0 oy
653 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Benim yuvanın bozulması için  ben kendim ettim benimde  yanlışlarım. Var eşim bunu yapma dediğinde hep yaptım bunu sevmiyorum istemiyorum dedi bende istedim hep tersi oldu  tartistigimiz zaman sus derdi ben daha çok  üstüne gittim sinirlendirdim... Şimdi çok pişmanım yuvan yıkılıyor ben yapcam (。•́︿•̀。)

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
İyide hani dini nikah kalsın diyordu kusura bakma eşin senin zaafını biliyor ve bunu kullanıyor biraz dik durmaya calis yoksa daha çok ezileceksin biraz ağır oldu ama kendine gel lütfen eşin çakallık yapıyor sende onun ekmeğine yağ sürme seninde maddi açıdan boşanmak istemediğini düşünüyorum açıkçası 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Suç çoğu  zaman tek başlı değildir 

Düzelir inşallah canım 
tarafından
Çok doğru bi yorum. Gorunen kismini buraya yansıtıyolar genelde. Birde gorunmeyen kisim var.
0 oy
tarafından
Canım bak sende hatalarının farkındasın,buraya yazacagina git eşinden özür dile,hata yaptığını pişman olduğunu söyle,yuvanın yıkılmasını istemiyorsan gururu bir kenara bırak ve harekete geç
tarafından
Eşim önceden çok iyi biriydi çok düşünceli biriydi çok iyi bı baba ve bende çok hata yaptım ve bu duruma getirdim söyluyirum sen hep hataliyim dedi affettim diyor
tarafından
Affettitse o zaman sorun yok neden yuvam yıkılıyor diyorsun ki o zaman
tarafından
Şimdi affetmiyor iste
tarafından
O zaman ne yap ne et ağzından gir burnundan çık madem yuvani kurtarmak istiyorsun birşeyler yap
0 oy
tarafından
Konuşman işe yaramıyor mu? 
0 oy
tarafından
Kendinde de hata var yazdıklarından belli ama yuvanın yıkılacağı varsa Allah bilir 
0 oy
(361 puan) tarafından
Pişmanlıklarını onunla da konus anlat yapmayacagina ikna et
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Telafi edebilirsin bu pişmanlığını eşine söylemelisin zamanla düzelir hemen olacak şey değil
tarafından
Bende söylüyorum ama hep dedim duzelcem ama gene yapamamdim
0 oy
tarafından
Sen daha dün eşim resmi nikah istemediği için boşanmak istiyor ama dini nikah kalsın istiyor diye post açmamış mıydın? Eşin bu durumu kullanıyor malesef. Ayrılmak istese dini nikahı da tutmaz. Sen ona karılık yapacaksın ama resmi nikah olmayacak..Zaten hamile olduğunda resmi nikahı yapmış tamamen bahane..
tarafından
Bu duruma glemesi için bende. Çok hata yaptım Allah'ın bildigini ben kuldan saklamam
tarafından
tamam hatalısın. o zaman neden dini nikah kalsın istiyor? madem senden bıkmadıysa resmi nikahı neden istemiyor? Eşin tam çakal kusura bakma.
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Dün yazdiklarinada bakılırsa Esin seni suçluluk psikolojisine sokmuş sırf resmi nikah istemediği için yani sadece imam nikahı ile elinin altında ol istiyor gözünü aç canım biraz
0 oy
(2,598 puan) tarafından
Boşuna demiyorlar yuvayı dışı kuş yapar 

Esin ateşken sen su sen atesken eşin su olmalı evlilikte
tarafından
Şimdi ne yapmam lazım
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Esin neyi yapma dedi de yaptın mesela neyi sevmiyordu sen istedin onlarda önemli 
tarafından
Telefonla çok konuşma dedi anneme babama iyi   davran dedi
(2,512 puan) tarafından
Bunlar hata mı oluyor kuzum telefonla konuşmak anne babasını sevmesende mesafeli ve saygılı olabilirdin ama bunlar hata değil gibi
0 oy
(119,275 puan) tarafından
belki duzeltirsiniz aile buyukleriyle bi arada konusun
0 oy
(561 puan) tarafından
Şu inadimizi bi biraksak aslinda hersey daha iyi olacak gii
0 oy
tarafından
Canim daha dun esim resmi nikahi atacak sonra ben istedigi gibi biri olursam tekrar bana nikah kiyacak diyordun?

