0 oy
242 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (60 puan) tarafından
Hanımlar bugün a101 online dan sipariş verdiğim vip Ahmet mop setim geldi .. çok araştırdım artı eksi çok yorum okudum tereddüt ederek tamamen şansa aldım kullandım çizgili teleskopik saplı olan dan merak ettikleriniz varsa sorabilirsiniz

5 Cevaplar

0 oy
(3,639 puan) tarafından
Ee nasıl mis peki
(60 puan) tarafından
Ben normalde elimle silerim ama hamileliktn dolayı mop almaya karar verdim ıslak bırakmıyor iz kalmıyor güzel siliyor
-Reklam-
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Güzel mipeki?
(60 puan) tarafından
Güzel beğendim özellikle bı iki sorun dan çok yorum. Yapılmış mesela tek tırnaklıymis öncekiler sanırım bana gelen çift tırnaklı daha sonra teleskopik sap tutmayip silerken sürekli düşüyor diye çok yorum okudm ama benim ki hiç öyle değil düzeltilmiş sanirm
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Bnde  yıllardır ondan kullanıyorum canım çok memnunum. Bi de junior olandan aldım da bi türlü çözemedim onu ☺️☺️
(60 puan) tarafından
Ben junior olan la bunun arasında kaldım çünkü kurulama yeri olmadığı için ıslak bırakacağından şüphelendim ama internette gezinirken bunun junior olanının büyük setinin çıktığını gördüm ve kapak da premium sete birebir uyuyor eğer bunu kapaktan memnun kalmazsam o kapaktan almayı düşünüyorum çünkü her seferinde temiz su çekiyorsun o daha mantıklı
(1,381 puan) tarafından
Şansa benim de büyük mopun sıkma yerinde sorun var sıkmıyordu. Junior olanla deneyim dedim . Büyük olanda güzelce yıkıyorum mopu junior olanda kurutuyorum ☺️
(60 puan) tarafından
Büyük mopa kapak alabilirsin junior yıkama yerinin içinde ek hazne var tek girişli aynisinin çift girişli sini üretmişler ve bu mopa direk oluyor
(1,381 puan) tarafından
Evet canım Trendyol da görmüştüm. Bi türlü sipariş veremedim :D
(60 puan) tarafından
Dolap uygulamasına bak orda da gordm çok
0 oy
(2,448 puan) tarafından
Güle güle kullan canım
(60 puan) tarafından
Valla bu ikinci bı ay arayla . Neden olduğunu bilmiyorz ilkinde çok korktm dedi doktor herşey yasak cinsellik su bu sonra dedi korkma devam et ama biz uzak durduk yani ne olur ne olmaz yine oldu
(2,448 puan) tarafından
Hala hala dikkat et canım...
Annem derdi erkek çocuklarında kanama olur tabi ne kadar doğrudur bilemiyorum
(60 puan) tarafından
Valla ilk kez böyle bir şey yaşadım
(2,448 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun inşaallah canım
(60 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Benim komsum almis 2 sene once cok iyi dedi 
(60 puan) tarafından
Evet iyi silme olayı güzel ıslak bırakmıyor iz kalmıyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 134 göst.
21 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ozgulunbebegi (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 980 göst.
20 Mayıs 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Eklimya (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 1,763 göst.
24 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Bsrdrk (1,556 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 169 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Bicirik1 (124 puan) tarafından soruldu

377,387 soru

11,293,583 cevap

34,711 kullanıcı

...