0 oy
73 göst.
Aile kategorisinde (1,154 puan) tarafından
Kızlar ya benım oğlum 1 bucuk aylık gece uykusu iyi cok şükür uyur 2 3 saate bir beslenmek için uyanıyor. Ama sorun şu memede uyuyor yerine bırakıyorum 5 dk sonra uyanıyor anca ya emziklr uyutuyorm ya da yine sürekli meme ile uyutuyorm

Ama2 gündür gündüz 1 saat anca ya uyur ya uyumaz neden böyle. Sürekli meme istıyor bir de

3 Cevaplar

0 oy
(8,365 puan) tarafından
Gazı olabılırmı emzırdıkten sonra direkt gazını almadan yatırıyosan ondan da uyanabılır.
(1,154 puan) tarafından
Yok canım gazını alıp uyutuyorm yani ağlamıyor da gazı olsa ağlar. Ama ara sıra ıkınır sanki değişik sesler çıkartır uykuda
(8,365 puan) tarafından
Hmm yanı daha gece gunduz ayrımını pek bılemıyosa ondanda olabılır bu uykusuzluk bı sure gidiyo canım
(1,154 puan) tarafından
Anladım canım yaa bakalım inşallah teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(15,766 puan) tarafından
Ay ilerledikçe dışarıya olan ses görüntü bunlar da etkiliyor uykularını o yüzden azalıyor sağlık açısından sorunu yoksa tabi gazda olabilir 
(1,154 puan) tarafından
Ay bilmiyorum ki valla yaa gaz sıkıntısı yokk çok şükür de bû aralar gündüz pêk uyumuyor
0 oy
(1,995 puan) tarafından
doymuyoda olabilir memede uyutma sakın

emziğe alıştır daha iyi
(1,154 puan) tarafından
Valla memede uyuyor yani daha küçük bide sürekli meme istıyor yani bence doyuyor çünkü kilo alımı iyi bezleri falan iyi sayıda yani anlamadım
(1,995 puan) tarafından
anladım canım doyurunca emziği ver pışpışla yatır alıştırma memeye pişmam olursun
(1,154 puan) tarafından
Valla bnde bılmıom kı ya bi bakıyorum uyumuş memede

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 68 göst.
22 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Elvan00 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.
0 oy
10 cevap 298 göst.
0 oy
10 cevap 150 göst.