0 oy
390 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Kızlar eşim bana daha 4 gün önce ihanet etmişdi eski sevgilisiyle yazmıştım burda.4 gündür yeminler ediyor ben onu sevmiyorum blok etdim söylüyor.fbsınıda silmış kocam.bugün fb açtım kendime mesengerde.sonra fbda ismini bulamadım mesengerde buldum kızı yazdım eşimin adıyla kız eşim sanıp yazdı sonra blok etdi beni eşim onu redd etmiş diye oda bunu guya redd etdi.şimdi başka isim açtım yeniden arıyorum kızı bulamıyorum anlayan varmı mesengerden?nasıl oluyor öyle başka gmail açtlm başka isim bulamıyorum yok kız.napmış ola bilir?nolur bilen yazsın 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
canım dur yapma. Hata ediyorsun. Olmayacağı varsada olduruyorsun. 
tarafından
Evet belkide öyle ama içimden küfür etmek geçiyor kıza.eşim zaten hep onu blok ediyomuş ama cevapda yazıyomuş kafam allak bullak suçu varmı yokmu bilmiyorum
tarafından
buna benzer bir konunun ilişki danışmanına sorulduğu vardı. Sosyal medyadan kocansının adına profil açıb kadına yazıyormuş.Kocasından habersiz. Kadın marketde falan karşılaşınca adama bakıyormuş sürekli bu durumdan sonra.Ama eskiden sadece kocası bakıyormuş. İlişki danışmanı kurtun aklına kuzu sokuyorsun yapma diye tembihlemişti.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Niye ariyorsun ki belli yani ne yaptığı adamın eski sevgilisiyle ne işi var
tarafından
Ya eşimin ismiyle yazdımki bakalım aralarında ne olup bitmiş diye oda hep beni bloke ediyosun diyip eşimi bloke etdi.benim içimde kaldı küfür yağdırmak istiyorum hamile halimle 4 gündür ağladım onlar yüzünden
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Kızdan ne istiyorsun anlamadım ki. Elin kızının sana karşı bi sorumluluğu yok, kocan sana karşı sorumlu. Meseleni kocanla çözmen lazım. 
tarafından
Evet haklısın bencede eşim ona yazdıysa oda bekar sanmış hala ola bilir
tarafından
hay ağzına sağlık... eşlerini affedip elin kızlarına düşman oluyorlar.
tarafından
Zenit bacı ismin degimis herhal kimsin sen eski nick neydi
0 oy
(328 puan) tarafından
Telefonları birbirinde varsa beni engelledin ne yaziyosun demiş olabilir. Esin de ben değilim dediyse hesabını da kapatmış olabilir veya direkt eşin sanıp hesabını da kapatmış olabilir. En en en farklı ihtimal de Facebook'ta mesela ortak arkadaşın olmayan birini ekleyememe ya da isimden bulamama gibi aramalara kapatma alani var belki kendisini bulama diye aramalara kapatmış olabilir. Ama mesajlardan bulabilirsin eğer engellemediyse veya hesabini kapatmadiysa. Ama benim sana tavsiyem bu olayı eski sevgilisine yazarak devam ettirme. Senin evliliğin eşinle. Karşı tarafa ne dersen de değişen bir şey olmayacak. İhanet eden esin. X kiisisi değil. Eşinle konuş her durumu 
tarafından
Çok sağol canım biliyorum suç eşimin.kız eşim sanıp yazdı bana beni hep bloke ediyosun suç bende bu seferde ben seni bloke edoyorum diyip bloke etdi.başka isimde açdım bulamıyorum yer yarıldı içine girdi sanki
0 oy
(2,324 puan) tarafından
Ben bu konuda kadınla uğraşanlara çok sinir oluyorum. Eşiniz verdi sadakat sözünü, kadının ne suçu var. Eşinizden çıkarın herseyi. 
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Kurcalama bence,kurcaladıkça üzülen sen olursun..
tarafından
Doğru ama 4 günde beynim yanıyor ağlamaktan helak oldum hamileyimde.dayanamıyorum
(1,703 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah
0 oy
tarafından
Senin koca problemli kadini boşver 
0 oy
(175 puan) tarafından
Kız hesabını kapatmış olablir canım yada isim değişmiş olablir 
tarafından
Çok teşekkür ederim canım bilgi verdiğin için

İlgili sorular

0 oy