0 oy
170 göst.
Aile kategorisinde (112 puan) tarafından
Aslında 7 aylık düzeltilmiş 5 aylık ikizler dün kayinbabam emzigine dondurma batırdı hadi bı kere yaptı diyelim üstüne yine istiyir diyio yine yaptı görümcem eşim yapma dediler ama ben diyemiyorum ben diyince bozukuyormus geçenlerde de eşim onlarda çilek verirken gördüm dedim hemen bırak alerji yapabilir sonra karpuz verelim dediler olmaz dedim kayinbabam bozuluyormus hiç bir şeye izin vermiyor diye doktor ek gıdaya bile 8 .ayda başka dedi  tamam da ben herkesi uyarıyorum dünde zaten kaynanam gündüz beni arayip ondan hiç beklettim olmadan bir şey demedigim annemle 6 ay baktığımız bebeklere  bende iki tane büyüttüm kimse yardım etmedi yaparken bana mı sordun dediği için geldiler ama konusu dahi açılmadı her şey normalmiş gibi davranıldi.Yani hem böyleler hem sürekli cockukara bir şey yedirme derdindeler bende bir şey demedim saygizilik yapmamak için diğer odaya geçtik kapı biraz ses çıkardı felan sonra dedik gideyim bı baktım  kalkiyorlar yani yine bozulmuş kayinbabam bu sefer de için elvermedi mesaj attım seninle ilgisi yok annemin soykedikleri birde üstüne dondurma ver ver bı şey olmaz diyor ondan dedik cevap bile vermedi.bundan sonrada hep bir şeyler verecekler ben bozulmasınlar diye bir şey demeyeceğim neden çünkü girumcem eşim diyor ama dinlemiyorlar ben de annesi değilim zaten onların 

5 Cevaplar

0 oy
(545 puan) tarafından
Ay adamın gönlü olcak diye çocuğuma zararlı bişey verilmesine asla müsaade etmem isterse gelmesin evladından kıymetli mi bir küser iki küser en son alışır bu duruma vermez 
(112 puan) tarafından
Haklısınız
-Reklam-
0 oy
(13,942 puan) tarafından
Yaparken size sormadim, bakarken size sormak istemiyorum. Sizde yedirirken bana sormak zorundasiniz de. Hadi bakimina yardimci oluyor olsalar anlarim ama arada bir gelip ağzina bişeyler sokuşturmalarina anlam veremem. Bozulurlarsa bozulsunlar izin vermiyorum de. 
(112 puan) tarafından
Sorun şu ki zaten konuşulmadan her şey yolunda gibi davranılması canımı sıkıyor bı konusunu acasalr neler diyecektim ama eşim bunlar böyle diyio takma diyor.inan toplasan 3 gece kalmıştı yardım da ben beklemedim hiç çok şükür annem vardı hep ama eşim yalnız hissetti kendini o bı kere dedi.haka da beklemiyorum yalnız bakaniliuirum artık şükür yani bana diyorki bende iki çocuk buyuttum 5 yaş arakay iki çocuk büyütmüş inu soykuyor ikizle aynı şey sanki
0 oy
tarafından
Kayın baban bozulmasın diye çocuğun canindan mi olsun sağlığı mi bozulsun bırak bozulursa bozulsun ya milletin çocuğuna karışırlar anca çok meraklilarsa bı tane doğurup baksınlar. Sen sessiz oldukça ağzına sicarlarr bozulursa bozulsun sakın özür filan dileme asıl ben bozuluyorum bu benim çocuğum annesi benim ne istersem o olur ne istersem onu yaparim de
(112 puan) tarafından
Diğer odaya gidip kapı çarptığı için ben suçlu oldum sırf saygısızlık yaomamayim diye yine saygısız oldum hakliyken haksız durma düştüm üstüne de mesaj attım baba anneme canım sıkkın di o da bir şey olmaz ver ver diyince dedim konuşmamızda haberin vardır yaparken bana mı sordun dediği için çok üzüldük dedik cevao bile vermedi gerçekten iyice haklı olduğunu sandı sanırım gerçekten iyi niyetli olmak istemiyorum ya da olayım derjen daha mı kitu oluyorum acaba
tarafından
Canım aynı benim gibisn kaynanam her lafı soktu bir  yildir evliyim sustum ama artk anladığı dilden konuşuyorum çünkü bir insan seni nasıl görüyorsa oylesindir sen boşuna kendini kasiyorsun saygılı bile olmyaa calissan onlar senin en ufak hareketinden bir şey çıkarır çünkü bunu bekliyorlar kendileri de biliyor dmeekki boktann davrandiklarini senin tepki verebilecegini bilinç altlarina kodlamislar bu yüzden her hareketin saygısızlık geliyor sen de asıl sizin yaptığınız saygısızlık dokuz ay taşı doğur bakimini yap ama onu bunu yapma demem saygısızlık oluyor o benim evladım noluyoor size de bunu duyunca da kuserlerse kussunler SENİN ANNELİGİNE SAYGİSİ OLMAYANA SAYGİN OLSA NE OLMASA NE
(112 puan) tarafından
Aynen oyle
0 oy
(628 puan) tarafından
Saygı göstericem diye çocuğuma zarar vermelerine izşn veremem. Onlar senin kararlarına doğrularına saygı gösteriyor mu. Sen annesin . Saygı karşılıklıdır bırak küsen küssün. Çocuğundan önemli değil kimse
(112 puan) tarafından
Haklısınız

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 460 göst.
17 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 31 göst.
0 oy
6 cevap 104 göst.
26 Haziran 2023 Aile kategorisinde Yareneda (142 puan) tarafından soruldu
0 oy