0 oy
136 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
kapalı
Anneler yardım edin 4gundur kızım bir şey yemiyor hep ağlıyor huzursuz oluyor iki ün dışı az bir şey kabarmış  sizce dişlerinde dolayısı yardım ederseniz çok sevinirim   Zola yemek falan veriyorum yemiyor 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

0 oy
(479 puan) tarafından
Hastamı canım 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zorlama geçici bir dönem dişten dolayı ağrısı vardır .  Diş için herhangi bsoey suruyormusun
(3 puan) tarafından
Yok bir şey sürmiyorum az bir şey kabarmış
tarafından
Sur canım mutlaka ben papatya yağı sürüyorum rahatlıyor. Tadi kötü ama işlevi güzel çocuğun cani yaniyodu rahatlasin
(3 puan) tarafından
Mesela papatya yağı yoksa onun yerine ne süre bilirim yardımcı olursanız sevinirim Allah razı olsun
tarafından
Valla blmym cnm ya evde yapıldak karanfil zeytinyağı diyolar ama iyi değilmiş o
0 oy
(12,881 puan) tarafından
Diş de yapıyor olabilir. Başlığı değiştir kapanmasın 
0 oy
(218 puan) tarafından
Diştense yemek yemek istemez benim kızım nerdeyse gün boyu aç kaldığını bilirim diş çıkınca normale döner sonra gene aynısı olur dişler yapar genellikle iştahı keser hasta falan değil dimi
(3 puan) tarafından
Yok hasta falan diyil sadece az bir şey ateşi oluyor 4gundur hiç bir şey yemiyor manada dahil
(218 puan) tarafından
Diştendir canım endişelenme kendisi yemek istediğinde yer zorlama ALLAH yardımcısı olsun ağrısı sızısı olmadan atlatsın
0 oy
(7,604 puan) tarafından
Öncelikle zorla verme. Parmak gıda yapıp önüne koyabilirsin ortam müsaitse. Dişten dolayı yedirmior genelde çocuklar ama kendileri yiyorlar. Dediğim gibi yapabilirsin
(3 puan) tarafından
Allah razı olsun
(7,604 puan) tarafından
Şifalı olsun kuzucuğa ❤️
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Disten dolayı canim nasil bizim disimiz agrirken bisi yiyemioz onlarda oyle gecmis olsun
(3 puan) tarafından
Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 101 göst.
13 Kasım 2021 Aile kategorisinde Hivda hayal yaman (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 146 göst.
0 oy
0 cevap 89 göst.
27 Temmuz 2022 Aile kategorisinde 2 pırenses annesı (510 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde gamii (534 puan) tarafından soruldu

376,966 soru

11,281,880 cevap

34,684 kullanıcı

...