0 oy
1,453 göst.
Diğer kategorisinde (7,277 puan) tarafından

Selammm hanimlarrr niye durgun bugün burası yaa :Dgellim soruyaaa evet herkezden bekliyorum cevapları :P

Ben gizli gizli sigara içiyordum ama nasill bizimkiler içerde otururken ben WC de içiyordum :Dyanima parfüm filan aliyodum korkmasın diye bide akla bak :woot:bolca sıkıyodum bide korkmasın diye tabi anlamış bizimkiler yakaladılar allhatan bekledim gibi bı tepki vermediler 

Daha coooook varda aklıma gelen bu 

Evet sizinkiler neler azcik gülelim ya :P

56 Cevaplar

+1 oy
(1,454 puan) tarafından
Kız Bi sürüdür alllah affetsin:) hangisini diyimki
(7,277 puan) tarafından
Anlat kız birini :)))
(1,454 puan) tarafından
Anneme her akşam mesai var derdim manita ile buluşurdum:)
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Benim de sigara içmek her akşam yemekten sonra babam tuvalete sigara içmeye giderdi o çıkar ben girerdim hemen o yüzden anlaşılmazdı :D

(7,277 puan) tarafından
Onu bende yapıyordum ama bnm peder fazla icmezdi WC de :D
(48,629 puan) tarafından
çok zekice ☺️ bizim komsuda kocasi kiziyo diye sobanin alt kullugune uflerdi☺️
+1 oy
(1,334 puan) tarafından
Eşimle imam nikahı kiydik bir Allah'ın kulu bilmiyordu 10 ay boyunca sonrada kaçtım zaten:)) 
(7,232 puan) tarafından
Ohaaa dedim yorumu okuyunca:))
(830 puan) tarafından
Eşinde blöf yapmış
(1,334 puan) tarafından
Ama altını çizmek isterim ki hiç bir şekilde aramızda hiç birşey olmadı sadece elimi felan tutmuyordu nikahtan sonra tutmaya başladı
(48,629 puan) tarafından
aklimda deli sorular canlanmisti en alt yorumu gorene kadar ☺️ ne güzel gerçekten sevmis esin seni yoksa nikah var deyip kandirip kullanabilirdide
(1,334 puan) tarafından
Yaani bende ilk ondan korkmuştum fakat öyle bir şey olmadı seviyor çok şükür :))) bugünde tanışma yıldönümümuz eskilere gittim duygulandim şimdi :))
0 oy
tarafından
Sevgiliyle gezme yani esim simdii nshxhddh
(7,277 puan) tarafından
Onu yapmayan yoktur ya :))
0 oy
(3,156 puan) tarafından

Eşimle günü birlik gezilere giderdik ey gidi aileme de tanış olan arkadaşlarımla buluşcam derdim ah gençlik:D

(3,156 puan) tarafından
Deli cesareti daha işte :-) ay güzel günlerdi beee Çookkk :-)
(7,277 puan) tarafından
Evet ya ah donebilsek o zamana
(3,156 puan) tarafından
Ah keşke :-) ama dolu dolu yaşadık biz çok şükür şimdi çocuktan pek bir şey yapamıyoruz :-(
(7,277 puan) tarafından
Yapilmiyo vala alanların kısıtlı oluyor
(3,156 puan) tarafından
Evet ister istemez :-/
0 oy
(230 puan) tarafından
Ooo o kadar cokki..(•‿•) 
0 oy
tarafından
Hiç demiyim daha iyi
(7,277 puan) tarafından
Niye gi
0 oy
(4,154 puan) tarafından
Bir mi:)))))
(7,277 puan) tarafından
Ya vardır ilaki çokta anlat gitsin işte birini :))
0 oy
tarafından
Ailemden gizli sevgilimle buluştum sjjsjsjs ve ilk defa uzak bir yere ailemden habersiz gittim ama anlatamam o halimi elim ayagim tir tir titriyordu hatta sevgilimle kafede otururkene anami gordum ama anam beni fark etmedi allahtan sjsjsjsj
(7,277 puan) tarafından
Ayy o korku insana bı ömür yetiyo vala :))
(830 puan) tarafından
Hahaha şansa bak
tarafından
Hemdee oyle boylee ama sonunda evlendim sevgilim olacak heriflen sjjsjsjs
0 oy
tarafından

Eşimle buluşmaya gittik annemin haberi yok tabi kızlarla cikiyorum dedim öğün bir tane 4 kişilik kahve footgrafi bulup paylaşmıştım durumda annem aradığında kızlarla konferans yapmıştık anneme evlendikten sonra söyledim :D

(7,277 puan) tarafından
Ahaha çete kurmuşsun sen :)))
tarafından
Hemde nasıl sjjs
(7,277 puan) tarafından
Ahahah :D
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Sigara da içtim okuldan da kaçtım hatta çalışmaya başladıktan sonra iki gün rapor çaktım işe gider gibi arkadaşlarımla gezdim tozdum işten döner gibi geldim ohooo o kadar çok ki
(7,277 puan) tarafından
Aahha :)) bı yakalnsan ama :D
0 oy
(1,277 puan) tarafından

Benimki en masumu galiba arkadaşıma hep ders çalışmaya diye gidiyordum hiç çalışmıyorduk ama başka da izin vermiyordu annem napayım :D

(7,277 puan) tarafından
:)) hep dersmi çalışılır kız amannnn :D
(1,277 puan) tarafından
Aynen öyle valla hep otururr konuşur dertleşirdik o kadar çok özlüyorum ki o günleri şimdi arkadaşım uzak yerde :(
0 oy
(3,859 puan) tarafından

