+1 oy
238 göst.
Diğer kategorisinde (7,251 puan) tarafından

Evetttt hanımlar herkese iyi akşamlar benim sıpalar erken uyudu bugün azıcık sohpet edek sizinle 

Komik hareketleri, konuşmaları varmı bebelerinizin?? 

Benim büyük oğlan (3.5  yaşında) her öğlen vakti anne ne yemek yapcaz ya off yeter hergün hergün diye söylenir:D bide gece uyurken sayıklar saçmalama ayazzz diye :woot: (babası kılıklı)  

Evet alalaım cevaplarıııı

13 Cevaplar

0 oy
(13,889 puan) tarafından

Aynı gün doğmuşlar bide huyları da aynı herhalde benimki de öyle hep yemek mi yapcan diyor off bıktım diyo bime gidelim canım biseyler istiyor der hep:D

(7,251 puan) tarafından
Ahah Benimkide öyle bim delisi babasına baba be canım çok sıkkın hadı bime gidek diyor :D hahahahha
(13,889 puan) tarafından
Hahahh:) şivesi süpermiş senin paşanın çok güldüm ☺️☺️☺️
(7,251 puan) tarafından
Şiveli konuşur benimki :D
-Reklam-
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Daha 10 aylık pek kelimesi yok ama sabahları benden önce kalkıyor bakıyor anası dana gibi yatıyor kalk demeyi öğrendi başıma gelip kalk kalk diyor :) 
(7,251 puan) tarafından
Haha maşallah yaa yerim onuuu❤❤
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Benimki iki buçuk yaşında işine gelmeyince Allah'ım ya Rabbim diyor 

Bana komik geliyor :))
(7,251 puan) tarafından
Yaaa çok tatlı oluyorlar yaa maşallah
(1,326 puan) tarafından
Teşekkür ederiz canım:)
0 oy
(3,577 puan) tarafından
1 yaşındaki oğlum işaret parmağı burnunun içinde geziyor. Sonra gelip ağzımıza sokmaya çalışıyor o parmağı. Hayır olmaz dediğimiz zamanda tatlı tatlı gülüp kendi ağzına alıyor. 
(7,251 puan) tarafından
Hahhaha venim küçük'te öyle :D sonuna kadar sokmaya çalısıyor
(3,577 puan) tarafından
Yerim ağzını onun:) millet vekili olacak o :))
(7,251 puan) tarafından
Hahha inşallah inşallah :D
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Senden mi duydu kız doğruyu söyle :D nasıl bıkmış yavrum şimdiden yemek derdine :)) 

Benimkilerin düzenli olarak komiklikleri yok. Hep farklı farklı değişikler ya. Son zamanlarda en çok acayip acayip sorularına gülüyorum. Bi de ufaklık 2 yaş yeni açıldı dili konuşmalarına gülüyorum :) 
(7,251 puan) tarafından
Evet arada ben soruyorum şimdi o soruyor bana :D hahha

Hiç susmuyor şarkı dimii :)))
(11,089 puan) tarafından
Ayy susmasın da zaten. Hasret kalmıştım çocuk daha 1-2 aydır falan anne diyo, önceden hep baba diyodu bana :((
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Masallah :) kucugum sey der ona gulesim geliyor ben soylenirsem ya da bir sey dersem anne anneee noldu diyor :) buyugume yetisemiyorum valla onun laflari masallah :) buyumusler de kuculmusler .bugun babasi mutfakta ona diyoki sen ne karistiriyorsun burda cabuk soyle diyyor:)
(7,251 puan) tarafından
Hahha ay maşallah paşalarıma ❤❤❤❤ çok dililer kızzz
(13,824 puan) tarafından
Sorma simdikiler fena:)
(7,251 puan) tarafından
Dünyaya bi gelmişler bi gitmişler :D
(13,824 puan) tarafından
:)))Rabbim.saglik versin hepsine
(7,251 puan) tarafından
AMİN amin cümlemizin evlatlarına inşallah ❤❤❤❤
0 oy
(839 puan) tarafından
Biraz önce babasıyla beraber markete gidicez işte kızımı hazırladım kendim de hazırlandım tişörtünde tavşan görseli vardı aaaa anne bak tavşan dedi bende kendi tişörtümü göstererek üzülmüş gibi yaptım aaa bende tavşan yok dedim gelip bacağıma sarıldı tamam tamam bişey yok gel sarıl diyor neye uğradığıma şaşırdım komiğime gitti ya 
(7,251 puan) tarafından
Hahha akıllı bıdık ☺☺❤
0 oy
(12,525 puan) tarafından
Maşallah maşallah ona ☺️

