0 oy
388 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Selamın aleyküm kızlar bugun cokkk kotu bi ruya gördüm rabbim hayirlara cikarsin insallah. Dogumdan zaten korkuyorum ruyamda dogum bitmis Allah Allah ne ara dogurdum vs derken yataktayim esim bebegimizi almis kucagina severek geliyo gözlerim doluyo

Ama kundagi bi acıyorum :'(bebegimin bir kolu ve  bir bacagi yok

Orda ciglik ederek feryatla ağlıyorum birden o şekilde uyandim yaa.

12 Cevaplar

0 oy
(329 puan) tarafından
Hamile misin cnm
tarafından
Aynen 31 haftalik
(329 puan) tarafından
Normaldir cnm korkma bende cok kabus görürdüm iş annelik iç güdüsü gelişiyor işte cocugun için endişe yapıp uyuyorsun rüyalarına giriyo
tarafından
Hayırlısı olsun canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim hayırlara cikartsin inşallah cnm bizde kötü ruta goruldumu köpeğe bir ekmek atarız çocukların eşimin sadakasi olsun diye Allah bir avazda kurtarsın inşallah
tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından

Rabbım hayırlara çıkarsın inşallah bilinçaltındam kaynaklanıyor diye düşünüyorum canım bende hamileyken sürekli Allah korusun bebeğimin öldüğünü ölü doğum yaptığımı görüyordum :'(

Böyle kötü rüya görünce kaynanam hep şey derdi küçük Bi çocuğa veya dilenci falan oluyor ya sadaka çıkar derdi 

tarafından
Evet canim bende düşünüyorum her lavaboya gidiste afedersin sanki bi bakicam camasirimi kan içinde gorcem diye bi hemen bakıyorum psikolojik oldu heralde
tarafından
Aynen psikolojik canım bende öyleydim ya hareket etmezse ya ölürse ya doğumda ben ölürsem diye düşünüp dururdum hep
tarafından
9 hafta kaldi rabbim korusun bizleri
tarafından
Amin canım
0 oy
(2,599 puan) tarafından
Allahım hayra çevirsin inşallah canım 
tarafından
Amin inşallah
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Rabbim hayıra çevirsin canim muhakkak birseyden etkilendin bende bazen burdan etkilenip rüya görüyorum seninde öyle olmus olabilir biyerde bise mi gördüm acaba ?
tarafından
Valla yalan söylemiyim hic hatırlamıyorum ki
(3,617 puan) tarafından
Çünkü uyurken zihinden geçenler rüya olarak görüyoruz yani çoğu zaman böyle aklindan falan geçmiştir biyerde görmüş duymussundur yada icinde o korku vardır. Keske ilk suya anlatsaydın canm akip gitseydi
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Ay Allah korusun canım.  Bazen öyle rüyalar görülür endişe etmekten hep... sağlıklı gelsin yavrun inslalah
tarafından
Amin inşallah
0 oy
(118,487 puan) tarafından
Hayir olsun ins 
tarafından
Amin inşallah cnm
0 oy
tarafından

Korkma rabbim hayırlara çıkarsın bende bu aralar hep böyle rüyalar görüyorum ...

tarafından
Rabbim korusun
tarafından
Bu vuris belasida çıktı hepimiz tam.timarhanelik olduk
tarafından
Valla yaa bide bu çıktı basimiza evde kalmaktan kafayi yicez ha
0 oy
(4,527 puan) tarafından

Etkilenmem diye okudum ama kötü oldum ya :'(

tarafından
Hamilelik psikolojisi iste rabbim hayırlara vesile etsin
0 oy