0 oy
468 göst.
Diğer kategorisinde (339 puan) tarafından

image

kızlar ilk kızımda pek istedigim gibi birşeyler yapamadım acemiligime geldi ama içimde hep ukte kaldı şimdi 2 ci kızıma hamileyim rabbim nasip etti bu sefer güzel şeyler yapmak istiyorum hatıra amaçlı bu hastane çıkışına 410 tl diyor site sizce nasıl fiyatı ve ürün degermi acaba ben çok begendim 

31 Cevaplar

0 oy
(22,072 puan) tarafından
Bende bayildimmm 
tarafından
Napiyon kiz
(22,072 puan) tarafından
Iyim asko nerelerdesin aldinmi ehliyeti
tarafından
Haftaya direksiyon sınavım var(ilk defa girecem bilmiyorum nasıl olur İnşallah geçerim kuzum
(22,072 puan) tarafından
Insallah canim ya goremiyom seni fazla
tarafından
Direksiyon dersine gidiyorum oğlumun uyku saatine denk geliyor ders uyku düzenim kalmıyor sabah oraya gidiyorum ordan geliyorum çocuğu uyutum bnde uyuyorum uyanınca iş yapıyorum yemek derken aksma oluyor yetişemiyorum bazen hatta o yüzden telefonu elime alamıyorum kuzum
-Reklam-
0 oy
(2,776 puan) tarafından
Çok pahaliymis canm ya bilemedim 
(339 puan) tarafından
İlk kızımdan bu yana rabbim tekrar nasip ederse diye 3 senedir birikim yapıyorum sırf gözümde olan şeyleri almak için çokta hoşuma gitti ama fikir de almak istedim açıkçası
(2,776 puan) tarafından
Hm anladım canm çok istediğin bişey ise tabiki al bütçen de varsa
0 oy
(340 puan) tarafından

Isimliymis çok hoş cicili bicili güzel begendim:P

0 oy
(3,257 puan) tarafından
Güzelmiş ....
0 oy
tarafından
Çok güzel kalitesi iyiyse verilir
(339 puan) tarafından
Yorumları okudum herkez memnun zaten bu devirde her şey çok pahalı yinede danışmsk istedim
tarafından
Aynen öyle bence güzel
0 oy
(3,595 puan) tarafından
Çok güzel canım bende yaptırdım anı kalsin diye. 
(339 puan) tarafından
Aym canım ilk kızımda ukte kalmıştı ama bunda gözümde kalmasın istiyorum zaten para öylede gidiyor böylede
(3,595 puan) tarafından
Aynen kuzum eğer imkanın varsa niye yapılmasın onlar için yaşıyoruz
(339 puan) tarafından
Öyle tabi canım neyimiz var neyimiz  yok feda olsun evlatlarımıza rabbim bereketini  veriyor çok şükür
(3,595 puan) tarafından
Amenna
0 oy
tarafından
Cok guzel şimdi herşey pahalı ne alsan bu fiyat tutar ben normalde sevmem ama bu güzelmiş vallahiii
(339 puan) tarafından
Ayn canım zaten her şey pahalı bende birikim yapıyordum içimde ukte kalmasın diye rabbim tekrardan nasip etti bu sefer almak istiyorum ama yinede danışmak istedim
0 oy
tarafından
Güzel cnm ama şahsi fikrim çok pahalı , imkanın varsa al tabi güle güle kullanın cnm
(339 puan) tarafından
Canım ilk kızımda ukte kalmıştı içimde rabbim tekrar nasip ederse diye 3 senedir birikim yapıyordum çok şükür nasip etti bu sefer gözümde kalsın istemiyorum açıkçası yinede danışmak istedim
tarafından
Güle güle kullanın cnm sağlıcakla gelsin inş minnoş❤️
(339 puan) tarafından
Amin canım çok teşşekür ederim
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Annem geçen sene tam bu aylarda 240 TL ye yaptırmıştı aynı böyle. Yani fiyatı gayet normal her şey o kadar arttı ki 
(339 puan) tarafından
Öyle canım ilk kızımı dışarı çıkartıgımda bile sırf  abur cuburuna veriyorum şimdi 200 tl yi
0 oy
(2,194 puan) tarafından

