0 oy
911 göst.
Diğer kategorisinde (508 puan) tarafından
Malum bebek emzirmekten dolayi sutyen kullanamiyordum simdi emzirmeyi biraktim ama sutyene bi turlu alisamadim bi sure sutyensiz gezdim  eşim sutyen kullansana cocuk emzirmeyide biraktin dedi bugun aldim bana neden takim olarak kullanmiyorsun kulotla beraber dedi şok oldum yakin cevremde gormedim ben takim kullanan var mi gercekten boyle kullanan insanlar gunluk hayatta tamam yatak odasi icin takim olarak aliyorum ama gunlukte var mi ben inanin nasil şoktayim suan ben bunu bilmiyorum ve esimin bilmesi cok kafami karistirdi

34 Cevaplar

0 oy
tarafından
Adamlar genç fikir fikir kadın istiyor ona ne senin çocuk emzirmen geceni gündüzüne katman kendine vakit ayiramaman.  Bakım istiyorlar şıklık istiyorlar Bi bakıma da haklılar 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kizz tabi markette bile var uyguna ben surekli oyle giyerimm gecen sene 17 tlydi kirmizi siyah beyaz dantelli satiliyordu bu sene kalkmis dantelsiz duzelri 20 tl daha evelsigun aldim cok rahatlar hemde
0 oy
(1,928 puan) tarafından
günlük hayatta takım giymem ama özel zamanlarda giyerim. evde de sadece yatarken sütyenimi çıkarıyorum ben kötü görünüyor rahat edemiyorum. eşim dese sütyen giy diye bozulmazdım ben de onda rahatsız olduğum bir şey olsa söylerdim
0 oy
tarafından
Şok olmalik ne var bunda anlamadım?
0 oy
(121,115 puan) tarafından
bakim sart esinde bakimli olmanu istiyo
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Yatak odasında da normalde de öyle görmek istiyor anladığım kadarıyla cnm kötü bir şey göremedim ya
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Ya eşin belliki öyle giyinmeni istiyor seni öyle görmek istiyor mesela benimde birksc takimim var ama evde sudyen takmam 
0 oy
(1,171 puan) tarafından
Uyumlu olsun işte :) takım olunca genelde alt taraf biraz alengirli oluyor :) 
0 oy
(17,508 puan) tarafından
Bir sürü reklam dönüyor her yerde. Su zamanda bilmemesi mümkün değil bence. Pentide güzel takımlar var. Hem de günlük kullanmaya uygun. Onlara bak istersen. Hem dantelli hem de kumaşı rahat 
0 oy
(2,574 puan) tarafından
Şok olacak ne var kız gayet normal birşey istediği 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Sutyensizmi gezdin evde canm blki kocan kendine bk demwk istiyodut 
0 oy
(339 puan) tarafından
Canım bende sürekli takım giyerim takımların ayrı kaldıgı zmanlar bile mesela siyah sütyensd siyah yada beyaz iç çamaşırı giymeye çalışıyorum ama eşim hiç dert etmez hatta benim baksırlarımdan giy der ama benim huyum bu eşim olsada olmasada  her daim kendimi begenerek giyinmeye çalışıyorum iç de dışta dahil yani erkeklerde ister istemez tatmin olmak istiyorlar ama çocukla olundugu kadar 
0 oy
(319 puan) tarafından

Bende hic sudyensiz duramam. sudyen kullanamiyorum diyorsan sporcu tarzi yarim atletler var. Ben suan onlara takmis durumdayim. Evliligim boyunca da gecelik takim tarzi seyler hic giymedim hic sevmem :D 

0 oy
(9,340 puan) tarafından
Esin oyle diyorsa alsin sende giy nolacak kiz:)

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 629 göst.
1 Ocak 2022 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 394 göst.
9 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 530 göst.
1 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fatocan4545 (1,521 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 444 göst.
7 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,726 soru

11,895,175 cevap

36,018 kullanıcı

...