0 oy
865 göst.
Diğer kategorisinde (783 puan) tarafından

Kızlar biz severek evlendik. Ara sıra tartışmamız tabiki olurdu. Ama hep özür dilerdi yani kavgamız kısa sürerdi. Son zamanlarda çok çok gerildik sürekli kavga sürekli kavga. Isinden mi bilmiyorum sürekli kalbimi kırıyor. Bana laf söylemek için bahane geziyor resmen. 2 gün önce gec geldi diye çok kavga ettik. Bende babasi gile soyledim. Onlar da kızdı ve büyük kavga ettiler. Eve döndük balkonda oturdu oturdu sonra gitti dükkana.(dukkan kendimizin) gelmedi eve. Bende babamlara gitmeye karar verdim. Uzun süre pisman olup gelene kadar da orda kalacam. Hayatim nereye varır bilmiyorum ama ikimizin de doğru karar vermesi için ayrı kalmaya ihtiyacımız var. İçkisi karı kızı şiddeti yok Allah a şükür ama tek sorun bunlar değil. Allaha şükür annem babam sahip çıkar da bana. Tek dileğim Rabbim herkese hayırlı kapılar açsın :'(

29 Cevaplar

0 oy
(942 puan) tarafından
Bende severek evlendim şuan 3. Yilima giriyorum bizde çoğu kez tartışıp kavga ettik konu ailelere kdr gitti eşim ağlayıp sarıldı seni kaybedemem özür diledi ama benimde gönlüm ayrılıktan yana değildi ondan ayrilmakla tehdit ettim kendisi yola geldi
(783 puan) tarafından
Denemeye değer bence. Biraz ayrılma korkusu yaşasın
-Reklam-
0 oy
(7,515 puan) tarafından
Bazen burun sürtmek iyidir
(783 puan) tarafından
Aynen böylesi daha iyi olur gibime geliyor
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Belki de özlersiniz birbirinizi iyi gelir canım 
(783 puan) tarafından
Bend3 öyle düşündüm. İnşallah öyle olur
(2,512 puan) tarafından
Hayırlısı kuzum içini ferah tut
0 oy
(561 puan) tarafından
Ben 8 senedir taniyorum kocamı 3 bucuk senedir evliyiz hic bi kavgamizi ailelere bildirmedik birbirimizi yedik kimseye sezdirmedik bence boyle seyler yuzunden baba evine gidilmemeli siz iyi olursunuz ama annenin babanin aklindan çıkmaz bu kavgalar ve anlattiklarin belirli bi raddeye gelene kadar aileler bilmemeli belliki biseye sinirlenmiş sadece senden cikarmaya calisiyo karşılık verecehine kafasını dagitabilirsin dikkatini baska yöne cekebilirdin yangina körükle gitmiş gibisin destek olacağına köstek olmus gibisin 
(783 puan) tarafından
Ben Aileme birsey demedim. Sadece herseyine sustukça benim tepeme çıkıyor. Fiziksel şiddet yok ama psikolojik şiddet var
0 oy
(230 puan) tarafından
Şiddet aldatma yoksa bn aile evine gitmeyi doğru bulmuyorum..uzak kalacaksaniz eşin gidebilir dükkana ..böyle sorunlar çözülmüyor sakinleştiren zaman gectikten snra konusabilirsiiniz.
(783 puan) tarafından
Yok canim aldatma şiddet sadece hep bahane buluyor benimle kavga etmek için. Yıprandım zaten cocugum **** olmus onunla uğraşıyorum. Gece gündüz uyumuyor kasinmaktan haliyle bende uyumuyorum. Üstüne de esimle uğraşıyorum
0 oy
tarafından
Hiç onaylamiyorum gitmeni. Gitmemelisin eşin eve gelince konuş un ve de ki istersen beni babama götür. Biraz bende uzaklaşayim. Sende bende biraz nefes alalım.gitmemelisn
(783 puan) tarafından
Beni anlamıyor. Onun gözünde hep o haklı. Oyle bi değişti ki
0 oy
tarafından
Anlattıklarının aynısını bende yaşadım kuzum severek evlendik ama evlilik farklı oluyormuş tabi ben hep alttan aldım anlatmadım aileme ama bir süreden sonra erkek kardeşim abim dayanamadı gelip beni aldılar ayrı kaldık bir süre eşim o süreçte öyle bir değişti ki özür dilemeler çiçek göndermeler babamla gece gündüz konuşmak istemesi şimdi bin şükür keşke öyle seyelr olmasaydı ama herşeyde vardır bir hayır demem o ki sana tavsiyem her zaman Arkanda ailenin duracağını bilsin Rabbim yuvana mutluluk huzur versin
(783 puan) tarafından
Ailem hep arkamda çok şükür. Pisman olacak biliyorum
tarafından
Sen içini ferah tut canım herşey olacağına varır
0 oy
tarafından
Çok zor bir karar olsa gerek ama zarar görüyorsan da yazık etme kendine 
(783 puan) tarafından
Zor ama pişman olsun istiyorum

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 1,094 göst.