusujceyle Iliskiye girme

Iliski sonrasi hemen kalkma

Beline yastik koy

Stresten uzak dur

Yumurtlama gunlerini takip et ve degerlendir
tarafından
Aynılarını yazacaktim. Benim gebeliğim aynen bu şekilde oldu. Şu yastık gerçekten çok işe yarıyor. Ben yarım saat kadar yatardım. Çok şükür 2. Denemede oldu zaten. Yumurtlama takibi çok önemli.
-Reklam-
0 oy
(7,628 puan) tarafından
Bu noktada en iyi yapabilecegin oluruna bırakmak.
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Esin test versin ona göre tedavi olursunuz 
0 oy
(5,904 puan) tarafından
Senin problemin yoksa eşinde görünsün ayrıca stres yapma oluruna bırak ikinizdede sorun yoksa yüksek ihtimal stresle yumurtlama kalitesini düşüyorsun 
0 oy
(4,136 puan) tarafından
ALLAH hayirli saglikli evlatlar nasip etsin  dua et..
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Başka bir doktora da görün cnm eşin de görünsün. Stres yapma eğer sorun yoksa. Daha çok uzun zaman olmamış oluruna birak olacak elbet
tarafından
Aslında çok fazla stres yapmıyorum ama böyle akışına da bırakamıyorum
(3,895 puan) tarafından
Gerginlik vardir.
(1,685 puan) tarafından
Adetin düzenli mi
0 oy
(5,366 puan) tarafından
Eşinde test versin bide yumurtlama günlerini takip et 
0 oy
(944 puan) tarafından
Allah sana saglıkı sıhatli bir bebek nasip etsin insalalh cnm  allah herkesi annelik duygusuyla tatırsın insallah
tarafından
Amin inşallah canım isteyen herkese nasip etsin Rabbim
0 oy
(290 puan) tarafından
Eşin test versin ve sende rahim filmi çektir eğer çektirmediysen. Bol havuç ye yumurta çatlamaya yardımcı inşallah Rabbim tez zamanda nasip eder canım 
tarafından
Sağol canım Allah razı olsun havuç u deneyeceğim. Rahim filmi için 2 hafta kaldı randevuma sağol bilgilendirdiğin için
0 oy
(2,315 puan) tarafından
İlişkiye girerken, çocuk olsun diye girme. Birde 2 günde bir İlişkiye ara ver yumurtlama günlerinde tekrar bekle. Sperm kalitesi düşmesin. Hemen kalkma ve güzel şeyler düşün. Etrafında stres yapacağın kişiler ile muhatap olma. 
tarafından
Çok teşekkür ederim vakit ayırdığınız için yumurtlama gününü net öğrenmek için de testler varmış sanırım onlarda etkili olur mu acaba
(2,315 puan) tarafından
Evet etkili oluyor kesinlikle kullan
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Yumurtlama donmei önemli olan ve ilişkiden sonra ayağa kalkma yatakta yatağın başına ayaklarını dik o şekilde kal hemen duş alma ve orayı hemen yıkama adetin bittikten 14 gün sonra iliskiye girin elbet olcak stres yapma bizde 8 aylik evliydik millet yüzünden çok stres yaşadık doktora gitmedik 1 seneye kadar normal yeni evlilerde çünkü sende gitmişsin sorun yokmuş elbet rabbimin nasip edeceği gune var demekki
0 oy
tarafından
Adin ne senin
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Keçiboynuzu özü tüketin çokça due edin namazlarmizi kaçırmayın 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Stres yapmıyorum diyorsun beyin ister istemez düşünüyor bir hobi bul.Meşgul ol.
0 oy
(796 puan) tarafından
Canim benim 5 sene cocugum olmadi 2 sene trdavi gordum olmadi 4444 duasina basladim ALLAH im daha duayi bitirmeden nasip etti cok sukur sende bu duaya basla canim niyet et basla b8rde sogani kaynat suyunu ic 
0 oy
(2,014 puan) tarafından
benimde tam 1 yıl olmadı , doktorum adetin 1.gününden say 12.günü ilişkiye başlayın 1 gün yapıp 1 gün boş bırakacak şekilde dedi , ilişkiden sonra yarım saat ayağa kalkmadım ayaklarımı da havaya dikip bekledim o ay tuttu canım.
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin canım 

Yumurtlama dönemine bak inretten ben öyle hamile kalmıştım bide âdet düzeni çok önemli
0 oy
tarafından
Yumurtlama takibi yap incir kürü uygula canm ha bide ismi azam duasını oku bol bol
0 oy
(119,463 puan) tarafından
olmuyo dedikce olmaz ne zaman kafana takmazsan o zamab oluyo 
0 oy
tarafından
Canım evliliklerin genelde ilk bir yilina cocuk olmayabilir 

Korkma

Yumurtlama takibi yapacaksınız  ovulasyon testi alarak 

Ve çizgiler tam ikiside koyu olmaya yakin iliskye baslicaksin 

Stres uzak durman lazım 

Hayatı akışına bırak olur 

Hakkında hayırlısı cnm