0 oy
433 göst.
Diğer kategorisinde (80 puan) tarafından
Görümcem gelecek kaynanamı İstanbula diğer gorumcemin yanına götürecek kendi tek başına gidemiyor .gelen görümce  biz konusmuyoruz ben  o gelince çocuklarımla görüşmesini istemiyorum  yanlismiyim kocam gidiyorsa gitsin ben ne çocuklarım gidemez . Başladı   sen babanın evinden mi getirdin vay sende annenlerle görüşmeye en yav eşim donupte süs anne demedi

14 Cevaplar

+1 oy
(8,996 puan) tarafından
Sen goruşmezsen görüşme ama eşin çocuklarla birlikte görüşebilir bence 
-Reklam-
+1 oy
(1,934 puan) tarafından
Yanlışsın, haksızsın. Çocukları karıştırmayın 
0 oy
(10,023 puan) tarafından
Sen konusmuyosun esin konusuyo sanirim ama. Yani aslinda senin oldugu kadar onunda cocuklari. Ben birsey demezdim
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Bu konuda eşin haklı görüşme sen çocukları görmeleri haklari ne olursa olsun 
(7,187 puan) tarafından
Eşi değil kaynanası söylemiş
(4,661 puan) tarafından
Onuda onun demesi ayrı bir olay o halde ama gorusturmesi gerekir
(7,187 puan) tarafından
Bencede çocukları karıştırmak hoş değil
(4,661 puan) tarafından
Herşeye karismasalar kendi neresinden getirmiş peki offf ne cahiller ya
(80 puan) tarafından
Görümcem yuvami yıkmaya çalışırken kaynanamla yegenlerini dusunmuyirdu
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Benim düşüncem ama kendim görüşmesem bile yegenleri sonuçta ona kısıtlama yapmam 
0 oy
(3,319 puan) tarafından
Büyüklerin işi başka çocuk başka. 

Çocuk halasıyla da dayısıyla görüşmeli. 

Görüşebilmeli. 

Ayıptır. 
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Sen konuşmaya bilirsin ama eşin ailesiyle munassbetini sürdürecek elbet ve çocukların halkalarını gormesi kadar doğal birsey de yok. Sana uymuyordur gorusmezsin ama o çocuklara da bunu empoze edemezsin
0 oy
(2,837 puan) tarafından
Gosteriridim Ama kaynanam bu lafi diyene kadar bu laftan sonra inaduma gostermezdim 
0 oy
(8,895 puan) tarafından
Eşinin üslubu da hoş değil ama sen görüşmesen de çocuklar eşinle gidip görebilir..tek senin değil sonuçta onların da yeğeni. 
0 oy
(664 puan) tarafından
Görümcenle konuşmuyor olabilirsin ama çocuk halasıyla görüşebilir. Bunda sakınca yok. İlerde büyür görüşmek istemez ona birşey diyemeyiz. Ama sizin engel olmanız hiç doğru değil.
0 oy
(244 puan) tarafından
Ben şöyle düşünüyorum bir insan yeğenini ve kardeşini seviyorsa gelinini de sevmese bile saygı duymalı tabi bu karşılıklı olmalı bunu yapan az sayıda insan var. Size çok kötülüğü dokunduysa ne sizi ne çocuğunuzu görmeyi hakettigini düşünmüyorum. Bu konuyu eşinle aranda halledersin kayinvalidenin böyle sözler soylemeye hakkı yok en başta kendine bunları söyletme haddini bilmeli bence herkes. Yani eşinin aradaki dengeyi sağlaması lazım size o an kayinvalideniz teklif ettiyse biz konuşalım ona göre haber veririz de bu kadar ben de akıllandim artık öyle yapıyorum yoksa bizim adımıza her şeye karar vermeye çalışıyordu böyle kestim önünü eşimi de ciddi şekilde uyardım 
0 oy
(2,938 puan) tarafından
Senin bağın yok ama o çocukların halası bence görüşmeler çocuklar da akrabalık ilişkilerini bilsin. Kendi kanları sonucta 
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Görüştürmeyecek kadar ne oldu 
(80 puan) tarafından
Yuvami yıkmaya calistu kaynanamla beraber
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Sen görüşmeye bilirsin ama çocuklar ve eşin görüşebilir

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 654 göst.
20 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu