0 oy
147 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,752 puan) tarafından
Kizlar ben artık kafayı yicem hic birşey yemiyor çorbayı seviyor yapıyorum önüne koyuyorum yesin diye kafasını çeviriyor anne sütü alıyor 9 aylık bu arada ne yapabilirm kizlar dişi de yok acaba ondan dolayımı yemiyor şaşırdım valla

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Diştendir canım vallahi şimdi oturdum ağladım sinirden benimde aynı çok zayıfladı ne yapacam bilmiyorum her gün farklı bir şey deniyorum yok aynı yine 
tarafından
Ahhh kader ömrümü yedi bu uşak ne yapacam bilmiyorum vallahi zorla iki kaşık yer üçüncü kaşıkta elinin tersiyle vurup döküyor
(3,681 puan) tarafından
Gel sarılalım valla yiyen çocukları görünce benimki yemeyince çok üzülüyorum bende
tarafından
Vallahi bende öyle canim bir deri bir kemik kalmış doktor kilosu iyi diyorda bana da çok zayıf geliyor kuş gibi kaldı ilk zamanlar ek gıda verdiğimde ne güzel her şeyi iştahlı yerdi şimdi de bir lokma yedi mi mutluluktan kalkıp oynayacam neredeyse
(3,681 puan) tarafından
1 yaşından sonra benim oğlum da aynısı canım ağzına birşey sürmüyor 21 aylık hala kahvaltı yapmaz seçici çorbalar içer kilosu ayına göre bize de doktor iyi diyor ama yemek yeme alışkanlığı olmadığı için bende üzülüyorum çok
tarafından
Ahhh canım ahhh ne olacak bilmiyorum gerçekten çok zor Rabbım bize sabır versin inşallah en kısa zamanda yerler de bizde kendimize geliriz azcık
-Reklam-
0 oy
(175 puan) tarafından
Kızlar şu yemek konusunu abartmayın bnde sizin gibiydim büyüdükçe düzeliyor aç olsa ıyı emin olun zaten anne sütüde alıyormuş meyve püresi ver muz cicibebe bişe kendinizi üzmeyin aç olsa yiyo emin olun 
(1,752 puan) tarafından
Bacım haklisin ama hiç yemiyor yanı kafasını çeviriyor hemen
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Dişten olabilir bak ama hep mi boleydi yoksa yeni mi oldu
(1,752 puan) tarafından
Tarımlarda iyiydi ama öğün olarak vermeye başladığımdan beri yemiyor
(1,454 puan) tarafından
Anladım canım aslında bide çoğu insan emen çocuk gıdaya çok yonelmio diolar belki ondan da olabilir
(1,752 puan) tarafından
Doyuyor belkide haklisiniz ama çok üzülüyorum gerçekten
(1,454 puan) tarafından
Ah canım valla üzülme ileride varya hiç yemiolar Bi süre sonra pes edipsun artık kendisi gelip istio acıkınca
(1,752 puan) tarafından
Inşallah ya
0 oy
(9,247 puan) tarafından
9 olcak benimkide doktorum diyorki anne sutu yada mamaya dewam 2 kasık corba içtimi şükret her bebek aynı değil
0 oy
(119,086 puan) tarafından
hos geldin aramizaa
tarafından
Sevda kuzeyde mi yemiyo , benm derin 16 aylık benmkide yemiyo zorla yiyo elleriyle ittiriyo ağzını açmıyo kaşığa vuruyo valla hala mama kullanıyorm
(119,086 puan) tarafından
kuzeye bisi yedirmek iskence gibi sevdi sey olursa makarna pilav patates iyi kotu yiyo ama baska yemiyo
0 oy
(650 puan) tarafından
Oyy kuzum benimki 3 e girecek o da aynı bir şey yediremiyorum sabahtan akşama kadar peşine birşeyler gezdirmekten yoruldm 

Ama seninki daha küçük diş dönemi olabilir o dönemde bir şey yiyip içmiyorlar

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 101 göst.
13 Kasım 2021 Aile kategorisinde Hivda hayal yaman (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 136 göst.
13 Kasım 2021 Aile kategorisinde Hivda hayal yaman (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.
0 oy
2 cevap 78 göst.