0 oy
540 göst.
Diğer kategorisinde (699 puan) tarafından
Az önce geldim eve çok samimi olduğum yengem var eşimin yengesi ondaydim yemeğe. Oturduk hoş beş falan alt komşusu da çocukluktan beri tanıdığım bir bayan ailecek yani. Yigeni 17 yaşında daha 1 2 saat önce kafasına sıkmış. Anne babası şehir dışında düğüne gitmişler yoldalr geliyolar çocuğun öldüğünden haberleri yok. Çocuğu alıp götürmüşler morga. Yengem de komşularyla gitti tabi bende çıktım kalkacktm tam kapı çaldı diğer komşusu haber verdi çok cok etkilendim. Kimseye Rabbım böyle acı vermesin zor tamam. Ama bu şekilde genç ve intihar çok zor ya. Annesin babanın haberi yok. En çok ona etkilendim oturdum uykum kaçtı size yazdım. Öyle tuhaf bir dünya demkki 1 saat önce hayattaykn planların varken 1 saat sonra morgdasn. Demekki hayat öyle uzun vadeli plan yapmak için kısa. Eski postalardan bilenler vardır temizlikte kafayı bozan ben artık çocuklarıma eşime aileme yorcm kafayı. 

12 Cevaplar

0 oy
(12,490 puan) tarafından
Çok acı ;( bizim köyden 2 kişi intihar etmişti ikiside silahla kendini vurmuştu biri erkek 3 çocuk babası biri yakın akrabam kadın 2 çocuk annesi olan geride kalanlara oluyor ömrü boyunca unutulmayacak şeyler 
(699 puan) tarafından
Büyük travmalar evet helee o çocuklara Rabbım kimseye vermesin çocuklarımızı korusun Rabbım
-Reklam-
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Sabah uyandım bir yaygarayla. Dediler dayın kendini asmış. Aklım durdu daha 4. Sınıfa gidiyorum. Dedim Allah'ım bu nasıl acı. Sonra öğrendik ki halamın oğlu kendini asmış. ( Biz kuzenimize dayı diyoruz) tabi yine cigerimiz yandı su gibi delikanlıydı. Ama öz dayilarimdan biri olmadığı için biraz rahatlamıştım. Rabbim kimseye yaşatmasın dün gibi aklımda hala haberinin gelişi
(699 puan) tarafından
Bende yaşça büyük kuzenime dayı teyze derdittiler bizde de öyle
Ya genç ölümü başka bide intihar çok farklı kafaya sıkmak. Benim eşimin kuzeni intihar etti 4 sene oldu sıkmış kafasına gittik tabi kaynanamla çocuk morgta evi yıkıyolar elleriyle toplamışlar evde koku var Bi garip his of anlatmam ya o ananın yüreği ya o babanın ciğeri of of
(1,837 puan) tarafından
Çok acı. Benim kuzenim eşiyle boşandı ama aile baskısıyla ayrıldı. Çünkü kadın aldatiyordu. Zaten karısı da öbür halamın torunuydu. Neyse bu geri barışmak istedi annesi onay vermedi. Bunalıma girdi kendini astı. Halam hala mezarına gitmedi. Çok kötü bir şey. Geride kalanlar mahvoluyor. Dayım kendini astı kadın bekar biriyle evlenip üç çocuk yaptı gününü gün ediyor. Yani birine sebep olmak çok ağır bir yük bence.
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Ayy bu geceki 2. İntihar postu 

Rabbim vermesin Allah im ne büyük bir acı 

Rabbim günahlarını affetsin ailesinede sabırlar versin inşallah 
(699 puan) tarafından
Evet bende gördüm hatta aynı sandım sordum da değilmiş. Rabbım düşmana vermesin
tarafından
Evet ya
(4,986 puan) tarafından
Aminnn
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Benimde kardesim intihar etmisti dogumuma 10 gun kala ama cocuk esirgemede kaliyordu ve sadece babamin numarasi varmis tam 1 hafta ulasamamislar. Ben kardesimin teli i surekli arardim niye kapali diye sonra adli tiptan bi adam aradi kardesiniz öldü 1 hafta oldu gelin morgdan alin diye daha 22 yasindaydi . Kendini 5. Kattan atmış. :(  Neler var neler bu hayatta
(699 puan) tarafından
Aşkım kardeş diyorsun 7 değil 70 senede geçse bence aynıdr
(1,660 puan) tarafından
Offff offff bende çok kalkıştım hamileydim diye bebeğime kıyamadım
(4,939 puan) tarafından
Postun sahibi seni şuan en iyi anlayanlardan malesefki bnm... Çok zor bı acı. İmtihan dünyası..
(4,101 puan) tarafından
BBG kardeşin neden çocuk esirgeme de kalyordu
(1,737 puan) tarafından
Biz hepimiz orda büyüdük zaten o universite okuyordu devlet universite okuyan cocugu yaşı reşit olsada yurttan atmiyor okutuyor. Ben universiteyi kazandim gidemedim.şartlar musayit degildi
0 oy
(2,304 puan) tarafından
Gercekten cok üzüldüm bizim köyden 4 kişi intihar etti ama şöle bu 1 kişi ayrı ondan 3 kişi Bi aileydi adam karısını ve 1 bucuk yaşındaki oğlunu tabanca ile vurdu sonra kendini astı kablo ile cok üzüldüm ağldım akrabamız Dı hala araştırma yapyr lar neden yaptı die cok iiler Di en cok da o bebeğe üzüldüm ağldım o dier bir kişi de 23 yaşında calıştığı yerde kablo ile asmş hala neden yaptılar bilnymr araştırıyor 
0 oy
(12,905 puan) tarafından
Çocukluktan okul arkadaşım vardı. Bir iki alt sınıfta okuyan aynı köydeyiz aynı okullarda okuduk geçen kış intihar etmişti hamile idim bir hafta etkisinden kurtulmamadım eşiyle sorun yaşayıp boşanma aşamasına gelmiş ki henüz altı aylık falan evliydi sokak ortasında çekmiş silahı sıkmış kafasına çok çok kötü bir durum 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
2 hafta önce eşimin yigeni 23 yaşında pompoli tüfekle sıkmış vurmuş kendini kapisinin önünde annesinin gözü önünde gerçekten çok acı geleli böyle ölümler..
0 oy
(7,706 puan) tarafından
Geçenlerde bende bir intihar haberi aldım. İntihar eden adam kredi çekiyor ve borca giriyor. Eşi ise bu borcu kabullenmeyip çocukları alıp terk ediyor adamı. Adam biraz idare ediyor ama çok kötü durumlara düşüp kendini dükkanda asıyor. Abisi ise adamın psikolojisini bildiği için kontrole gidiyor dükkana ve kapıyı açar açmaz görüyor ki kardeşi tavanda asılı. Allah kimseye böyle bir şey yaşatmasın
0 oy
(213 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun demek intihar kelimesi bana çok ağır geliyor Rabbim rahmet eylesin insanların canına kıyma olayları gittikçe artıyor her geçen gün daha çok duyuyorum daha çok artıyor :((((
0 oy
tarafından
Çok zor yaaa 
0 oy
(866 puan) tarafından
Benmde hem annemin hem babamın amca oğlu biz amca diyorduk 8 yıl oluyor neredeyse oda av tüfeğini temizlerken vurmuş kendi otopsi intihar çıktı 25 yaşalrndaydı ozmn çok yazık etti çok iyi biriydi Allah rahmet etsin

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 859 göst.
0 oy
12 cevap 393 göst.
4 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 224 göst.
12 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Nurayyildiz (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 179 göst.
13 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu