0 oy
73 göst.
Diğer kategorisinde (456 puan) tarafından
19 aylık bıraktırmak istiyorum ama mastit olurmuyum süt nasıl gider sizler nasıl bıraktırdınız 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben 15-20 gun once kestm cnm hiç sagma sagarsan süt artar ve olursun bebegi kesince hic elleme kendi kendine kesiliyor sut
(456 puan) tarafından
Nasıl oldu zorlandın mı canım seninki kaç yaşındaydı
tarafından
17 aylik cnm 1yaşını biraz daha gecti surekli emmek istiyordu premature dogdu birde yapışık gibiydik ben hamile oldugumu ogrendm 2. Ye cnm sutum ogluma dokunmaya basladi kusuyordu emince ama hala emmek icin agliyordu surekli ben boya surdum asla tiksinmedi annemde bu boyle olmaz dedi acı surduk birdaha emmek istemedi emzirmek istiyince kactı cokta işime geldi ama geceleri uyaniyo biberonla süt iciriyorum icine bebek puskivisi koyuyorum 7-8 tane tok tutuyo hic bir sorunumuz kalmadı cok sukur
(456 puan) tarafından
Ay canım bizde yapışık gibiyiz ama bi yandan da kıyamıyorum çok kararsızım sabır taşıyla falan bıraktıranlar var omu denicem bakalım
-Reklam-
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Arkadaşım 2 3 hafta oldu galiba sabır taşı ile bıraktı mastit olmadı malum göğüsler süt dolunca şişti ağrı oldu ama geri cekild8 ağrısı kalmad8
(456 puan) tarafından
Acaba 19 aylık biraz daha emse mi çok kararsızım
(1,454 puan) tarafından
İnan onun çocuğa ekimde 2 yaş olacaktı oda 20 aylıkken bıraktı işte.  Sana kalmış canım
(456 puan) tarafından
Benim oglumda ekimde 2 yaş olcak kıyamıyorum da ya çok kararsızım :)
(1,454 puan) tarafından
Ya canım oda kıyamam diodu ama aşırı memeye düşkündü sürekli memedeydi halim kalmio artık dedi zaten çok emmiş yani buliosun 1 seneye kadar emmesi iyi olur derler ha şimdi ha 4 Ay sonra bilemedim
(456 puan) tarafından
Benimkide öyle canım bir yere gidemiyorum hep emme derdinde bende bıraktırcam sanırım teşekkür ederim ilgin için
0 oy
tarafından
22 aylıkken kestim bir iki gün doldu sonra çekildi gitti hiç elleme kendi kendine geçiyor 
(456 puan) tarafından
Nasıl bıraktırdın canım sabır taşı falan mı kullandın
tarafından
Salça sürdüm canım üstüne peçete koydum akşama kadar sordukça gösterince uff dedi kapattı 3 günde alıştı zaten

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 123 göst.
24 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 34 göst.
23 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lale030507 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
18 Temmuz 2022 Aile kategorisinde mr (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 123 göst.

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...