0 oy
206 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar bnm 2 tane abim var 1 i nişanlı diğeri bugün nisanlanacak nişanlı abimin istemesine abim göndermedi eşim büyük Nisan'da abimin nisanina gittim kuaföre göndermedi istediğim elbiseyi inat etti giydirmedi bu abimde de annem kuaföre gir dedi(diğer abimdede dedi annem ama esim inatlasti yollamadi) bu sefer de bn eşimden gizli kuaför ayarladım dün akşam bana kızdı Kendi başına iş yapıyon dedi (başladı sen cocuklusin diye bı yere gidecek olsam sen cocuklusingidemezsin diyor kiyafet lerim olmadı doğumdan sonra kiyafet alalım olmuyor diyorum almıyor dolabın kıyafet dolu zayıfla giy diyor Kredi kartı açtırdı içinde para var bnm üstüme harcatmiyor yeni evliydim çocuk yoktu ailesi yeni evlisin otur evinde dedi diye hiç bir yere çıkarmadı hiç bişe yaptırmadı şimdi de cocuklusin diyor hiçbiseye izin vermiyor 

Yaşım 23 bnde biraz gençliğimin tadını çıkarmak istiyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(2,092 puan) tarafından
Tabiki haklısın ne demek o evli çocuklu olunca dünyadan bı habermi oluyoruz tabiki bak kendine kuaföre oraya buraya gitme ne demek bakımlı olmak güzeldir canım ve tabiki seninde dışarıya çıkman gözün gönlünün açılması lazim kaldiki abinin nişanı için boyle yaparsa....Allah kolaylık versin erkeklerede akıl fikir 
tarafından
Dünden beri bnletartisiyor neymiş efendim çocukluymusum ne gerek avrmis kendinden habersiz koaforden randevu almışım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım cimriliğine kalıb uyduruyor.
tarafından
Aşırı cimridir
0 oy
(2,300 puan) tarafından
Şiddete karşıyım ama böyle erkekleri dövesim geliyor inanın. 
tarafından
Bnmde hatta dün biraz sinir etti tartıştık biraz
0 oy
tarafından
Kavga dövüş yaptır istediğini yoksa nasılsa susuyor deyip tepene biner bak soylim 
tarafından
Cnm kavga dövüş ye yapsam yapmıyor
tarafından
Çareler bitmiş desene
0 oy
tarafından
Erkenden evlenirseniz maalesef böyle heves olarak kalıyor sadece 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 213 göst.
15 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,367 puan) tarafından soruldu
0 oy