0 oy
470 göst.
Diğer kategorisinde (339 puan) tarafından

image

kızlar ilk kızımda pek istedigim gibi birşeyler yapamadım acemiligime geldi ama içimde hep ukte kaldı şimdi 2 ci kızıma hamileyim rabbim nasip etti bu sefer güzel şeyler yapmak istiyorum hatıra amaçlı bu hastane çıkışına 410 tl diyor site sizce nasıl fiyatı ve ürün degermi acaba ben çok begendim 

31 Cevaplar

0 oy
(7,232 puan) tarafından
Bütceni zorlamayacaksa al kız ne içinde kalacak çokta cicili biciliymis sağlıcakla gelsin miniğin :)
(339 puan) tarafından
Amin canım teşşekür ederim
-Reklam-
0 oy
(119,154 puan) tarafından
guzelmis        
0 oy
(2,192 puan) tarafından
Güzelmiş ama inan çok pahalı, ben sadece tulum ve şapka yaptırdım yeterli gelmişti. 410 liraya 3 takım daha alınır hastane cantan hazırlanır yani kıyafet kısmı 
0 oy
(2,040 puan) tarafından

Çook tatlı cnm :angel:

0 oy
tarafından
Çok güzel canım fiyatı da çok çok uygun

Nereden yaptırdın
(339 puan) tarafından
Yaptırmadım canım yaptırmayı düşünüyorum
0 oy
(2,795 puan) tarafından
Çok pahalı bence ilk kızında alamamışsın ama misal büyüdükleri zaman ilk kızın kıskanıp üzülecek benim de iki kızım var büyüğüne ne yapıp yapamadıysam küçüğüne de aynısını yapıyorum veya yapmıyorum tabi yine de karar senin 
(339 puan) tarafından
Canım ilk kızımda bilemedim acemiligime geldi içimde ukte kaldı tabiki ilk kızıma şimdi dünyaları alıyorum kesinlikle ayırmam 2 side benim canımın parçası
(2,795 puan) tarafından
Sen daha iyi bilirsin canım sağlıkla büyüt miniklerini  :)
(339 puan) tarafından
Amin canım hepimiz inşşalah
0 oy
tarafından

Madem bu parayı vereceksin daha güzel modeller bulabilirsin canım çok daha hoş modeller var bu çok fazla göz yoruyor

(339 puan) tarafından
Önere bileceğin bir site varsa bakarım canım zaten daha 6 aylıgız araştırıyorum şimdilik
0 oy
(1,227 puan) tarafından
İçinde kalmış durumun müsaitse neden olmasn 
0 oy
tarafından
Ya çok tatlı bayıldım ama bu kadar eder mi bilemedim. Hastane çıkışları çok küçük oluyor bir ay bile giyilmiyor. Ama içimde kalır dersen yaptır yine de. Sağlıkla gelsin kuzucuk. 
(339 puan) tarafından
Ne biliyim canım normal hastane çıkışları bile 200 250 tl falan araştırıyordum bu hoşuma gitti sorayım dedim
tarafından
Doğru orasi öyle ama ben almazdım çok kısa süre giyebilecek diye. Bunların kalıbı da küçük oluyor ama çok begendiysen al gitsin. Bidaha mi gelcez dünyaya :)
0 oy
tarafından
Bayıldım harika renklerinde çok canlı bence al canim
0 oy
(839 puan) tarafından
Allahim cok tatlı ya

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 143 göst.
0 oy
3 cevap 69 göst.
0 oy
6 cevap 184 göst.
31 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Handegltkn (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 183 göst.
27 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Benguu (14 puan) tarafından soruldu

378,393 soru

11,326,131 cevap

34,778 kullanıcı

...