0 oy
125 göst.
Diğer kategorisinde (204 puan) tarafından
Kızlar hayırlı geceler oğlum 7bucuk aylık yumurta sarısı patates püresi her ne versem kaşığa çok az koyup veriyorum yani bazen öğürüyor hemen nerdeyse kaşığın ucuyla yiyor her mamasını kaşığa az koysam versem ağzına mamayı hemen öğürüyor ya neden böyle sizde oldumu

8 Cevaplar

+1 oy
(473 puan) tarafından
Oğlumda gozlemledigim şuydu , o aylarda azıcık pütürlü bile olsa verdiğim şey oguruyordu , ben de blendirdan geçirerek verdim ve yedi , sonra diş sayısı arttıkça ve çiğnemeyi öğrendikçe çatalla ezdim , alıştı , her şeyi de yedi çok şükür , nasıl hazırlıyorsunuz yemeğini bilemiyorum tabi ama benim bebeğimle geçirdiğim süreç böyleydi.
(1,703 puan) tarafından
Bende öyle yapıyorum,her bebek aynı değil direk pütürlü kabul etmiyor tüm bebekler
-Reklam-
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Daha alisamamiatir gayet normal canım kimi bebek yemek yemeye meyillir ister çiğner kimisi o şekilde alışana kadar damak tadı ogurebilir
(204 puan) tarafından
Herşeyden aslında yemek istiyor seviyor yani bariz belli sadece bişiyi verince ağzına püresini fln yutamıyormu nedir hemen öğürüyor kusuyor bende emziriyorum ek gıda vermeye korkuyom artk
(2,366 puan) tarafından
Azar azar alışır zamanla büyük kızımda oyleydi
(204 puan) tarafından
İnşallah kuzum sağolasn
0 oy
tarafından
Yeni mi öyle oldu canim ara ara geçici bir süre oluyor öyle 
0 oy
tarafından
Benim kizimda 8 aylik yumurtada öğüruyor ya bende ne yaoacagim bilmiyorum 
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Alismamis zorlama ara ver başka şeyler dene tekrar vermeye çalış benimkide öyleydi şuan seviyor
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Ben yumuşatıp veriyorum kahvaltisını dilinin üstüne birşey gelsin kusacak gibi oluyordu ama biraz biraz alıştı çok şükür bizim dişlerde erken geldi biraz şimdi yavaş yavaş çoğalıyo ama yinede  yediği anca iki yemek kaßığı belki 9 aylık olacak nerdeyse
0 oy
(7,889 puan) tarafından
Tadım yaptırdınız mi
0 oy
(119,168 puan) tarafından
aay yavru aslana napiyo

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 41 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde fatmahilall12 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 142 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Selin demirci (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 30 göst.
5 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deflin (547 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 91 göst.
9 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ...... (643 puan) tarafından soruldu

378,429 soru

11,327,551 cevap

34,781 kullanıcı

...