0 oy
210 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,778 puan) tarafından
Kizlar kızım 21 aylık maşallah cisi yapınca çiş der büyük tuvaletini saklanarak yapar yapınca anne ehh ehh der yere falan oturmaz bazen derim çiş varsa git tuvaletine otur yap derim bezli tabi gider lazimliga oturur ama hazır mı değil mi bilmiyorum sizce tuvalet eğitimine başlasam mi kızlar erken mi onunda bilmiyorum ama akıl verirseniz sevinirim canlar ❣️☺️

7 Cevaplar

0 oy
(1,778 puan) tarafından

En İyi Cevap
Tecrubeli analar yardım edin ☺️
-Reklam-
+1 oy
(909 puan) tarafından

Valla buradaki anneler aldığım tecrübeye dayanarak söylüyorum başla canım. Senin kız hazır baya:) 

(1,778 puan) tarafından
Yaa basliyalim o zaman bizde evi tasidiktan sonra aradan çıksın bari ☺️
(909 puan) tarafından
Aynen canım evi taşı öyle başla. Ben kaynanama gitmiştim aparat götürdüm yapmadı eve geldik öyle başladık. Dedim wc eğitimi bitene kadar bir yere gitmek yok çünkü düzen değişiyor
(1,778 puan) tarafından
Bnede öyle yapcam kuzum bı yerleseyim ondan sonra başlarım nasipse
+1 oy
(1,849 puan) tarafından
15 tane diş çıktıysa. 20 basamak merdüveni tek başına inip veya çıkabiliyorsa çiş eğitimine gazır demektir demişti bi doktor. Kemik yaşı gibi hesap yapılıyormuş. Bebekler bezlerini vücutlarının bir parçaları gibi hissederlermiş bi anda çıkarılması agresiflik yapabilirmiş yada yukarıda saydığım şeyler tam olmadıysa ileride kabızlık prostata varan sağlık sorunlarına bile sebep olabiliyomuş zamanı gelmeden eğitime başlamak
(909 puan) tarafından
Bu yazdıkların keşke önceden çıksaydı karşıma 16 diş çoktan çıktı merdiven iner çıkar canım. 19 aylık iken bu yazdıkların vardı
(1,778 puan) tarafından
Aynen öyle canım valla
(1,849 puan) tarafından
O zaman hemen başla :)
(909 puan) tarafından
19 aylık iken başladım hastalandı bıraktık. Şimdi yine başladık pes etmek yok:)
(1,849 puan) tarafından
İnşallah hemen öğrensin minik sende kurtul bezden çişten :)
0 oy
(521 puan) tarafından
Benim kizimda 2 yaaini dolduracak canim.Senin kiz gbi aylardir her yptigini soyler bende tesvik ettim tabi buna .Smdi hamileyim sogul olunca baslamayamadim birkac gundur denedim lazimliga sadece bir kere oturdu ve yapti.Kaciyor,tuvalete gitmek istemiyor ama bezide istemiyor.Halbuki herkes diyordu kolay ogrenir .Ama ben hasiranda dogurcam zaten halim yok ugrqsmakta zorlaniyorum nasil olacak bilmiyorum.Yani sabir işi bu is bakarsin hemen olur bakarsin biraz zaman alir
0 oy
(329 puan) tarafından
Ay saklanarak yapıyor diyince oglum geldi aklıma. Oda gecen gün Baktım çömelmiş yapck altıda acık metin kakamı yapıyorsun dedim gözüme baktı adını tam cıkaramadı sonrada tuvalet diyemiyor anne üvelete gidip yapalım dedi ay gülesim geldi anlatamam 
0 oy
tarafından
Bnce alistr  kız çocukları daha çabuk alisiyor etek giydir altına bişey giydirme de kızım çiş geldi otur yap bnde oğluma alistrdim çok şükür yapyo yani arada yaptıklarını saymasak:)☺️
0 oy
tarafından
Bence hazır. Baslayabilirsin. Hem havalar da isindi. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 91 göst.
2 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,625 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 139 göst.
0 oy
1 cevap 93 göst.
25 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,625 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 178 göst.
19 Mart 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,625 puan) tarafından soruldu

381,419 soru

11,418,877 cevap

34,975 kullanıcı

...