0 oy
97 göst.
Aile kategorisinde (287 puan) tarafından
Kızlar bıan gelıyo normalım eşime evime karşı ama bian gelıyo çatlayacak gibi oluyorum içime bi huzursuzluk doluyo kolumu kanadımı kırıyo nolacak böle ben napıcam eskısı gıbı degılım eskisi gibi mutlu degılım tarzı düşümceler beynimi içimi kemiriyo öle oluyki içime taş degıl kaya oturuyo sanki eşime bakıyorum yazık adam eski rutine devam edıyo yada ermeye calısıyo benim gitgellerle nekadat olacaksa elimde degil ya malesef geevkten eşim mesela iyi bişey yapıyo o an hemen aklıma eşim nekadat ıyı bana karşı ama nankörüm neler düşünüyorum onun için diye düşünceler geliyo kkendimi yiyorum bu düşünceler geldigi icin aklıma neyın nesıdır anlamıyorum blmıyorum bu eşime karsı olan düşüncelerim duygularım neden oluyo yanı çok üZgünüm içimi dökcek hiçkimsem yok malesef buraya dökmek istedım karışık oldu ama umarım  anlayabilmişsinizdir beni 

2 Cevaplar

0 oy
(1,685 puan) tarafından
Birlikte vakit geçirin cnm baş başa birbirinize zaman ayırın. Sinemaya gidin konsere gidin.Bir de kendin normal zamanda da kafanı dağıtacak bir uğraş bul kendine iyi gelir
(287 puan) tarafından
Malesef canım eşimin işinden dolayı öle bi şansımız yok izni bile yok acıl bişey olmadıkca işinden gelemiyo eskiden böle degildim son 1 senedir böyleyim ya vallahı kafayı yıcem ya
(1,685 puan) tarafından
Cnm bebek var mı. O da etkiliyo. Bazen ben de bakıyorum kendime bebeğe dalmışım eşimi gözüm görmüyor. Hemen toparliyorm plan yapıyorum baş başa bir şeyler yapıyoruz. Ya da evde sohbet edin cnm baş başa kalınca buna zaman ayırın
(287 puan) tarafından
3 yaşında kızım var canım ama bebekle alakalımı blmıyorum yanı neblim eşime karşı okadat sevgim verdı sankı bıanda bıcak gibi kesildi gitti eşim gelip sarılıyo mesela ama ha duvara ha eşime sarıldım anlayamıyorum :(
(1,685 puan) tarafından
Arada olur öyle canım bu olaya pek odaklanma. Bebekten dolayı da olabilir insanın pek başkasına ayıracak zamanı olmuyor. Bu çok normal. Eşinin iyi yanlarını düşün hep. Ya da onsuz olsan mutlu olur musun böyle düşün
(287 puan) tarafından
Düşünemiyorum canım sıkıntı orda herkezin öldüğünü bile düşünebiliyorum nasıl olurum nasıl tepkı vrırım dıye ama eşimin düşünemiyorum çok tuhaf ama resmen beynıme gelmıyo sanki eşim iyi bi insan hamd olsun ama ben nankörüm gerckten zaten buyuzden kendımı yiyorum :(
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 132 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Emine S (16,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 184 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde -Bal_bocegi02 (157 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 121 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Emine zerrin (286 puan) tarafından soruldu
0 oy