Biraz pahalı gibi  yani ben sadece tulum alıştım digerlerininde illa yazılı olmasına ihtiyaç varmı acaba ben tulumu 60 TL ye almıştım hatıra için genede sana kalmış içinde kalacaksa eğer yaptır canım 

image

(339 puan) tarafından
Maşşalah saglıkla büyüsün inşaşalh
0 oy
(47 puan) tarafından
Çok güzel ama çok pahalı canım bebeqon diye instagram sayfasına bakıyorum bende 270 e var 10 lu takım ama baskılı nakışlı değil solar mı emin olamadım ben de araştırıyorum hala
0 oy
tarafından
Ayyyy çok güzel ama biraz pahalı geldi bana ama senin imkanın varsa al bence çok güzel hatıra kalır. Diğer kizın içinde tişört yaptirabilirsin abla oldu diye son zamanlarda çok görüyorum fotoğraf çekersiniz hatıra kalir ablasiyla :)
0 oy
(6,046 puan) tarafından
Bu çok fazla kokoş . Daha şık ve güzel şeyler var. Sana tavsiyem sedefnakisevi sayfasına da bir bak ben ordan yaptırdım.
0 oy
(678 puan) tarafından
Oğlumda senin gibi yaptırmadım içimde kaldı smdi kızımda istiyorum bu tarz bişi ama battaniyesz olanlar DHA uygun ve daha hoş olanlar var naçizane fikrim fiyata gelince arkadasm 90 dan aşağıya tulum yok ya fiyatlar uçmuş bu tarz şeyler hep bu fiyat çiçek sepeti dede var modeller yine boyle fiyat belki biraz dha uygun bulursun oda 30 40 lira aşağısı yani ben 5 li Alicam böyle takımi çünkü onlu oğlumdada kullanışsız geldi

Diğer alışverişleri yaptığın site varmı canım fikir için 
(339 puan) tarafından
Canım daha hiç bir alışveriş yapmadım 6 aylıgız bakıyorum şuanda babynest kapı süsü çikolata  magnet falan düşünüyorum bende araştırmadayım şuanda
(678 puan) tarafından
Babynest yerine reflü yatağı almıştım oğlumda çok memnun kaldım aklında olsn canim
(339 puan) tarafından
Ne farkı var canım  merak ettimde
(678 puan) tarafından
Kusunca çocuklar tıkanmiyor canım bide yukarı doğru yüksek eğimli yani
0 oy
(784 puan) tarafından
Daha uyguna daha güzeli var canım istersen siteyi bulayım bak ordan 
(339 puan) tarafından
Olur canım zaten fikir amaçlı soruyorum daha güzelleri varsa aatmanı isterim
(784 puan) tarafından
Madre bebek sitesine gir canım uyguna bulursun
(339 puan) tarafından
Baktım canım gerçekten o sitede güzelmiş ayy ben nasıl karar verecegim o kadar kararsız bir insanımki
0 oy
(938 puan) tarafından
Cok guzel cnm
0 oy
tarafından
Çok hoş cnmm
0 oy
(899 puan) tarafından
Ben bu kadar süslü şeyler sevemiyorum galiba ayrıca çok pahalı bilemedim zevk meselesi sade olan her şey iyidir
0 oy
(29 puan) tarafından
Güzel olan herşey pahalı değil mi zaten. Çok güzel bence durumun varsa içinde kalmasın bende ilk kızımda istediğimi alamamıştım eşim ve görümcelerim almıştı bu sefer gidip kendim aldım ama güzel şeyler pahalı diye almadım ama enazından benim aldığımda istediğim renk.
0 oy
tarafından
Harika ötesi valla bayıldım. 410 iyi valla hazırladı 300 e yakın. Bu birde işlemeli yani❤️

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 139 göst.
0 oy
3 cevap 66 göst.
0 oy
6 cevap 177 göst.
31 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Handegltkn (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 175 göst.
27 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Benguu (14 puan) tarafından soruldu

374,551 soru

11,201,868 cevap

34,498 kullanıcı

...