0 oy
133 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,464 puan) tarafından

Hemoroid sorunum var. Doktora utandım diyemedim ama bebek büyüdükçe zorlanıyorum. Artık söylemem gerekiyo tedavi eder birşey yapar. 22 haftalığım geç mi kalmisimdir demek için. Burda okuduğum kadarıyla normal doğum olmuyomus öyle mi sezeryan mi olucam :ermm:

5 Cevaplar

+1 oy
(119,878 puan) tarafından
yok oyle bisi oluyo normal dogunm basur makatta bebek baska yerde kim olmuyo dedi burda
(7,036 puan) tarafından
Hahahha sevdosum haklı vala bende de vardı 3 tane doğurdum
(7,036 puan) tarafından
Krem fitil veriyor canım doktoruna sor geç kalmadın  haftan küçükmüş  daha
tarafından
Olmuyor değil. Ama olduktan sonra o çok daha beter bir hal alıyor. Ben yaşadım üstüne birde çatlak oluştu. 9 ayda anca toparlanmistim. Kan revan içinde kalıyordum berbat bişey. Kesinlikle doktora söyle krem verir
(7,036 puan) tarafından
Canım benimde var ilk doğum yaptığım 1 hafta dediğin gibi çok çektiriyor ben doğumdan sonra sıcak suya oturuyorum gerçekten rahatlatıyor ve 3 tane doğurdum
(7,036 puan) tarafından
Hepsinde de aynı oldum 1 hafta baya çektirdi bana namisiz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim arkadaşım olmuştu ama kötü etkilenme baya ağrısı olmuştu 
0 oy
tarafından
Bence alakası yok bende de zamanında vardı ve tedavi oldum çok ilaç kullandım eskisi gibi değilim ve normal doğum yaptım çok şükür 
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Normal doğum istiyosan geç kalmadan söyleki tedavisi olsun. Olmazsanda normal doğuma engel değil ama doğumdan sonra çok ağrı çekersin ben çok çektim
0 oy
(364 puan) tarafından
Bende de aynı sorun var ama sadece gebelikte ara ara çıktı ağrı sızı yaptı ne doğumda ne doğum sonrasında yaşamadım hic bir sıkıntı. Ablam sezeryan oldu ona rağmen hemen ağrı yaşadı 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 144 göst.
0 oy
18 cevap 456 göst.
26 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,649 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 219 göst.
11 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 253 göst.

383,601 soru

11,478,543 cevap

35,093 kullanıcı

...