Ben hep söylerdim nedense :woot:

(7,277 puan) tarafından
Bişey demiyolarmiydi kız
(3,859 puan) tarafından
Valla arkadaşlarımla gezeceğim derdim tmm derlerdi erkek arkadaşım oldu onunla buluşacağını bile soylerdim
0 oy
(12,490 puan) tarafından
Ben sigara içiyorum annemde arada  babamın paketinden içiyordu tabi benim içtiğimi bilmiyorlar neyse babam yeni açmış paketi içindeki kağıt da hala duruyor benimde sigara yok tabi en son sıradan çıkardım kağıdı da iyice düzelttim görmesin diye babam la annem o sıra kavgalı konuşmuyorlar sen tut fark et 1 sigara eksik babam anneme demediğini bırakmadı benim yüzümden onca Azar işitti canım anam  ablam biliyor Du beni ama hep tehdit ederdi bir daha içersen babaya söylerim diye anladı tabi oda bana demediğini bırakmadı bir kahramanlık yapayım ben içtim diyeyim dedim ama kesin eşşek sudan gelinceye kadar dayak yerdim dedim emine anne zaten alışık laf yemeğe bişi olmaz ama çok pişman olmuştum 
(12,490 puan) tarafından
Az gıcık değillerdi ;)
(7,277 puan) tarafından
Evettt :)))
tarafından
Yaa emine ciddi ciddi okuyordum
bir kahramanlık yapayım ben içtim diyeyim dedim ama kesin eşşek sudan gelinceye kadar dayak yerdim dedim emine anne zaten alışık laf yemeğe bişi olmaz
Bu cümlede koptum ☺
(795 puan) tarafından
En sonki cümlene çok güldüm ya zaten alışık laf yemeye yazık olmuş kadına
(12,490 puan) tarafından
;)) vallahi babam Dan çok korkardık öyle böyle değil bide bilse emine araklamış welcome to cehennem ;))
0 oy
tarafından

Yaramazlıklarım olmadı ya. Annem bilirdi. Yok öyle huyum yoktu. Uslu kız olmuşum:D

(7,277 puan) tarafından
Her eve lazım kzi senin gibi evalt :D
0 oy
tarafından
Nişanlım camın önune gelirdi gece giriş katta oturuyorduk tabi o zaman camda sohbet eder sigara falan içerdik yukardan ev sahibimiz hırsız sanıp birgün tüfekle kovaladı az daha vuracakti o an öğrendi herkes gizli gizli yaptığım şeyi 
(7,277 puan) tarafından
Ahahahha :)) inşallah adama bişi olmamıştır kız :))
tarafından
Yok olmadı da bidaha cesaret edemedi gelmeye
(7,277 puan) tarafından
İyi bari :))
0 oy
(830 puan) tarafından
Eşimle bekarken ilk kez buluşmaya gittik arabaya bindim ilerledik sağa dönücez eşim navigasyona bakıyor şak diye arkadan tır bize çarptı ilk buluşmada eşimle sanayiye gittik ben tâbi tır tır titriyorum annenlerden gizledim diye oldu diye neyse hallettik defa ettik güne ve eşim ikinci kez izine geldi yine buluşucaz evden çıktım gittim bekliyorum yok arıyorum bekle diyor en son sinirlendim bağırdım eşim üzülmüyim diye söylememis evden çıkmış tam arabaya yaklaşmış şak diye bir ses gelmiş eşimlerin evin önünde gelip yine arabaya vurmuşlar yine öyle baya bekledim eşim halletti geldi hamdolsun daha gelmedi bişey birde abisinin arabasıydi
(7,277 puan) tarafından
Abooo başınıza gelmeyen kalmamış kız sizin :D iyi allha korumuş ha
(48,629 puan) tarafından
esin bi abdest alsin ☺️☺️☺️ yanlis anlasilmasin oyle derler ya hep onu bulmus
(830 puan) tarafından
Hahaha kız eşime dedim bende :))
0 oy
tarafından
Lisedeyken okuldan kactik. Gittik eyup sultana ziyaret edip güveç yedik sonrası evlere dagildik :D
(7,277 puan) tarafından
Oh afiyet olsun kız :))))
0 oy
tarafından
Hangi birini anlatayım ki :) :) 
(7,277 puan) tarafından
Farketmez:)
tarafından
Annemle babam Yalovaya tatile gitmişlerdi. O sıra eşimle sevgiliydik annem babam sevgili olduğumuzu biliyordu ama. Neyse onlar annemler tatilde iken ben de eşimin ailesiyle takılıyordum annem aradı ne yapıyorsun diye ben de dışarıdayım takılıyoruz öyle sevgilimle, tamam geç kalma eve geç dedi tamam dedim gece saat 2 oldu daha sonra eşimin ailesi burada kal evde tek başına ne yapıcaksın zaten sabah kahvaltıya gelirsin filan dediler bana da mantıklı geldi anneme de mesaj attım ben eve geçeli 2 saat oldu yazamadım şimdi uyucam diye mesaj attım. O gece eşimin ailesiyle birlikte kalmıştım.
0 oy
(2,974 puan) tarafından
İş gezisi diye kocamla bulusurdum :)
(7,277 puan) tarafından
Ah bu erkekler :D hahaha

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 239 göst.
0 oy
31 cevap 596 göst.
+1 oy
33 cevap 912 göst.