Peşinde koşuyorum bez takmak için istemiyor yaaa 

Daha konuşmuyor benim kız belli kelimeler soyluyor 
(7,251 puan) tarafından
Ayy o koşmaları bizde çok yaşıyoruz küçük oğlan da gülerek kaçıyor bide

Aynı Benimkide çok kelimesi yok 14 aylık
(12,525 puan) tarafından
Anne baba dede mama amca hayır bi iki kere amca dedi o kadar
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Kızımın adı yağmur beril geçen akşam dedim senin adın ne yağmur dedi tekrar sordum yağmur dedi hayır tam adın ne dedim offff zukkum dedi Ay neye uğradığımı şaşırdım ;)) 3.5 yaşında bizimkide 
(12,486 puan) tarafından
:)) valla istemiyor adım yağmur diyor halbuki biliyor da kabul etmek istemiyo;)
(4,039 puan) tarafından
Biz hep Zeynep diye sesleniriz ona rağmen adın ne sorusuna Besra diyor :) değişik bir çocuk benimki de :)
(12,486 puan) tarafından
Hahahahaha besrayı benimsemiş napsın çocuk :)
(4,039 puan) tarafından
Sürekli Zeynep diyorum ama  :D herkes Zeynep diyor vallahi değişik çocuk ya
(12,486 puan) tarafından
Hoşuna besra girmiş sizde üzmeyin çocuğu besra diyin kız :)
0 oy
tarafından

benimki de bi yerde bebek gorsun biybi diye sesleniyo birde canı sıkılınca oflar :)

(7,251 puan) tarafından
Ofunu yesinler onun maşallah
tarafından
rabbim evlatlarımızı bize bizi evlatlarımıza bagislasin yorucu ama guzel olan tek sey annelik ben hayatta en cok bu duyguyu sevdim
0 oy
(48,496 puan) tarafından

boyle sorunca insanim aklina gelmiyo 

dün bisey anlatiyodu naptim ben öğren de şaşır dedi☺️ oğlaga yaprak vermis heyecanliydi☺️
(7,251 puan) tarafından
Yaa yerim o prensesi valla hazır cevap hepsi
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Buyuk kizim eşime kocam diyorum hayır o benim kocanım diyor ev halkı gülmekten ölüyoruz artk :)) küçükte sayıları öğrenmiş birazcık işte altıyı cok tatli söylüyor bide degisik pis pis diyor  ballarım ya hepsine rabbim saglik versin 
(7,251 puan) tarafından
Amınnn cnm
Çok tatlı oluyorlar maşallah
0 oy
tarafından
Gadani aldığım öylemi olur böylemi yapılır der durur kendime adeta kaynana dogurmusum birşeyi gormedimmi senin gözün körmü bunu görmenmi der
(7,251 puan) tarafından
Hahah :D maşallah yaaa
tarafından
Babaannesiyle kala kala iyice şivesi kaydı okulda napcak bilmiyom

İlgili sorular

+1 oy
33 cevap 911 göst.
0 oy
17 cevap 488 göst.
9 Ekim 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,251 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 805 göst.

378,302 soru

11,323,000 cevap

34,773 kullanıcı

...