Burda hep beraber eşine sayildi sovuldu. Simdi diyorsun ki ben hataliyim.

Adam mi hakli o zaman simdi bu sacma isteginde?

Hicbirsey anlamadim ne evliliginden ne de senden kusura bakma ama.
tarafından
Adam bunun saf oldugunun farkında sucluluk psikolojisine sokmus kızı kendınde kusur arıyor Allah askına kocan kurnaz tilkinin teki senı parmagında oynatıyor gozunu aç
tarafından
Gercekten ya... Kafasini iyice karistirmis bi gun kocam oyle boyle diyor bi gun ben sucluyum diyor. Adam sindirmis muhtemelen kizi, manipule etmis simdi de butun sucu almis uzerine ben sucluyum kafasinda.
tarafından
Allah yuregıne cesaret versın gozunde kı perdeyi kaldırsın ne dıyım kı maddı olanak ıcın duruyor desem valla buyuk konusmak ıstemıyorum ama kuru ekmek yerım sokakta yatarım yınede boyle bıseye katlanamam kabul etmem
0 oy
(124 puan) tarafından
Canım benim sen onu aldattın mı bu büyük suç yalanlar mi söyledin büyük büyük bunlar olmadıysa eşin senden boşanıp kusura bakma ama gününü gün edicek bosanirsan eğer sakın durma öyle bı dünya yok sen kadınsın kadın kimsen yoksa bile biraz cesaretli ol ve git o evden sonra çocuğuna bak kreşe ver hayatını surdur ama sakın onun yanında suçluluk psikolojisine girip kendini ezdirme
tarafından
girmiş bile valla kocası da bundaki cesaretsızlugı gorup ipleri almıs elıne oynatıyor kukla gibi
(124 puan) tarafından
Aynen katılıyorum
tarafından
Allah yardım etsin ama zor boyle omrunu harcadığı ıle kalacak yolun sonunda
0 oy
tarafından
Allah askina adam resmen nikahsız çocuk yapmış sonra nikah kıymış şimdi geri bosayacak. Bir kadın bunu hak edecek ne yapabilir? Hepimiz getiriyoruz heriflerin burnundan. E ar namus meselesi olsa boşar Bi daha almaz. Evdeki huzursuzluktan insanlar boşanıyor gayrimeşru yaşamaz bu kadar ezik de olmayin 
tarafından
agzına saglık canım yorumlara bı göz attım yorum yapmama gerek kalmadı :)
tarafından
Öyle üzülüyorum ki bu cehalete
tarafından
Valla bende sasıp kalıyorum adam kafasına gore at kosturuyor resmen
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Canım hiçbir yanlış bir hatta hiçbir kusur seni bu hale getirmeye nikahsız bir şekilde yaşamaya mahkum etmeye hak sahibi etmez karşındakini sen bir dik dur ben seni boşamıyorum de ya da boşanacaksan da haklarını çatır çatır alacaksın şu anda senin söylediklerin tekse devlet senin yanındadır bununla hem maddi hem manevi olarak tazminatından nafakasına kadar her şeyini alabilirsin yok yuvam yıkılmasını istemiyorum diyorsan dik duracaksın olacakları ve yapacaklarını anlatacaksın kesinlikle anlaşmalı boşanmayı kabul etmeyeceksin bu adamın niyeti başka

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 433 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (80 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 161 göst.
10 Mart 2024 Aile kategorisinde Hayal34 (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 224 göst.
21 Mayıs 2022 Aile kategorisinde 26032020 (826 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 277 göst.