0 oy
216 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (228 puan) tarafından
slm kızkar benım doğoştan yüzümde akneler var. ama güneşe çıktıgımda buyurler. birde sivilce sorunum var. ..kullandıgıznız ve memnun kaldıgıznız ürünler var mı..vucudumda hiçbit sorun yok beyaz tenliyim ama yüzüm çok hassa   yatfımcı olursanız sevinirim

12 Cevaplar

0 oy
(11,217 puan) tarafından
33 yasindayim. bu yasima kdr ne gunes kremi nede sabit bsy kullandim. yuzumu goren bebek gibi der. sabahlari soguk suyla yikarim. ve hep buz surerim. 
(228 puan) tarafından
maşallah canım  ama bende ne güneş kremei nede yuzume pudra allık kapayıcı hiç birşey kullanmadım bu zamana kadar..çil..akne ve sibilce sotunu hep var hayatım artık çok canım sıkılıyor
(11,217 puan) tarafından
cildinin yapisi oysa bilemem.ama buz kupleri cok iyi lelelere akne ve sivilceye direk surme bir bezin icibde
(228 puan) tarafından
deneyecegim canım.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cildiyeye gidip muayene olursan rakutan diye bir hap var akne ve silceleri kurutuyor ama biraz ağır bir ilaç bol bol su içmen gerekiyor ama çok faydalı bir daha da yüzünde birşey çıkmıyor 
(228 puan) tarafından
emziriyorum ama
tarafından
Ozamn birşey kullanmazsn canım yüz jelleri dene
(228 puan) tarafından
işte kap falan alamam. ama yüz için jel.krem vs. için sordum
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Valla canim yuzumde leke vs yok blmiyom yani 
0 oy
tarafından
Bende çözüm bulamiuieun 
0 oy
tarafından
Ben kimyasal kullanilmasina karşiyim. Tek kullandigim gunes kremi. O da mecburiyetten. Cildini temiz tutup gozeneklerinin nefes almasini saglamalisin. Cilt kendi kendini toparlar zaten. Fondöten vs kullaniyorsan da o da yapar. Cilde nefes aldırmadıgi icin. 
(228 puan) tarafından
hiçbir şey kullanmafım canım
tarafından
O zaman dermatologa git canim. Bazen ciltte kendiliginden sorun olabiliyor.
0 oy
(339 puan) tarafından
 Canım 2 sene öncesine kadar bende sivilceli lekeli bir cilde sahiptim cildiyeye gittim sürekli ilaç falan veriyordu baktım olmuyor araştırmaya başladım sonra herkez dizenli cilt rutini oluşturun falan diyordu cildimin kusuru neyse ona uygun cilt bakımı ürünleriyle başladım öncelikle makyaj yapıyorsan veya güneş kremi kullanıyorsan çift aşamalı temizlik yap mesela benim cildim normalden kuruya dönük akşam rutinim  ilk yag bazlı temizleyici sonra yıkama jeli kullanıyorum güneş kremi veya makyaj yaparsam yapmazsam yıkama jeli cildime uygun cildimdeki kusura uygun tonik veya serum kullanıyorum sonra nemlendirici oh miss haftada birde pelling ve maske yapıyorum cildimin kusuruna göre nereden baksan 1 senedir cildim istedigim gibi çok şükür fondeten bile kullanmıyorum sırf cildimin güzeligini kapatmamak için şunda mesela cildim pürüzsüz sadece hamileyim cildimle hafif lekelenmeler oldu onlarıda yıkama jeli nemlendirici güneş kremiyle hallediyorum yetiyor yani başta yaptıgım sorunlu cildime kullandıgım ürünleri kusurlarım geçtikçe cilt rutinimdeki malzemeleride azaltım ama bence en çok neyden fayda gördün dersen cidi iyi arındırmak yani iyi bir yıkama jeli cildine uygun nemlendirici ve güneş kremi bile her şeyi bitiriyor 
0 oy
(1,863 puan) tarafından
25 yaşımdan sonra birden sivilcelerim çıkmaya başladı ne kremler ne pahalı ürünler temizleyiciler kullandım fayda etmedi. hamile kaldığımda da dedim son bi kez daha gideyim belki hamilelere uygun bir şey verilir. doktor imex syndet akne sabunu verdi bana hamile olduğun için sadece temiz tutman yeterli başka bir şey veremiyorum dedi. sabahları yüzümü sadece suyla yıkayıp dışarı çıkacaksam güneş kremi sürüyordum akşamları da mutlaka bu sabunla yıkayıp hiçbir şey sürmeden yatıyordum. yüzümde tek bir sivilce olmadı. ama kullanmadığım anda yine çıktığını fark ettim. bir ay ailemin yanında kalmıştım şehir dışında hemen çıkmıştı bir tane yanıma da almamıştım sabunumu. gebelikteki hormonlardan mı kaynaklı yoksa sabun mu bilemedim. 32+4 haftalık hamileyim umarım doğumdan sonra da çıkmaz sivilce. 
0 oy
tarafından
Ben 25 yaşımdan sonra ergenlik sivilcesi çıkarttım resmen. Sonra zoratenin kullandım. Tamamını geçirdi. Siyah nokta, leke falan hepsi gidiyor bebek gibi. Ama çok ağır bir ilaç. Karaciğeri falan çok zorluyor
0 oy
tarafından
Soda der susarmmm
0 oy
(119,168 puan) tarafından
tek ilk hamilelikde sivilce cikmisti dahada cikmadi bende bbcrem kullanirim
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Leke sivilce yok bende sadece burnumda çok az siyah nokta var
0 oy
(2,587 puan) tarafından
Valla ben buz uyguluyorum faydasida oluyor kan akışını hızlandırıyor 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 174 göst.
9 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzel2013 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.
12 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Mdemr (284 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
8 Aralık 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,448 soru

11,328,001 cevap

34,783 kullanıcı