0 oy
552 göst.
Diğer kategorisinde (84 puan) tarafından

Hanımlar 21 günlük olduk bugun. Doğdugunda gayet beyaz ve pembe idi 3. Gün sarılık başladı sonra kızımın yüzü esmer oldu. Görenler ne kadar esmer bir bebek diyor. Ama vücudu bembeyaz. Hayır baba da ben de beyazı ailede esmer yok. Her haliyle benim için dünya güzeli yavrum tabii ki ama böyle bir durumla karşılaşan var mı merak ettim :angel: sarılık halen yüzünden gitmedi bu arada. Doktor 3 ayı bulur dedi. Ama vücudunda kalmadı çok şükür. En geç yüz ve gözlerinden gider dedi. Onunla alakası var mı ki. 

9 Cevaplar

0 oy
(5,721 puan) tarafından
Ay kıyamam çok merak ettim yaa♥️♥️ duzelir o yaa canım
(48,090 puan) tarafından
elanin resmini atayim sana oda oyleydi ☺️
(5,721 puan) tarafından
Olur olur çok sevinirim
-Reklam-
0 oy
(456 puan) tarafından
Canım bence şimdilik çok normal daha çok küçük hergun başka renk oluyorlar
0 oy
tarafından
o ten renginin oturmasi 1 yasini buluyor canim suan belli olmaz
tarafından
hatta benim kardesim 5 6 yasina kadar bembeyazdi sarisindi sonra esmer oldu bilemessin :D
0 oy
tarafından

Ay hiç sorma bende aynı durumdayım ama benimki 5 aylık, vücudu petek gibi bembeyaz yüzü biraz esmerleşti o da güneşe çıkarmaktan artık çıkarmıyorum eski haline dönsün diye:D

0 oy
tarafından
Benim.kizda öyle oldu canım bembeyaz doğdu kuvezdekaldi iki gün karardi ama ben esmerim acaba dogunca  sadece sudan çıktı falan diye mi beyazdı dedim
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ewt  canım  sarılıktan dolayı kararmış   benim  kizm da doğduğunda  bembayazdı sorna  baya  karardı  fototerapi aldı  sorna pamuk gibi  oldu  pıtırcığım 
0 oy
tarafından
Normal canm ya benimde yuzum esmer tenim bembeyaz esim cok sasirir :) bebekte sariliktan sonra bir esmerlesiyo ya alakasi varmi bilmemde benim oglumda dogdugunda kar gibiydi sariliktan sonra esmerlesti ve hala ayni 
0 oy
tarafından
Benimkide oyleydi duzeliyor
0 oy
(48,090 puan) tarafından
kara sariydi kizim cirkindi sonradna beyazladi ☺️

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 235 göst.
22 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimm34 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 714 göst.