0 oy
436 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Sitede takılıyodum öylesine eşimde sehir dışında yalnızım şu an. 21. Haftaya girdik ara ara kıpırtılar hissediyodum zaten karnımda ama elimi koydum karnıma sen napiyosun bu saatte uyumadın mi daha beni duyabiliyo musun acaba dedim resmen elimi koyduğum yerden kıpırtılar geldi ayyyy bi tuhaf oldummm canım benim seni çok seviyorum dedim bi daha tekme gibi kıpırtılar♥️♥️♥️ çok duygulandım sanki ilk kez karşılıklı iletişim gibi oldu sizinle de paylaşmak istedim ♥️ iyi geceler

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne tatlı heyecanlar :)
tarafından
♥️♥️ aynenn
-Reklam-
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Çok güzel duygular onlar şu an yanımda uyuyuor .Sağlıkla al kucağına sen de.
tarafından
Ayy inşallah o günlere bizde geliriz sağolun ♥️♥️
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Ayy o duygu bi harika dostum :) :) :) Muthiş muthiş muthiş :) 
tarafından
Gözlerim doldu yaaa ♥️♥️
0 oy
tarafından
Ayy ne kadar güzel birşey okurken bile gözlerim doldu Rabbim Tez zamanda bana da o duyguyu nasip eder inşallah dualarını Beklerim canım benim hamilesin birde Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin ❤️
tarafından
Çok teşekkür ederim Rabbim bekleyen isteyen herkese nasip etsin inşallah umutla bekleyenin kucağını boş bırakmasın hayırlısı ile. ♥️
tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun canım benim ❣️
(1,343 puan) tarafından
Allah gonlune gore versin canım inşallah en yakin zamanda senin de gobişin dolar Allah ım aratmasın
tarafından
Sağol canım benim Allah senden de razı olsun amin inşallah çok teşekkür ederim ❤️
0 oy
(4,164 puan) tarafından

Ayy o hallerimi hatırladım şimdi kalbin kıpır kıpır olmuştur hele biraz daha geçsin tekmeleri ile seni uyutmuyor hic o zaman daha da güzel oluyor hissetmek :) benim minik adam doğdu 3 ayı bitirecek yanımda uyuyor şimdi Rabbim sana da o günlere gelmeyi nasip etsin<3 ama bugünlerin tadını çıkar bırak bu saatte telefonu bol bol uyu dinlen gez hayatın tadını çıkar ay :D

tarafından
Evetttt aynen hiç böyle biley için mutlu olacağım aklıma gelmezdi :D :))) ne güzel maşallah bi doğsun hele bende yanımdan ayıramam hiç. Haklısınız bol bol dinlenmek gerek ♥️
0 oy
tarafından

Ay o günleri arıyorum şuan kıymetini bil:D

tarafından
:D yaaaa görcez bakalım hele bi doğsun da bizde peşinden kostururuz mecbur
tarafından
Napalim canm sabredecez :)
0 oy
(13,821 puan) tarafından
En guzel heycan evlat❣Rabbim isteyen herkese nasip etsin saglikla kucagina al insallah☺
tarafından
Allah razı olsun sağolun ♥️ aminn Rabbim kimseyi dermansız bırakmasın
0 oy
tarafından
En güzel günlerin keyfisni çıkar ❤️ 

Haftan ilerledikçe yavrum biraz az vur oluyor yataktan fırlatıyor tekmeleri sjsj 

Sonrada doğunca öyle hareketli oluyorlar ki bu sefer öyle tekmeliyor 

Son zamanlarda oğlumu ayağımla sallıyorum salladigim yere oda ayağını koyuyor sjsj çok güzel duygular
tarafından
:D hahahaaa ne güzell yaa ♥️♥️
0 oy
tarafından
Çok güzel ve özel zamanlar her anın tadını çıkar canım
tarafından
♥️♥️  kesinlikle
0 oy
(616 puan) tarafından
Ne güzel canım Allah tamamına erdirsin inşallah sağlıkla al kucağına inşallah 
tarafından
Allah razı olsun sağolunnn ♥️♥️
0 oy
(415 puan) tarafından
Hamileligimi özledim okuyuunca o duygu bambaskaydi
tarafından
♥️♥️♥️
0 oy
tarafından
Dünyanın en gzl şeyi ❤️
tarafından
Evet♥️♥️♥️
0 oy
(13,015 puan) tarafından
Sen bide doğunca gör o etkileşimi :D ❣️
tarafından
:D hahahahahahsh :)) ♥️♥️
0 oy
(2,593 puan) tarafından

hamilelik müthiş bir şey gerçekten her anının tadını çıkart canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin <3 benim ki minik bir ergen oldu başıma dışardan tekmeliyor şimdi 23 aylık :D 

tarafından
:D yaaa maşallah Rabbim sağlıkla güzel günlerini göstersin inşallah size ♥️ Allah razı olsun
(2,593 puan) tarafından
amin inşallah çok teşekkür ederim :))
0 oy
tarafından
Yaaa ne güzel Rabbim kucağına almayı da nasip etsin bu mutluluğu bana da nasip etsin ❤❤
tarafından
Allah razı olsun Inşallah Rabbim size de nasip etsin hayırlısı ile ♥️

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 145 göst.
20 Mayıs 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde PrensimGeliyor (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 240 göst.
21 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.
9 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 300 göst.
17 Şubat 2019 Aile kategorisinde Bernur (58 puan) tarafından soruldu

379,899 soru

11,372,528 cevap

34,855 kullanıcı