0 oy
917 göst.
Aile kategorisinde (111 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Bir gun bile oturmayip hep evi temizledim camindan tutunda yerleri silmek supurmek toz almak cay koy yemek yap camasir as bulasik yika utu yap hemde hergün hergün ama gel gorki ben babamin evine gelince kaynanam benim icin cok hareketsizdi o nasil dogum yapicak ha bire uzaniyordu demis :D beni kendisiyle karistirmis ve iftira atmis bana bide ben gece cok sık lavobaya giderim hamile olduğum icin gece kapi acilmis guya kaynanam esim cikmis zannetmis gece 1 felan esimde diyor sen gece nereye gidiyordun zaten aramoz bozuk karttan dolayı bide annesi yüzünden benim gece dışarı çıktığımı söyleyip bana iftira atti ne olur halimiz bilmiyorum annemlere geldim diye konuşmaya baslamistik bide simdi bu olay cikti

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Allah iyilik versin iftirayı atana da ama ben sizin ilişkinizin sağlam olduğunu düşünmüyorum inşallah düzelirsiniz yuvanız yıkılmaz ama ufacık şeyleri çok büyütüyorlar ve iftiralar da başlamış ne kadar sağlıklı bir evlilik olarak devam eder emin değilim

(111 puan) tarafından
Evet iliskimiz hic saglam degil herseyde bana suc buluyor parfüm kapagina bile bana suc bulup kizan esim var bazen bende cok sıkılıyorum bosanmak istiyorum ama cocuk var nasil ne yaparim aileme yuk olur muyum diye düşünüyorum acikcasi yoksa evlilik denilen seyi yasamadim hic malum ailesiyle beraberiz hayatimizi onlarin hayatına gore yonlendiriyoru z onlar ne zaman gelin derse eve geliyoruz kac para verirseler tamam diyoruz esimin maasini hic elime almasim mesela ailesi alir maasinida
tarafından
Bence ailenin evinde daha huzurlu olursun ailen de ılımlıysa mesela eşim maaşını ailesine verse bunu kaldıramazdım herhalde yine baya bi sabırlıymışsın eşin ailesinin lafiyla hareket ediyor anladığım kadarıyla çocuğunu da mı düşünmüyor :/
(111 puan) tarafından
Faturalari felan oduyor maasiyla mesela disari cikicaz bize sadece 100 lira veriyorlar bu kadar
tarafından
Şimdi ne desem boş içinden ne geliyorsa nasıl mutlu olacağını düşünüyorsan öyle devam et bence kararını iyi düşün de al ama nerede mutluysan orada ol kararlarının çocuğunu da etkileyeceğini unutma
tarafından
ailene neden yük olasın elli yasinada gelsen onlarin evladisin ise girer calisir cocukalrida yaslari gelince krese verirsin. iftiranin basi geldiyse sonuda olur
-Reklam-
0 oy
(11 puan) tarafından

kaynanan demeki kendi cikiyo ki seni sucluyo tobe tobeee nasil insanlar var yaa esinde kusura bakma da tam bi dengesizmis insan karisini hicmi tanimaz bu kaynanalar nasil allaha hesap vericekler hicmi allah korkulari yok ben senin yerinde olsam hic gitmem geri taki esin ayri ev acana kadar 

(111 puan) tarafından
Daha oncede oyle oldu ayri ev acicam dedi ailemede dedi ama sonra vazgecti neymis maasi azmis
(11 puan) tarafından
kanma gel.dediginde ayri ev tut esyayi koy oyle de yok tutucam gel deyip gitme benim kaynanamda anamdan emdigim sutu burnumdan getiriyodu ama ben hic birinin altinda kalmadim buyuge karsi gelinmez ama oyle bide getirtiyolarki kimse kusura bakmasin valla esimin annesi mannesi dinlemem insan olmali once ben kolelige yada onlara hizmet icin evlenmiyorum misalha iyi olur can feda olmayan cehenneme yolu var bende 2 cocugum varken ayrildim esim kopek gibi senelerce kostu donmedim sonra bosandik o evlendi gene ayrildi simdi gene evlendi bakalim.kac ay surcek bende evlendim benim cocugum oldu iyikide geri donmemisim bi insan neyse odur otesi yok omrunu yiyene degil omrune omur katana saygi sevgi verceksin
(111 puan) tarafından
Sen kendin mi davani actin yoksa omu kendim acsam haksiz mi cikarim
0 oy
(56 puan) tarafından

Icini ferah tut hic bir yapilan hesapsiz kalmaz kardesimin esi kaynanasi kayinbabasi neler yaptilr kardesm bosandi geldi kayinbabasi cok hasta kaynanasi bagirsak kanseri eski eside iki yakasi bi arayaa gelmiyor berbat durumdalar iki çocuğu da var hala vermiyolar kardesime gostermiyolr bile kardeşim masallahi var bosndi calismya basladi otelde sef oldu ev acti kendine araba aldi oyle guzel bi hayati var ki bi kadinin bu kadrni yapa bilcgne kimse inanmaz bosanirsam oyle olur boyle olur deme kendinide dusun bn ayaga kalkarim yapa bilirim de o eziyete katlanmk zorunda degilsinnn kadin ezilmk icin yokk ! Rabbim hakkinda hayirlisni versinn 

(111 puan) tarafından
Bende cocugumu gorememekten korkuyorum cok sukur kendi meslegim var ana sinifi ogretmeniyim ama ya cocugumu goremessem
(56 puan) tarafından
Bak ogrenmenmssnde meslgnde var hak var hukuk var hakkini ararsin
(11 puan) tarafından
devlet otomatikmen sana verir ama davayi sen acma bosanmak icin o acsin pasa pasa da nafakasini oder kiraya cikmiyosa ya oyle ya boyle vazgecme vazgectikce ezilirsin kendine guven
0 oy
tarafından

ah bu kaynanalar yikmaya calistigi yuva kendi oglunun yuvası mutlu olacak oglu uzulunce

0 oy
(218 puan) tarafından

Cnm bende kışın yattım doguma 1 buçuk ay kala yürüyüş yaptım çokta rahat doğurdum onunla alakasi yok kaynanan boşa konuşmuş bana neler dediler doguramazssin yürüyüş yap doğurdum bakın diyorum şimdi kimseye inanama allah yardim ediyor sen merak etme iftiraya Gelince de kimseyi inanandirmaya çalışma döner dolaşır o kişiyi bulur esinede ister inan ister inanama allah yukarda görüyor de ve hic ugrasma

0 oy
(56 puan) tarafından

Aman canım  sen kaynananı Allah'a havale et boşver bende aynısını yapıyorum ama bana da öyle diyor evleri ayırdık çok şükür şimdide bana sürekli yatıyon nasıl doğuracaksan diyor halbuki bende temizlik hastalığı var evime gelseniz en ufak bir toz parçası bile göremezsiniz ama biz yanından ayrıldık ayrı eve çıktık ya hırsını böyle alıyor işte 7       24  yatarsan kusura bakma zor doğurursun sen diyor durmadan :)

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 863 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Gul karaaa (783 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,093 göst.
3 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 340 göst.
16 Nisan 2022 Aile kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 1,133 göst.