0 oy
236 göst.
Diğer kategorisinde (14 puan) tarafından

Kızlar 4 gündür hasta ateş ve ishal di şükür ateşi yok artık yüzünde ve vücudunda bu kizariklardan çok çıktı telefonda net çıkmadı baya var göz kapakları bile yarın doktora goturcem niye böyle oldu acaba bilen varmı 8 aylık 

image

image

6 Cevaplar

0 oy
(3,823 puan) tarafından
Alerji olmuş canım 
(1,771 puan) tarafından
Bilip bilmeden yaşamadan neden yönlendiriyor sunuz alerji diye çocuk ateşlenmis ve ishal imiş aynı hastalığı oğlum yaşadı antibiyotik kullandık ve döküntü hastalığı vücudundan atti yavrum doktor oyle söyledi alerji değil bu hanımefendi
(3,823 puan) tarafından
Aynı döküntüyü kızım da yaşadı alerji dedi doktor yanlış yönlendirmiyorum fikir sormuş bende söyledim bunun nesi yanlış yönlendirme ilaç mı kullan dedim alerji dedim alt ardı doktora götürsün diye
-Reklam-
0 oy
tarafından
Niyeyse bugünlerde çok bu olaylardan duydum foto net değil ama benim kiziminda sirtinda çıkmıştı eski postlarimda var. Bak istersen canim 3 4 güne kendiliğinden geçti
(566 puan) tarafından
Geçen bende post acmistim Ateşden dolayi benim oğlumda 3 gun ateşliydi ondada olmustu
tarafından
Kizimin ateşi yoktu canım memlekete gitmiştim müstakil annemlerin evi damda oynadı hep orda bi şeyden huylandi yada tozdan topraktan öyle oldu doktora resim gösterdi eşim oda böcek ısırığına benzetmiş
tarafından
Sizede çok geçmiş olsun
(566 puan) tarafından
Him o alerjidendir banada herkez alerzi dedi ama doktor ateşden dedi ve öylede oldu hemen geçti
0 oy
(566 puan) tarafından
Aaa gecmis olsun bizde yeni iğlestkk ateşten canim korkma ben 2 ayri hastaneye goturdum ikiside aynisini dedi 2 güme gecer 
0 oy
(2,447 puan) tarafından
6.hastalik olabilir canım ateş sonrası oluyor genellikle. Benim kızımda 6 7 aylıkken olmuştu zaditen damla kullandık 2 3 güne geçmişti. Götür mutlaka geçmiş olsun 
0 oy
tarafından
papatya demleyib suyuyla sil canım . geçmiş olsun 
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Buna altıncı hastalık diyolar ateşten kaynaklı oluyir. 2 yada 3 güne geciyor

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 571 göst.
30 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Lapala (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 342 göst.
23 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ❤Prensesannesi❤ (4,538 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 312 göst.
21 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 283 göst.
19 Şubat 2022 Diğer kategorisinde nisa_42 (1,045 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı

...