0 oy
237 göst.
Diğer kategorisinde (2,136 puan) tarafından

Kızlar ben bekarken ne güzel dinime bağlıydım evlendikten sonra çok değiştim arada kılıyorum ama devamlı kılmak gerekiyor ama nasıl bir türlü alışamadım kılanlar bana tavsiye verebilr mi:'(

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende bekliyim kılıp kılıp bırakıyorum
-Reklam-
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Ya bende bekarken hiç kılmadim evlendim Bi ara uzun süre kıldım gene bıraktım hep böle gitti bende Bi çözüm arıyorum devamlı olması için ama yok olmuo
(2,136 puan) tarafından
Ya ben bekarken çok bağlıydım namaz arada aksiyordu ama nasıl alisacaz
(1,454 puan) tarafından
Ya ablam bana hep dio heryseden onceligin namaz olsun dio ezana 5 dk kala kalk abdest al giyin ezanı bekle kıl sonra işin varsa hallet ama yok yani gene olmuo Allah affetsin
0 oy
tarafından
Bnde kılıyorum şuan vücudunda gerzikali bı doktorun yüzünden mantar çıkmasına rağmen yine kılıyorum kilmadim mi çok kötü ruyalar görüyorum  çok şükür elhamdülillah  bn aşırı bağlıyım kilmayinca çok kötü hissediyorum :(
(2,136 puan) tarafından
Ne güzel canım Rabbim daim eylesin darısı benim de başıma ben de çok kötü rüyalar görüyorum huzursuzluk çok fazla
tarafından
Oyuzden cnm namazina devam et asko
0 oy
(3,822 puan) tarafından
Her gün kılıyorum Rabbim kabul etsin ama bi tavsiyem yok açıkçası... kendime sorumluluk edindim kılmayınca veya kılmayacak gibi olunca vicdanım rahatsız oluyor. Allah beni huzuruna kabul etmiyor diye düşünüyorum kendi kendimi teşvik ediyorum 
(2,136 puan) tarafından
Maşallah canım Rabbim daim eylesin darısı benim başıma
(3,822 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun inşallah... kendi kendini teşvik et canım rabbim bizi huzuruna davet ediyor biz de davetine icabet edelim Allah'ın izniyle
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Canım ezan okunuca Rabbinin seni nasıl davet ettiğini hisset o husuya var düşünsene rabbin seni cagiriyo insan nasıl gitmemezlik yapar ki bir süre çok sıkı tut namaz önceliğin olsun yani şunu deme bulaşığı halledimde namazımı kilim deme namazını kıl sonra işini yap bı sure böyle devam ettinmi bı daha bırakmasın zaten namaz vakti gelince insan bı şeyini kaybetmiş gibi oluyo dusunki çocuğunu dışarda bıraktın için rahat edermi  buda öyle bişey işte...
(2,136 puan) tarafından
Ah işte alisssam çok güzel olurdu ama deneyecegim
(3,599 puan) tarafından
Bol bol dua et canım
0 oy
(66 puan) tarafından
Namaz ile ilgili videolar izleyebilirsiniz sözler köşkü hayalhanem gibi YouTube den
(2,136 puan) tarafından
Baktım canım izliyorum da ama sanırım çok çabuk unutuyorum

İlgili sorular

0 oy
53 cevap 752 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde LaleCik (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 212 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde Esmosum (7,578 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 232 göst.
+1 oy