0 oy
594 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
Gebelik de eşiniz fazla gergin yada anlayışsızmıydı? Halsizim inanmıyor midem bulanıyor bakmıyor temizlik yapamıyorum laf yapıyor sizce neden sizinde böylemiydi? 

30 Cevaplar

+1 oy
(118,902 puan) tarafından
Ben kusarken esimde kusuyodu ben naparsam onada aynisi oluyodu acayip di yaa
Valla kiz banyoya beraber gidiyoduk ayni anda kusuyoduk
(12,504 puan) tarafından
Ahahha o nasıl oluyor kız
Siz tam anlamı ile bütünleşmişsiniz:D
Kiz migdem bulaniyo dedimmi benimki ahaa benimkide basladi bulanmaya diyodu bem öög demenden oda geliyodu vallaha kusuyoduda ☺️☺️☺️ cidden butunlestik heral ☺️
(12,504 puan) tarafından
Helal ahahhaha:D
(48,279 puan) tarafından
suan midem bulandi :)))))
-Reklam-
0 oy
(12,504 puan) tarafından

Ayy yok değildi aman olmasın da zaten :ermm:

0 oy
tarafından
Öyle değil allah'a şükür kusunca başımda beklerdi kızsam da gitmezdi. Sürekli dikkat et yorma kendini der 
0 oy
tarafından
Asker olduğu için sadece ilk 3 ay yanımdaydı sonra anca doğuma gelebildi o sürede ne dersem yapardı yemeği yatağıma getirirdi bulaşık yıkardı canım bişey istese saat farketmedn çıkardı ama bu bir süreç eşin daha alışamamış olabilir ilerledikçe gebeliğin bncr daha özenli olur 
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Benimki öyle değil şahsen 2. Gebeligim bu şimdi kimileri çıkar anlatır onu yaptırmaz ettirmez diye de sen takılma eşine güzel bi dille anlat halinden anlaması gerekiyo can taşıyorum de
0 oy
tarafından

ÇOK ŞÜKÜR ÇOK ANLAYIŞLI SAOLSUN HERSEYE EL ATAR

0 oy
(154 puan) tarafından
Benimde öyleydi temizlikte karışmazdı ama bir yerim ağrıyor diyince abartıyorsun derdi çok ağlardım üzülüyordum 3 günde bir tarrisirdik
0 oy
(671 puan) tarafından

Kızımda anlayışliydi şuan da öyle hep yardımci oldu heleki hamileliğimin ilk 4 ayı mutfağa gecemiyordum bı gün şikayet etmedi. Çok şükür şimdi yine hamilym hatta dün öğrendik halszm çok anlysli Allah razı olsun eşimden ben ondan raziyim:angel:

0 oy
(3,532 puan) tarafından
Ilk gebelikde pek farkında değildi. Şuan bal bi oğlumuz var ve ikinciye hamileyim aşırı üstüme düştü  çok iyi oldu.  Eve bi minnak daha gelicek çok heycanlı mutlu . Ve hep alttan aliyo. Beni her zaman mutlu ediyo. Ilktede düşüyordu ama bundan daha bi başka. Şükürler olsun herşey yolunda
0 oy
tarafından
benim.esim.ilk.gebeligimde cok.dikkatliydi merdoven inecek olsam.elimden tutardi beni beklerdi uardim.ederdi ani hareket yaomami engellerdi ama.ikincid eoyle.olmadi tabi:))))adam.tecrube edindi tabi :))))
0 oy
(820 puan) tarafından
Allahima sukur hic oyle seyleri yok hatta yat bisey yapma diyor hele son bir aydir hep o yapiyor herseyi esinle annesi filan konussun hem sen iki canlisin ne biliyim:(
0 oy
tarafından
İlk gebeliğimde üzerime titriyordu şimdi öyle değil sanki her sene hamile kalıyorumda umursamıyor gibi hissediyorum, normal kendi halinde benim hamile olduğum aklına geliyor mu bilmiyorum bazen cok kaba davranıyor
0 oy
tarafından
O kadar sabirliydi ki surekli beni sakinlestirmeyle ugrasti 3. Hamileligim cok zor gecti cogu zaman disardan yedik :/
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Bazen anlayışlı bazen değil.bugun ormanda yürüyüşe çıktık 5 dk sonra yoruldum yavaş yavaş yürüyordum yoruldum diyorum daha yeni çıktık nasıl yoruluyorsun diyorveya belim ağrıyor diyorum yalan söyleme diyor :) Bazende pamuk gibi adam yaww
0 oy
tarafından
Allah razi olsun hakkini ödeyemem  yemek temizlik anlayis 4 4 luk ah deswm hadtaneye goturur korkuyoda farkındayım  ama erken konusmakta istemem 1 ay var doguma ve bebeği hissettigi zaman boyle oldu 6. Veya 7. Ayda 

Seninkide boyledir belki icinde can tasidigini gozuyle gorunce anlar belki biraz 
0 oy
(1,265 puan) tarafından
Çok anlayissiz bir eşe sahibim çok  benim esimde yoruldum kendimden görmedim hastaydim unuttum öyle bir şey yok  herşey dört dörtlük olacak yerde bir peçete görse kızar kıyameti koparır  evde sadece onun fikrî önemli ben fikrimi söylesem kızar işte bizim evliligimiDe böyle 
0 oy
(616 puan) tarafından

Gergin olan bendim :D sağolsun o konuda hakkını yiyemem yemek yapamadığım çok oldu hastalik halsizlik ev soğuktu vs ya yaptı ya dışardan yedik doğum temizliğimi filan yaptı :) geçende yaz temizliği yaptık Allah'a şükür yardım etti sadcee ben biraz yapı gereği tez xanliyim şunu yapalım deyince hemen olsun istiyorum bazen adamın sarteller atıyor :) hatta temizlik yapma diyn oydu bana hamilelikte ama ilk 3 ay tejlikem geçince hepsini yaptım çok şükür Allah'ıma şah saglim oğlum oldu yaşına girecek ay sonu :)

0 oy
(4,668 puan) tarafından
Ben öyle çok ağır geçirmedim hamileliğimi ama bir kere bile temizlik yapmadım hep o yaptı. İşten gelip yatardım çoğu zaman yemek bile yapamazdım. Olanı yedik olmayanı dışardan söyledik. Bir gün bile söylenmedi şikayet etmedi. Allah razı olsun ondan.
0 oy
tarafından
Biraz yarış halinde bazı kadınlar benim kocam en iyi koca herşeyimş yapar modundalar sen o yorumlara pek takılma doktora gidince eşini de götür eşinin yanında doktora sor eşin de anlasın evet her insan karakteri farklıdır belki eşin kendini belli eden bir adam değildir belki snei çok düşünüyordur ama belli edemez bu normal bırşey sıkma canını zaman geçtikçe sana olan tatlı davranışlarını anlarsın ve de şuan biraz duygusallık da var o yüzden de öyle hissedersin hayırlı olsun bu arada 
0 oy
(6,919 puan) tarafından

Tam bir ikili olduk açsam aç toksam tok :D

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 495 göst.
22 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Kbrayc (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 582 göst.
31 Ekim 2020 Diğer kategorisinde 1234567890 (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
79 cevap 2,849 göst.