0 oy
175 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (25 puan) tarafından
İyi bayramlar kızlar. Yüzumde kahverengi lekelerim var. Güneşgen hamilelikten kalma falan. Krem önerisi olan var mı

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Siberian weallens maske ve pilingini beraber öneririm. Kendi lekelere karşı yüz kremide var. Trendyoldan bak
(25 puan) tarafından
Teşekkürler siz kullandınız mı
tarafından
Ben o firmanın kozmetik ürünlerini kullanırım. Sert kimyasallardan arınmış,tamamen bitkisel ürünler . Yüzümde hiç leke yok . Pilingini, diş macunu, el yüz kremi, yüz temizleme yağı,göz kremi,şampuanı, vitaminlerini kullanıyorum.
Tanıdıklar o firmanın çalışanları. Sürekli durumlarında foto eklerler. Çok fark ediyor öncesi sonrası arasında.
(25 puan) tarafından
Teşekkürler bi bakayım canım
-Reklam-
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Homm bitkisel marka danışmanıyim leke kombinimiz var dermorollerli oyuzden yaz aylarinda önermiyoruz ama yeni lekelerin önüne geçmek için c vitamini serum ve güneş kremi kullanilmali
(25 puan) tarafından
Güneş kremi kullanıyorum canım c vitamini bakayım o zaman
0 oy
(171 puan) tarafından
Aynı durumda bende  var hiç sorma eczane normal kremleri aldım değişik değişik bende agda yanığı yüzünden senelerdir biyik bölgesinde kararma var gitmek bilmeyen ne denediysem olmadi. sinir oluyorum aynada gördükçe resmen. :(
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Düzenli kil maskesi uygula dün bi maske aldım Watsonstan tek seferlik kullanılan şu maskeler varya beyazlatıcı etkili kız çok iyi geldi cildime lekelerime falan sanki ufak tefek sivilce lekeleri vardı düzenli bı bakım yapsan düzelir yani zamanla
(25 puan) tarafından
Adı neydi canım foto varsa atabilir misin
0 oy
(1,019 puan) tarafından

image

kil maskesi bu 

imageewatsons yüz maskeside bu canm 10 TL şuan pişman oldum bitane daha almadığıma

(25 puan) tarafından
Teşekkürler canım bi bakayım

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 219 göst.
22 Mayıs 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde tugba taha (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
14 Mart 2023 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 60 göst.
15 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
12 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Mdemr (284 puan) tarafından soruldu

380,190 soru

11,381,936 cevap

34,878 kullanıcı