0 oy
67 göst.
Diğer kategorisinde (134 puan) tarafından
İki aylık bebeğim var bı anda göğüslerim karincalaniyo sonra süt akmaya başlıyor ilk hızlı akiyo hatta sıkınca fışkiriyo bazı yerlerindn neden oyke anlamadım ama kayınvalidem sütun çoktur ondandır dedi fakat çocuk emince ilk hızlı gelen süt sonra akmiyo. Sağma makinesinde de denedim az geliyo bazen niye böyle oluyor ki fışkırma neden oluyo bide süt çok diys mi

6 Cevaplar

0 oy
(795 puan) tarafından
Evet ondan ilk çocuğum mu 
(134 puan) tarafından
Ama çocuk emerken kesiliveriyo hemrn sağımda da çok gelmiyo
(134 puan) tarafından
Evet ilk bebeğim
(795 puan) tarafından
Sağma sürekli bebeğini emzir o düzelir sağarsan sütun azalır
-Reklam-
0 oy
(356 puan) tarafından
Evet sütun doluyodur ondandır emzir sık sık emzirmeye alıştığı için goguslerin makina sağdiginda az gelir benimde öyleydi fıskiye gibi gelirdi 
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Annem sut kayniyo derdi bı anda oluyo sonra geciyo canım benimde bebgim iki aylık
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Genelde.bebek ağlamaya yakın öyle oluyordu bende bir süre sonra geçiyo. İlk bebegimde çok akardı hatta zamanlar terbiye oldu akmıyor 
0 oy
(319 puan) tarafından

Canim benimmm cocugum aglamaya basladiginda sutlerim akmaya baslardi. beynim cocugumun acitigini algilardi ve süt uretirdi. Ilk zamanlar bolca sutun varken 2 3 aydan sonra az olacaktir ama cocugun mutlaka doyar cunku vucut onu algilayip ona yetecek kadar süt  üretiyor.  emzirme danismanligi aldim asla sutum azaldi falan dusuncesine girme. Cok sizlar ilk baslarda fiskirir ama cocugun emdikce ne kadar emiyorsa o kadar olur ileriki zamanlarda gogsunun bosaldigini hissedersin, aciktiginda emzirmeye basladiginda tekrar dolar onu da hissedersin <3

0 oy
(1,154 puan) tarafından

Canim 31 aydır bir fiil emziriyorum o sut birikiyor ondan öyle akiyor çocuk emdikten sonra sağarsan zaten çok gelmez çünkü çocuğun bosaltiyor sende kalanı sagiyorsun maşallah diyelim nazar olmasın:)

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 156 göst.
13 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.
29 Haziran 2022 Aile kategorisinde Goncagull (1,154 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 133 göst.
0 oy
10 cevap 238 göst.

380,187 soru