0 oy
172 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (158 puan) tarafından
Hayırlı geceler hanımlar, doğum yapalı 3 ay oldu ilk adetimi nisan 14 te gördüm mayıs 18 de adet başladı sandım ama kesildi dün tekrar geldi şuan yine sarı gibi turuncu gibi bi renk var adet midir aceba pazartesi gidip 3 aylık iğne olucamda adetli olmalıymışım emin olamğyorum bi türlü kesilince şüphe ediyorum, varmı böyle adetmidir??

4 Cevaplar

0 oy
(3,457 puan) tarafından
Akıntı olmasın canm o 
(158 puan) tarafından
Ya adet olmam gerekiyordu 18 inde başladı kanamam vardı geri bitti tekrar geldi tekrar bitti anlam veremedimm,
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu adalet midir diye okuyorum bende jdjdjd
0 oy
tarafından
3 aylık iğneyi reçeteli mi alıyorsun doktordan bende düşünüyorum anlatır mısın
(158 puan) tarafından
Sağlık ocağına ebeye sordum eczaneden al gel yaparız dediler emzirirken de yapılabilyormuş adetli olman gerekiyor ddi aylık da var istersen ddi aslnda ebenin önerdiği eşin korunsun diyor ama eşim öyle kabul etmiyor diye kendim çözüm bulmam gerekiyo 5-6 sene istemiyorumm
tarafından
Benim eşim korunuyor 5 yıldır bu şekil korunduk hamile kalmadım kendinden çok emin ama bende artık tam çözüm bulmak istiyorum bende düşünmüyorum aklımda soru işareti kalsın istemiyorum fiyatı nedir
(158 puan) tarafından
Henüz almadım pazartesi alıcam inşallah hap sordum 70 tl ddi ama iğneyi sormadım,
tarafından
Pazartesi bende gidecem sorayım bende
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Canim bende ilk adetimi 13 nisan da olmustum 5 gun surdu ondan sonra adet olmadim bendede 2 gundur seffa akintiya karisik pembemsin birenkli akinti oldu adet mi acaba dedim bilemiyorum ilk defa oldu 2 kere geldi baska yok hamile olma ihtimalimiz varmidir yaa
(158 puan) tarafından
Ben geçen çarşamba sağlık acğına gittim  günüm geçti diye bana test yaptılar negatif çıktı :D

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 36 göst.
0 oy
14 cevap 98 göst.
0 oy
5 cevap 88 göst.
22 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mrvyns (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 142 göst.
1 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu

378,357 soru

11,325,002 cevap

34,777 kullanıcı

...