0 oy
326 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,714 puan) tarafından
Kızlar 4 aydır doğum yaptım bu ay regl oldm regl olduğumdan beridir çok feci bir kaşınmam var özel bölgemde benden eşime de geçti ben normalde çok titizim günde üç defa iç çamaşırımı değiştiren biriyim üç günde bir düzenli duş alırım evim falan hep temizdir ilk defa başıma böyle bşy geldi bir yerden mi kaptım bilmiyonum allah rızası için bütün vücuduma yayıldı bu kaşıntı illeti lütfen yardım edin en sonda dayanamicam domestos içecem çok ciddiyim doktura gittim enfeksiyon değil dedi lütfen yardım lütfen lütfen bebeğime de geçecek diye çok korkyrm geceler haram oldu lütfen fikir verin ne yapmam lazım doktur dışında neleri veya eczaneden hangi kremi alim yara evde ne uygulayayım bilmiyorum

14 Cevaplar

0 oy
(1,714 puan) tarafından
Lütfen yardım edin allah rızası için ölüyorum
(4,089 puan) tarafından
**** olmuşsunuz bebeğine de bulaşmadan hemen iyi bi doktora gidin ilaç alın tüm kıyafetleri en az 60 derecede yıka ütüle ayrı koy nevresimleri aynı şekilde yıka ütüle evi sık sık süpür kıyafet dolaplarını sirkeyle sil
-Reklam-
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Canım bilmiyorum ama. Bnm karaciğer enzimlrim yüksek heryer im kaşınır herzaman ** a aşka bısey bilmiyorum geçmiş olsun inşallah 
tarafından
Kız sen ne zaman ama yazsan **'a ayrı olacak şekilde yazıyorsun bak gözüme çarpıyor
(2,366 puan) tarafından
Sjksksksks Vala sana helal olsun çok dikatlisisn Bn değil klavye nedense alışmış otomatik düzeltme yapıyor ama yazıyorum öyle oluyor jdks
tarafından
Hemn Her yorumunda öyle nerdeyse sjsjjsjsjs
(2,366 puan) tarafından
Doğru diyosunn canım evet smks
0 oy
(1,778 puan) tarafından
Büyük ihtimalle mantar olmuş sendende eşine bulasmis travazol iyi geliyo diye duymuştum eğer mantarsa
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Uyu.z olabilir bu aralar salgın var
0 oy
tarafından
O bölgeyi duş jeli veya şampuanla yikamiyorsun değil mi? O tarz şeyleri bırak oncelikle. Sonra pamuklu iç çamaşırı kullan. Hatta uyurken iç çamaşırı giyme hava alması gerekiyor. Sürekli yıkama ph dengesini bozarsin. Krem alana kadar tahareti azıcık sirkeli su ile yap o bay rahatlatir.
0 oy
tarafından
Uy.uz olmuşsunuzdur belkide
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Neden doktora gitmiyorsun cnm. Çok büyük ihtimal uyz olmuşsunuz. Şuan uyz salgını var. Kwella diye bir ilaç var bunu deneyin cnm 
0 oy
tarafından
Kiz dogumda mantar neyi kapmayasin esine anca mantar gecer yada esinde vardi sana gecti baska bi aciklamasi yok domestos icecegine doktora gitsenize
0 oy
(119,528 puan) tarafından
vajinaya sampuan sabun jel mel kullanma dr gorun 
(119,528 puan) tarafından
baska dr
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Kaşıntı anında soğuk suya girebilirsiniz ikiniz de. Benim acıya alerjim var kaşıntı tutunca onu uyguluyorum. Travazol krem vermişti doktorum sende sağlık ocağındaki doktoruna danışıp kullanabilirsin. Çok geçmiş olsun 
0 oy
tarafından
Kaşıntıni takip et geceleri yoğunlaşan kaşıntı özelikle vajina bölgesinde de gösterir kendini  yüzde yüz uyuz  dehşet bir salgın var 
(1,714 puan) tarafından
Eczaneden ilaç aldım bir karışım işe yararmı sizce yaaa offf öleceğim
tarafından
Bunu yaparken yapman gereken birton şey var evi komple ilaçlatman lazım  tüm eşyalarını mendiline kadar 90 da yıkaman lazım  kullanmadıklarını poşetleyip iyice ağzını bağlaman lazım ve ilacı harfiyen kullanman lazım
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Mantardir bende de var geçmedi bir türlü bir ara sabahlara kadar uyumadigimi bilirim kasimaktan kan olmuştu heo özel bölgem bı krem vermişti doktor sürer sürmez geçirdi kaşıntı mi şimdi ara ara kasintim olunca sürüyorum düzenli sürsem geçer ama düzenli kullanmıyorum şimdi yanımda değil müsait olduğumda foto atarım
(1,714 puan) tarafından
Tamam bekliyorum
0 oy
(16 puan) tarafından
Geçen sene aynısı bizim de başımıza geldi ne yaptıysak geçmedi kaç doktora gittik. En son gittiğimiz doktor **** olmuşsunuz dedi bize bi karışım ilacı yazdı tüm vucuda onu sürüp 3 gün boyunca aynı kıyafetlerle yatıp kalkıcaksınız dedi 3 günün sonunda duş alın kıyafet çarşaf ne varsa değiştirin dedi çok şükür geçti Allah kimsenin başına vermesin kaşınmaktan uyuyamak çok kötü
0 oy
(3,163 puan) tarafından
Şu aralar u.yuz baya yayginmis bı gidin test falan verin ve bende baslaidm kaşınmaya iyimi 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 101 göst.
27 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
27 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 155 göst.
0 oy
15 cevap 340 göst.
10 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cerencim35 (402 puan) tarafından soruldu

381,432 soru

11,419,531 cevap

34,975 kullanıcı

...