0 oy
134 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (60 puan) tarafından
Kizlar klbip Ahmet'in mobunu alacaktım çizgili olanı baktım junior olanı var tek girişli ve her seferinde temiz su çekiyorsunuz hazneye çok hoşuma gitti tek girişli olması özellikle pratik olur gbi geldi ama kurula yeri ayrı olmadığından ıslak kalır mı bilemiyorum birde şu çekme düğmesi bozulma ihtimali ni düşünüp çizgili olandan mi alsam karar veremiyorum her ikisinden de kullanan varsa yazabilir mi

3 Cevaplar

+2 oy
tarafından

image

.           
(60 puan) tarafından
Himm anladm sadece ucunu alıp.takmak.lazim
(44,603 puan) tarafından
Alıp deniycem bı denemekten ne çıkar
tarafından
Aynen bende denicem kadın yıllardır bu işi yapıyor. Ne gerek var onca para dökmeye dedi al bunu ucuza mis gibi. Tertemiz yaptı valla
-Reklam-
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Postunu çıkarayım bende sprey moplardan istiyorum ama çabuk kırılıp sprey yeri bozuluyomus bilemedim yaa
(44,603 puan) tarafından
Ayy almam o zaman yaa
tarafından
Proson junior mop var bende. Ama ondan da memnun değilim. Çok kıl tüy bırakıyor. Temizlik için gelen abla, boşuna bunlara para verme. En iyisi bu diyerek kendininkini gösterdi. Bende ondan alacağim. Bak aşağı fotosunu atayım. Kadın sildi ne toz bıraktı ne iz hemde diğerlerine göre ucuz. Sadece Vileda sapına bunu tak sil.
(60 puan) tarafından
Nerde canım resim bu bakayım
(44,603 puan) tarafından
Kizz at da bakalım ayy bende alım yaa
tarafından
Bak yukarı şu bezden
0 oy
(119,062 puan) tarafından
 u vip ahmet alan cok burda 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 243 göst.
24 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ozgulunbebegi (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 542 göst.
13 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 210 göst.
23 Temmuz 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mervees (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 128 göst.
24 Temmuz 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mervees (163 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,739 kullanıcı

...