0 oy
264 göst.
Aile kategorisinde (579 puan) tarafından
Kızlar seym ağrıyordu. Dr gittm Dr dediki kafası bir tık önde ve gelişimi bir hafta önde bu yüzden baskı yapıyor sana magnezyum vereyim geçse biraz rahatla vs magnezyum rahatlamam icn mi yoksa bebegede mi iyi gelir demek istedi . Kisac ilk gebelgimm magnezyum alamadimm . Bu ay maddi durumum baya kötü geçti maasida ayın 5 inde alcak eşim diğer vitamnler vs derken gerçekten vitamnleride pahali birşey olmaz dimi almasam bazilari zorlar erken dogm olur diyo korkyrm . Bu arada 36+2 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Seym ne laaaaa:☺️☺️bugün burası beni gulmekden öldürecek puahahahah niahahahahha:)☺️☺️
(38 puan) tarafından
Allah daha çok güldürsün kıızzzzzz☺️
(579 puan) tarafından
Ay ne bilim ya uyandım kız sende :)
tarafından
Amin canm cümlemizi ins☺️☺️❤️
tarafından
İlaç alamiyosan soda iç cnm
-Reklam-
0 oy
(3,382 puan) tarafından
Kramp falan giriosa bacağına ondan vermiştr
(579 puan) tarafından
Kalçama az giriyordu evet. Ama kullanmadan kramp dışında birşey olmaz herhalde dimi
(3,382 puan) tarafından
Kullanmak istemiosan sodada iyi gelio canım
(579 puan) tarafından
Evt soda evde de var içerim çok teşekkür ederim canım
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Canım bnd anlamamıştım ama onun yerine maden suyu tüket çok iyi gelir 
(579 puan) tarafından
Tamam doğru Dr onuda tüket demsti
0 oy
tarafından
Kaç haftalık gebesin canım
(579 puan) tarafından
36+2 oluyrm
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Yok bacım ya maaşa kadar idare edersin o ağrılar ve kramplar için veriliyor hani kasilman erken doğum riskin olsa kullanılması lazım ama öyle bı durum yoksa az sikarsın disini
(579 puan) tarafından
Erken dogm riskim yoo şükür evt
(4,431 puan) tarafından
O zaman maden suyuyla çözersin o işi sen
0 oy
(1,952 puan) tarafından
Sağlıkocağının bana yazdığı magnezyumu ve demir ilacını çok uygun bi fiyata almıştım. Özel hastanenin yazdığı 100 küsür liraydı nerdeyse. Sen yinede reçeteyi götürüp sorsaydın fiyatını. O magnezyum ilacını iki gün almasam yatarken bacaklarım ağrısından duramıyorum. İnan çok faydasını görürsün. 
0 oy
tarafından

canım gerekirse annenlerden yardım iste.

Şu an olmayan para,sonra olursa ne fayda. şu an lazım sana<3geçmiş olsun canım 

(579 puan) tarafından
İsteyemiyorum utanyrm :(
tarafından
Eşin ailesinden yardım istesin.
canım niye utanasın. herkes sıkışa bilir. Onlar sonradan duyarsa üzülür birşey yapmadıkları için
0 oy
tarafından
SGK yok mu sağlık ocağına devletin karşıladığı magnezyum yazdirabilirsin. Benim aldığım 50 civarı biseydi daha pahalilari da var ama eczacı bu daha iyi demişti mesela içinde çinko da varmış adını unuttum. 
0 oy
(587 puan) tarafından
Ay bende bir sürü kaldı icemedim bende anneme verdim kutu öylece duruyo valla icimi çok kwynatrdi bende soda iciyodum
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Soda iç cnm onun yerine 
0 oy
(3,257 puan) tarafından
36 olmussun bundan sonra hiç bisey icmesende biseh olmZ canım korkma
0 oy
tarafından
Korkma Allah'ın izniyle bişey olmaz haftan da çok küçük değil zaten bacım ama üzüldüm bu postu görünce ne kadar ilacın yollayayim 
(579 puan) tarafından
Allah razı olsn amacım maddi yardim almak değil. Almış gibi oldum inanın. Evet haftam küçük değil ama ister istemez korkyrm . Hem az kaldı ayın 5 ine çok tşk ederim duygulandım bir an. Rabbim razı olsun.
tarafından
Hayır estağfurullah sakın yanlış anlamayin amacım sizi rencide etmek değildi sadece küçük bebiş için dedim insanlık hali sonuçta
(579 puan) tarafından
Yok asla rencide olmadım. İnanın yanls anlamadım Aksine sevindim . Hatta esimede dedim oda duygulandı. Rabbim razı olsun gerçekten sizi asla yanlış anlamadık. Aksine sevindik. İdare ederim bir sknti olmazmış sade soda içersem :) bende siizn yerinizde olsam bende sizin gibi yapardım. Anlıyorum yani :)
tarafından
Ama yine ayni düşüncede yım şayet kabul edersen bebiş için yapabilirim bunu

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 79 göst.
+2 oy
30 cevap 2,180 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 146 göst.
22 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Fadime665577__ (302 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 753 göst.
20 Temmuz 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde bedriye (30 puan) tarafından soruldu

378,381 soru

11,325,861 cevap

34,778 kullanıcı

...