0 oy
497 göst.
Aile kategorisinde (40 puan) tarafından
Kızlar hamileyken eşinizle ilişkiniz nasıldı. Cinsellik yönünden kuşkuya hiç düştünüz mü ?

30 Cevaplar

+1 oy
(7,129 puan) tarafından

Yani 9 ay boyunca 3 4 kez olmustur cok korkuyorduk biz bide eşim utaniyordu haha ogluma ayip olur die hahhha:)

-Reklam-
+1 oy
(48 puan) tarafından
Wllaha canım 9 ay boyunca hergun oldu eşim sürekli istiyordu çok şükür bi sıkıntı çıkmadı.ddd
(48 puan) tarafından
Malesef hergün .dd
(2,512 puan) tarafından
Aynı ben istek artti gebelikte :)
(48 puan) tarafından
Wllaha canım bana kalsa 9 ay yapmazdım kendimden sıkılmıstım ama eşim hergün istiyordu
tarafından
Ya hergun de insan sıkılır be:)
(2,512 puan) tarafından
Valla bende ne oldu anlamadım hormonlardan heralde rüyalarımda bile cinsellik görüyordum sürekli birlikte olsak ta :)
+1 oy
tarafından
Normal zamanda nasılsak hamilelikte öyleydik hep. Hep yan yana, hep dipdibe ❤️ biz hep herşeyimizi birlikte yaparız. Ne sevgisinden ne ilgisinden azaldı tam tersi daha da fazla oldu herşey. Çok şükür iyi ki hayatımda var. 
0 oy
(14,806 puan) tarafından
Ne açıdan kuşkuya düşmek anlayamadim
tarafından
Birlikte olamazsaniz aldatır mı demek istiyor sanirim
0 oy
tarafından
Bi sıkıntı yok hatta eşim hamilelik sana yaramış dedi geçen önce pek oralı olmazdim ben artık dikkat ediyorum 
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Yo hiç sıkıntı çekmedik herzamnki gibiydi sdec biraz daha dikatliydik 
0 oy
(913 puan) tarafından
Kuşku ya düşmedim şuan gebeyim ve çocuğa bişey olacak diye korkuyor bide asagidaki arkadasin yazdığı gibi utanıyor çocuğum ya hissediyorsa diye :D bu erkekler bi acayip
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Hamilelikten önce daha az olurdu hamilelikte sıklaştı nedense biz biraz değişiğiz sanırım. Cinsellik yönünden sıkıntı olmadı hiç kuşkuya düşmedim ama acaba başkasını görüp begeniyormudur diye çok vesvese verdi şeytan galiba ben hamileliğimde kendimi begenmedigim için eşim başkalarını görüp begencek sanıyorum belkide begeniyodurda bilemem işte
0 oy
tarafından
Tam gaz devam:-D
0 oy
tarafından
Gayet iyiydi o getiriyor ben yiyordum takı şeker cikadiya sonra açtım hep
0 oy
(9,626 puan) tarafından
İlişki yönünden bi sorunumuz olmadı ne hamileyken ne de sonrasında,yeri geldi aylarca olmadı ama cok şükür hiç kuşkuya düşmedim..normal ilgi sevgi bakımından da cok cok iyidi ne benim azaldı ne eşimin 
0 oy
(560 puan) tarafından
9 ayimdayim. İki kere ikk zamanlar yaşadı sonrasında ikimzde bebegmixe birşey olur korksuyla yaşamadık 
0 oy
(2,588 puan) tarafından
Ben ilk gebeligim dış gebelik 2.dusuk 3. Yine gebe kaldığımda yine lekelenme Kerim oldu biraz korktum doktora gttim ilac falan snra bı cinsellik denedik yine lekelenme olur mu olmadı snra devamke
0 oy
(118,973 puan) tarafından
kuşkuya dusmek derken
0 oy
tarafından
Yanımda değildi bilmiyorum
0 oy
tarafından
9 ayda 3_4 oda cok az bnm zorumla oldu eşim istemiyordu birşey olur diye bide çocuk var diyordu
0 oy
tarafından
Hiç sıkıntı olmadı bizde nasıl kuşkuya düşmek onuda anlamadım canım
0 oy
tarafından
Hiç kuşkuya düşmedim afedersiniz başından doğum gününe 2 gün kalaya kadar hep aramızdaki münasebet devam etti 
0 oy
(7,607 puan) tarafından

İyi bilirdik rahmetliyi :D

0 oy
(2,127 puan) tarafından
Benim eşim hamile iken aynı şekilde devam etti. Biz öyle hiç ara filan vermedik. Ama ben hiç temizlik filan yapmadım 9 ay boyunca eşim yaptı hepsini. Ben sadece yemek yaptım. 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 595 göst.
12 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Miniğim77 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 173 göst.
25 Mart 2023 Diğer kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 279 göst.
18 Ocak 2023 Aile kategorisinde ilknur koc (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 354 göst.