0 oy
119 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,021 puan) tarafından

Ben çok istememiştim ama doktorumuz ısrarla yapılsın dedi kararsızım sizler ne yaptınız 

Bayan minnak ve çorap sorunsalı image

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biz yaptık ama 2 buçuk yaşında yaptık iyiki yaptirmissin bı akrabamin oğlu okulda kaptı şimdi herkese tek tek yaptılar halada mücadele ediyorlar menenjitle ayrıca hepsine 1000 lira dan vurmuslar zamanında olsa belki bir kişiye daha aza vurduracsklardi hem maddi hem manevi yıprandilar çok üzülüyorum Rabbim kimsenin başına vermesin
(1,021 puan) tarafından
Amin yavrular hasta olunca paranın bi anlamı kalmıyo benim derdimde parası değildi herkes korkuttu ateş yapar diye ama çok şükür birazcık sıcaktı gece ama öyle ateş yapmadı çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yaptirdik canim biz de
(1,021 puan) tarafından
Şifa olsun yavruna korktum ama yaptırdım çevreyi değil doktoru dinlemek taraftarıyim her zaman ama korktum işte
tarafından
İnan allah korusun birsey kaptiginda geri donusu daha zor. Bence maddi durumunun el veriyorsa yaptir
(1,021 puan) tarafından
Çok şükür benim imkanım olmasa dayısı yaptırırda o konuda sıkıntı yok zaten aşılarda ateş olmadı ama hemşire kafamı karıştırdı
0 oy
tarafından
Yaptırdım. 2 dozu kaldı onlarda yapılacak. 
(1,021 puan) tarafından
Şifa olsun kaç aylıktı
tarafından
4 doz yapıldı ama şuan hangı aylardı tam hatirlamiyorum :/
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Yaptırdım ben ama 2 doz biraz fazla maliyet olduğundan 2 bebe de olduğundan 1 yaş sonrası tek doz şeklinde yaptırdım nimenrix
(1,021 puan) tarafından
Teşekkür ederim bizde yaptırdık az önce
(3,259 puan) tarafından
İyi yaptınız devletin bu aşıyı takvime almamasinin sebebi tamamen maddi. Yani ota b0ka var ama çocuklar için aşıya yok
0 oy
tarafından
Yaptırdm , yapılması gereken bi aşı 
(1,021 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim az önce gittik yaptırdık yorumlar biraz rahatlattı
0 oy
(2,136 puan) tarafından
4 doz yaptırdım canım hepsini.

Çok tehlikeli ve geri dönüşü olmayan hasarlar bırakıyor çünkü 
(1,021 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım az önce gittik yaptırdık çok şükür
(2,136 puan) tarafından
En önemlisi evlatlarımızın sağlığı ♥️
0 oy
(909 puan) tarafından
Oğlum 2 yaş girsin öyle yaptıracağım canım 1 doz 
(1,021 puan) tarafından
Bizim 8 buçuk aylık ilk dozu yaptı 2 ay sonra gel ikinciyi yapalım dedi az önce gittik
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Ben yaşı gelince doktorumuxla ortak karar verdik tek doz yapilicak
(1,021 puan) tarafından
Bana yapalım dedi yaptık artık az önce 2 ay sonra 2. Yapacak
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Bütün özel aşıları yaptırdık canım.
(1,021 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım rota yaptırdık 2 doz da bunda tereddüt ettim bi dönem dadılık yaptım onun doktoru vardı tanıyorum onada sordurduk sağolsun oda aksatma dedi
0 oy
(3,156 puan) tarafından
2 yaşında kızım önümüzdeki ay yaptırcaz bizde gripti onun geçmesini bekliyoruz...
(1,021 puan) tarafından
Bizimde bayramdan öncesinde annem ve ailede herkes sanırım covid oldu ben hamilelikte atlatmıştım kızımla ben hastalanmadık ama korktum yinede ben biraz ağır atlattımda o yüzden biraz da geciktik ama bu gün yaptırdık artık hayırlısı

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 401 göst.
17 Mart 2021 Aile kategorisinde Kirazebru (598 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 194 göst.
4 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 136 göst.
0 oy
5 cevap 164 göst.
9 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esema (410 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...