0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Üzülüyorum düşünmekten deliriyorum artık yetmediğimi düşünüyorum ogluma ne yaparsam yapim ikisini de bıraktıramadım sütü bırakmasını anlattım güzellikle olmadı tiksindirerek bırakmasını denedim sabır taşı bile denedim yine bırakmadı bana yol gösterin ne yapabilirim 

3 Cevaplar

0 oy
(1,945 puan) tarafından
Bez için tam ideal zamandasınız zaten. Emzirme içinde salça üzerine karabiber deneyin ama bi kere vermeyeceğinize karar verince meme vermeyin 
tarafından
Kız nar ekşisi bile denedim 3 hafta vermedim 3 hafta boyunca gece boyu agladı gündüz huzursuzlandı
-Reklam-
0 oy
(15,286 puan) tarafından
Bant denedin mi . Göğsüne bant yapıştır. Seni yumuşak bulmuş. Dirayetli ol. Ağlarsa da göster göğsünü 
(15,286 puan) tarafından
Tuvalet eğitimini de bı kaç ay sonra yaparsınız
tarafından
Denedim evet gece emiyor sadece zaten ucunu bulamayınca gözünü açtı bantıda baya sarmıştım aslında çekti attı yine emdi
(15,286 puan) tarafından
Vay fena ☺️ nasıl akıllı mäsallah. Sen artık gitmiş falan de ne yapcan acmayacaksin o zaman hiç
0 oy
(382 puan) tarafından
Kuzum bende kizima bezi birakdiramiyorum zamanla 20 gundu sutu brakdirdin inan cox zorlandim bende hersey denedim en sonda vaz kecdim ve oyrendim hamileyim ve bulantim cox olur.az aci cekdim meme ucuna agzina aldiqda ooo acimi olmus evet dedi bana yika dedi hadi dedim yikayalim az yikadim gecmedi hadi bakalim dedim yine aci bakdi sona siyah oje surdum birde isdedi bak kizim aci ne yapmis mememizi ooo fuuu ondan sonra vaz kecdi aksamlar 3 gun uyutmadi caya az seker qatdim verdim oyle oyle gecdi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 79 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zelihanur_80 (768 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
21 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Melike111020 (456 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 93 göst.
0 oy
12 cevap 267 göst.
4 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Asuu (75 puan) tarafından soruldu