0 oy
231 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Kızlar kızım ateşleniyor hasta . uyuduktan sonra yatağa bırakınca uyanıyor kucağımda uyumak istiyor benimle uyusa alışır mı 

15 Cevaplar

+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Alışsın ne oluyo alışınca bundan güzel bişey mi var zaten hastaymış yavrucak. Çocuk anneye alışmasında kime alışsın ya
(1,618 puan) tarafından
Sonra bana zor olursa bide
(25,224 puan) tarafından
Neyi zor olcak canım bu günlere bidaha mı gelicez çocugunla doya doya yat işte bikaç sene sonra o senle zaten yatmak istemicek. 2 yaşında oğlum misler gibi beraber uyuyoruz ömre bedel
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet alışır ve asla bırakmaz

O hataya düştüm ve 2 yaşına kadar benimle uyudu daha kaç aydır ayrı uyuyor
(1,618 puan) tarafından
Her zaman değil ama sabahları babasi gittikten sonra benimle uyuyor
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Uyusun canim alismaz tabi her çocuk aynı değil belki ama bizim oğlanida ben hastayken yanıma alirim günlerce yattığı da olmuştur alışmadi belkide küçük diye,seninki ne kadarlık benimki  2 yaşına girdi 
(1,618 puan) tarafından
Benimki 7 aylık canım kıyamıyorum ya çok hasta
(9,626 puan) tarafından
Ah canim kiyamam ya Rabbim şifasını versin inşallah ❤ oglum 1 yaşına kadar hep benim yanımda uyudu 1 gün bile besiginde uyudumadi yaşından sonra besiginde yatırmaya başladım hic sorun yaşamadım ve dedigin gibi hastalanınca hep yanımda yatırdım yine sorun yaşamadım onun sana ihtiyacı var yatır canim hasta zaten
0 oy
tarafından
Benim eşim vardiyalı calsiyir gece olamdiginda kızımı kucağıma alırım öyle uyuruz ama eşim evdeyken beşiğine koyuyorum beşik zaten benim yatagimin yanında sknti  olmuyir 7 aylık  şuan 4 aydan beri böyleyiz 
(1,618 puan) tarafından
Bende sabahları babası gittikten sonra yanıma alıyorum inşaallah alışmaz ya
tarafından
Inşallah canm
0 oy
(380 puan) tarafından
Sanmıyorum canım hastayken ben sabaha kadar ayagımda sallaydıgımı bıkıyorum yanımda yatıyor hep ıyılesınce yıne yatagında yatıyor sen bılırsın yınede her cocuk bur olmuyor r 
0 oy
tarafından
Cnm bnm oglum besiginde uyuyordu 2 gundur cok korkuyor ve yanima aliyorum emziriyorum emmeyi kesince kendi odasina alistrcm 
0 oy
tarafından
Bal gibi alışır. 
0 oy
(4,076 puan) tarafından
Alisiyor.ama  hastalik donemi gevince net kararli olup herkesin yatagi ayri artik iyilesdikde zaten falan mantigini benimsetebikirsen  bi iki gun aliskanlik yapio isdio benimki ama  diretemiodu farkinda idi herkesin yatagi ayri anne baba yatagi odasi cocuk yatagi ve odasi
0 oy
(158 puan) tarafından
1 buçuk yaşındayken bir gece hasta diye aldım yanıma 4 yaşına girecek hala benle yatmak istiyo ayıramıyorum yatağındada yatsa gece yanıma geliyo 
(1,618 puan) tarafından
Demek ki çocuktan çocuğa değişiyor canım
(158 puan) tarafından
Çok aşırı düşkün bana ondan sanırım
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Bizimki alışmadıda alışsada nolcak yavrum bi kaç gün anacığıyla uyuyuversin 
0 oy
(880 puan) tarafından
Valla 23 aylık oğlum geceleri bensiz yatmıyor bi yönden çok güzel bi yönden kötü 
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Alışsın nolcak biz kaç senedir birlikte yatıyoruz postik postik :)
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Daha 7 aylıkmış yanında yatması en doğrusu biz bile hasta olunca annemizi istiyoruz o bunun en doğal hakkı
0 oy
tarafından
Alışıyor cnm kokunda uyumayı 

Bu arada rabbim şifa versin 
0 oy
(14,955 puan) tarafından
Al yanına dostum. 7 aylıkmis daha. Yanında daha rahat yatiyorsa eziyet çekmesin bebiş. İyileşince koyarsın yatagina

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 237 göst.
0 oy
53 cevap 752 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde LaleCik (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 301 göst.
0 oy
11 cevap 212 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde Esmosum (7,578 puan) tarafından soruldu

377,940 soru